Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım ra1der_carcolor | Random Araç Boyama Sistemi

RA1DER

wild dev
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
ra1der2112
EDRP'den esinlenerek yaptığım bir script idi. Sonrasında birkaç geliştirme ile bi tık farklı bir scripte evrildi. Script'in 1. linki ESX kullanmak isteyenler için. 2. Link'de QBCore hali mevcut. ESX Kullanmadığım için ESX halini güncellemedim. Eğer ki güncellemek isteyen varsa konu altında paylaşabilir. Script hakkında ki gerekli açıklama github readme kısmında var.

- QBCore hali güncellendi.

Son düzenleme:
Devamke Çalıntıke

Eee bu niye benim yazdığım ile aynı ?

Ekli dosyalar

• unknown-14.png
    unknown-14.png
    294.6 KB · Görüntüleme: 80
Evet benzeyen tek kısım :D
59038

Kudurmuş?Dostum ne kadar utanmaz arlanmaz bir çocuksun ya mesaj gecmisimize baktim sana o kadar yardim etmisim hayır tamam maymunluguna yenik dusup boyle hareketler yapiyorsun bari biraz abilerine saygı duy?.Ayrıca yapman gereken tek şey furkan abine credit verip furkan abimin yazdigi scripte polis ihbari ekledim yazmak bu kadar basit neden maymunluk yapıp böyle hareketler yapiyorsun?

Kardeşim alt taraftada her sey ayni kimse kör değil merak eden yan yana koyar bakar
senin scriptin üzerinde calısma yaptığımı defalarca söylüyorum, 10 15 satırlık senin scriptin üzerinden kod satırı aldım, haricinde scriptin üzerinden zaten geliştirme yaptım, senin scrpitin üzerinde ne aracı freeze'liyor ne para check'i yapıyor ne de para kontrolu yapıyordu, paylaştığım video'da bariz bir şekilde belli ki birçok değişiklik yaptım, scriptinin içinden 10 satırlık kod aldım diye credit verecek değilim, sen 10 satırlık kod yazıyorsan bende 50 satırlık kod satırı ekledim scripte

senin scriptin üzerinde calısma yaptığımı defalarca söylüyorum, 10 15 satırlık senin scriptin üzerinden kod satırı aldım, haricinde scriptin üzerinden zaten geliştirme yaptım, senin scrpitin üzerinde ne aracı freeze'liyor ne para check'i yapıyor ne de para kontrolu yapıyordu, paylaştığım video'da bariz bir şekilde belli ki birçok değişiklik yaptım, scriptinin içinden 10 satırlık kod aldım diye credit verecek değilim, sen 10 satırlık kod yazıyorsan bende 50 satırlık kod satırı ekledim scripte
Olum söylediğine kendin bile inanmamışsın yazarken,yazık sana ya üzülüyorum gerçekten ?

Coppyyy pasteeeeeeeee

Coppyyy pasteeeeeeeee
kanka yanlış anlama ama neden her yazdığın cümlenin içerisinde bi vurgulama var hani çokta önemli bi script değil niye bu kadar abarttın anlamadım

Klasik fivem bıktırdı ya cidden iyi ki bırakmışım diyorum arada bir gelip kaos izlemek hoşuma gidiyor ama ??

kanka yanlış anlama ama neden her yazdığın cümlenin içerisinde bi vurgulama var hani çokta önemli bi script değil niye bu kadar abarttın anlamadım
Önemli olsun olmasın adamın emeğini çalıp ben yaptım moruqcular klasikleşti benimde bırakma sebebim buydu.

Dostum githubumda ki repolari incelersen bu scriptin zaten ne kadar gereksiz oldugunu anlarsin fakat kimse benim yazdigim seyi kendim yazdim diye paylasamaz 3 satirda olsa 3000 satirda olsa fark etmez.Bende fivemi biraktim full stack web developer olarak devam ediyorum fakat yazdigim bir seyin direk kendininmiş gibi paylasilmasi ve bu konunun kapatilmamasi cok sinir bozucu dostum.Ayrica bu arkadasa zamaninda o kadar karsiliksiz yardim etmeme ragmen bana gelip burda kudurmuşsun gibi seyler diyemez maalesef o yuzden sinirimi maruz gör.

olm 8 saat geçti hala bitmedi mi şu götü boklu araç boyama scripti draması

Önemli olsun olmasın adamın emeğini çalıp ben yaptım moruqcular klasikleşti benimde bırakma sebebim buydu.
la incelesen anlıycan zaten aralarında çok fark var ama dik kafalı furkan abim hala anlamıyor

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!