Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [QBCore] Avance Pack | Roleplay Paket

alpyy

Moderator
Moderatör
GÜNCEL FİYAT BİLGİSİ VE GÖRSELLER İÇİN DİSCORD: viccdevz

Herkese selam, kendimi geliştirmek amaçlı ocak ayında sıfırdan yapımına başladığım paketimi öncesinde kendi sunucum için kullanma planım olsada sunucu işini beceremeyince paketi daha fazla geliştirip uygun fiyatta çıkartmak istedim.
Fazla rol yapan biri olmadığım için herhangi bir ilham kaynağı vb almadım gözüme hoş gelen şeylerle ilerledim.

Paket Altyapısı
Paket tamamen New QBCore'dur ve Sosyal ağırlıklıdır (bana göre :D)
Ses sistemi olarak PMA-Voice kullanılmaktadır.

Paket Fiyatlandırması
Paket Ücreti: 800TL olarak sabit fiyattır.

Paket Özellikleri;

Banka Sistemi
:
Nitro Sistemi:
Drone Sistemi:
Telefon Sistemi:
Multicharacter Sistemi:
Hud Sistemi:
Spawn Selector:

Envanter Güncellendi.
Tüm dupeler fixtir fonksiyonları tamamen çalışmaktadır
F3 Menü Güncellendi.
Bir kaç fonksiyon barındırıyor tüm özellikleri tamamen çalışmaktadır.
Chat ve Me & DO
Telsiz Sistemi
Araç Air ve Kamber Menüsü
Araç yüksekliği ayarlanabilir Araç tekerlek offsetleri ayarlanabilir.
Araç Kontrol Menüsü

Müzik çalar açabilirsiniz Aracın tüm kapı ve camlarını açabilirsiniz Araç neonlarını ayarlayabilirsiniz
Araç Garaj Menüsü

Aracı transfer edebilirsiniz Galeri fiyatına göre otomatik satabilirsiniz Bu fonksiyonları dilediğiniz gibi açıp kapatabilirsiniz.
Araç Anahtarı
L Tuşu ile açılır yerini ayarlayabilirsiniz Uzaktan motoru ve bagajı açabilirsiniz.
Admin Menüsü
TX Admindeki tüm özellikleri barındırır hatta daha fazlasını. İçindeki tüm fonksiyonlar çalışmaktadır.
Rozet Çıkartma

İstediğiniz görseli ekleyebilirsiniz. İstediğiniz ismi kodu veya rütbeyi belirtebilirsiniz
Elektrikli Kaykay

Nakit Para Hudu
GYM & SKİLL Sistemi
/skill ile skill hudunu açıp kapatabilirsiniz. Spor yaptıkça istatistikler artar.
Araç Takip Cihazı
Aracın yanına giderek GPS'i takmanız gerekiyor Mesafa farketmeksizin GPS takılı ise lokasyonu gör aracın yerini kırmızı çemberde gösteriyor.
PD GPS Sistemi

Üstünde GPS İtemi bulunuyorsa /gpsac diyerek kodu girip aktif edebilirsiniz
Polis Helikopter Kamerası

Boombox
Polis Dispatch Güncellendi.
Polis MDT Güncellendi.
Mekanik
Report Menü Yeni
Ücretli Depo Yeni
GOKart Yeni
Egzoz Sesi Değiştirme Yeni

Meslekler
Legal Meslekler
Pizzacılık
Uwu Cafe
Odunculuk
Madencilik
BurgerShot
Süt Sağma
Elma Toplama
Portakal Toplama
vb.

Balıkçılık
Taksi

İllegal Meslekler
Esrar
Afyon
Kokain
Meth
Araç Parçalama

Soygunlar
ATM Soygunu
Banka Soygunu
Market Soygunu
Kuyumcu Soygunu
Ev Soygunu

Hemen hemen tüm içeriklerimiz bu kısımda barınıyor, sizin aklınızda kalan merak ettiğiniz şeyleri Discord: viccdevz ekleyerek ulaşabilirsiniz

PAKET FİYATI SABİT 800 TL
PAKETİ TEST ETMEDEN SATIN ALMAYI TALEP ETMEYİNİZ!

Satın almak veya detaylı bilgi için Discord: viccdevz veya imzadaki discord sunucusundan ulaşabilirsiniz.

Referans:
Kantosa Roleplay
STRP
NightBlue Roleplay
Wolf Roleplay
Chaos Roleplay
DeltaV
GalaxyV
7Night Roleplay
MS Roleplay
adını belirtmek istemeyen diğer sunucular.

Son düzenleme:
HAMDHAMSHAMHAQJHSKAGSMAHDMGEJSHWJDHQMHAMQGSMAHSMAHSMQGDKLQKSHAJDJAJGAAGSJAGSNAGSH iyi satışlar 👍🏼😁

Açık konuşacağım paketle ilgili, zaten özelden de muhabbetimiz olmuştu.

Paketin bence geliştirilmesi gerekiyor çünkü görmeye alışkın olduğumuz bir çok şey var en azından olan scriptlerin uisini kendin yapsan daha güzel olabilirmiş.

Açık konuşacağım paketle ilgili, zaten özelden de muhabbetimiz olmuştu.

Paketin bence geliştirilmesi gerekiyor çünkü görmeye alışkın olduğumuz bir çok şey var en azından olan scriptlerin uisini kendin yapsan daha güzel olabilirmiş.
Paketin fix olup piyasadaki hatalarla dolup (en azından 45 maddelik hata listesi almayacağıma eminim) hemde fiyatı 2k'dan başlayan paketlere bir ilgiyi azaltmak için yapıldı

Paketin fix olup piyasadaki hatalarla dolup (en azından 45 maddelik hata listesi almayacağıma eminim) hemde fiyatı 2k'dan başlayan paketlere bir ilgiyi azaltmak için yapıldı
Bizim scriptlerimizi kullandığın için hata almayacağını biliyorsundur canım

paketi iyi eyvallah bizim ekibin scriptleri ile yapmissin ve gidip 2-3k fiyat koymamissin. ama en azindan credit versen iyi olabilirdi. hepimizin emegi var o scriptlerin her birinde. iyi satislar.

Bizim scriptlerimizi kullandığın için hata almayacağını biliyorsundur canım
paketi iyi eyvallah bizim ekibin scriptleri ile yapmissin ve gidip 2-3k fiyat koymamissin. ama en azindan credit versen iyi olabilirdi. hepimizin emegi var o scriptlerin her birinde. iyi satislar.
paylaşılan scriptlere neden credit verelim arkadaşlar? bizimde yaptığımız scriptler var kullanılan paketlerde credit falan istemiyoruz yapmayın allah için scriptleri beğenip ekledim pakete bu bir sorun değil

paylaşılan scriptlere neden credit verelim arkadaşlar? bizimde yaptığımız scriptler var kullanılan paketlerde credit falan istemiyoruz yapmayın allah için scriptleri beğenip ekledim pakete bu bir sorun değil
Paketinde paylaşmadığımız, leak paketlerimizden bir çok script var?

Paketinde paylaşmadığımız, leak paketlerimizden bir çok script var?
senin paketini saygısızlık olmasın diye indirmedim, saygısızlığı geçtim oldqb olduğu içinde indirmedim içinde bulunduğum script paylaşım discordlarından elde ettiğim scriptlerle oluşturdum bu paketi cok kırıcı ayrıca şu tanıtımda paylaşmadığın hiç bir scriptin bulunmuyor

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!