Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [QBCore] Avance Pack | Roleplay Paket

iste orasini siz dusuneceksiniz yorumlarin guzel gelmesini bekliyorsaniz paketi ona gore yapacaksiniz ayrica deniz orda kotu bir sey demedi zaten elestiriye ve gelebilecek yorumlara acik olmaniz gerekiyor (kufurlu, argo iceren yorumlar haric)
Eleştrilerin hepsine güzelce cevap verdiğimi düşünüyorum paketin fiyatına bakarak paketin eleştrilik bir paket olduğunuda düşünmüyorum, devrim abinin takıldığı her pakete aynı cevaplar veriliyor o yüzden sinirlendi.

keke siz iyimisiniz la olum çocuk paketi yaparken 1 kod satırı nokta dahi desteğim olmamıştır "siz" deyip duruyorsun. kudurduğum falan yok eleştiriye açık olun deyipte kendi düşüncelerimi belirtince de neden kudurduğunuzu sorabilir miyim ?

Eleştrilerin hepsine güzelce cevap verdiğimi düşünüyorum paketin fiyatına bakarak paketin eleştrilik bir paket olduğunuda düşünmüyorum, devrim abinin takıldığı her pakete aynı cevaplar veriliyor o yüzden sinirlendi.
tamam sana bisey demiyoruz zaten devrim abine sahip cik bu kadar gerginlik iyi degil 😬

keke siz iyimisiniz la olum çocuk paketi yaparken 1 kod satırı nokta dahi desteğim olmamıştır "siz" deyip duruyorsun. kudurduğum falan yok eleştiriye açık olun deyipte kendi düşüncelerimi belirtince de neden kudurduğunuzu sorabilir miyim ?
kendi düşüncen nerde anlamadım, yaptıgı eklentileri sordum video attı konuyu sen uzattın, amacımın farklı olduğunu söyledin, herşeyin 0dan yapıldığı paketin fiyatına kadar konutu götürdün banane düşüncenden bro

susun la bi

maymunmusunuz kanka 2 script sorduk hemen feedbackte ezik falan yazmışsınız 🤓 kariyerinizi gözden geçirin dostlar insanlara ezik demeden önce

maymunmusunuz kanka 2 script sorduk hemen feedbackte ezik falan yazmışsınız 🤓 kariyerinizi gözden geçirin dostlar insanlara ezik demeden önce
ne anlatıyon la sen bi anlatsana bana ?

dc den yazsana bana bi sen

Müşterilerim o kanalda bize karşı hakaret bile edebilir, diyecekleri şeyi tamamen serbest bıraktık. Sadece onlardan yorum yapmasını istiyoruz ve olumlu olumsuz herşeyi söyleyebileceklerini açıklıyoruz. Yani bizden kimse yazmadı onu.

Müşterilerim o kanalda bize karşı hakaret bile edebilir, diyecekleri şeyi tamamen serbest bıraktık. Sadece onlardan yorum yapmasını istiyoruz ve olumlu olumsuz herşeyi söyleyebileceklerini açıklıyoruz. Yani bizden kimse yazmadı onu.
lafım size değildi kanka sorun yok size demedim

ne bos tatava yapıyon kanka duzgunce sordum cevap verdı, sadece forumdan scrıpt ekleyerek paket yaptım dıyınce dev sanıyor sonra insanlar kendilerini
bu mala itibar etmeyın konuyu baltalıyor

+rep güzel paket olmuş vic abim de pd ems gibi birimlerin de tanıtımını koyabilirdin detaylı

yia ama yeter lütfen tartismayalim baris huzurdur arkadslar 👉👈

+4 Referans ve Yeni güncellemeler eklendi.

qbmenu ui edit gerekiyor.
araç anahtarı qb vehiclekey sabit değişilen birşey olmamış sadece png değişmiş.
hud desen allaha emanet.
meslekler az.
multichar sıktı her yeni pakette var.
telefonda zamanında piyasa değişsin diye yapılmış olan high phone hiçbirşey editlenmeneden yada eklenmeden eklenmiş.
telsiz olsun diğer şeyler olsun her kesimde kullanılan şeyler ile toplanmış bir pakete benziyor temel olarak bedavaya verilir :D

qbmenu ui edit gerekiyor.
araç anahtarı qb vehiclekey sabit değişilen birşey olmamış sadece png değişmiş.
hud desen allaha emanet.
meslekler az.
multichar sıktı her yeni pakette var.
telefonda zamanında piyasa değişsin diye yapılmış olan high phone hiçbirşey editlenmeneden yada eklenmeden eklenmiş.
telsiz olsun diğer şeyler olsun her kesimde kullanılan şeyler ile toplanmış bir pakete benziyor temel olarak bedavaya verilir :D
3 Seçenek hud mevcut,
Yine kullanıcı isteği üzerine multichar seçeneklerimizde mevcut.
Meslek olarak yazılmayan bir çok meslek bulunuyor
Telefon olarak aylardır kullandığım telefonu kullandım piyasada başka örneği olduğunu düşünmüyorum
Araç anahtarı konusunda kendi scriptimi ücretli olarak satışa sunacağım için ona rakip bir anahtar koymak istemedim.
Paketin amacı zaten fiyat performans olması bizi seçen tüm müşterilerimizin memnun olduğunu düşünüyorum.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!