Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [QBCore] Avance Pack | Roleplay Paket

pakette kendi yaptığın bi scripti gostersene merak ettım sakasız

pakette kendi yaptığın bi scripti gostersene merak ettım sakasız
kanka fivem türkiye de yapılan paketlerden bir tanesini göstersene bütün scleri kendi yazmış birini?

benim anlamadığım şu "bedava" paylaşılan scler bir pakete eklendiği zaman ne la bu ego? rahat olun olum kimse sizin satışta olan bir scnizi leakleyipte eklemiyor pakete boş lafı kesip destek çıkın az kendini geliştirmek isteyenlere.

benim anlamadığım şu "bedava" paylaşılan scler bir pakete eklendiği zaman ne la bu ego? rahat olun olum kimse sizin satışta olan bir scnizi leakleyipte eklemiyor pakete boş lafı kesip destek çıkın az kendini geliştirmek isteyenlere.
behzat ç behzatç'ye destek çıkıyor sen bensin devo abi :D

kanka fivem türkiye de yapılan paketlerden bir tanesini göstersene bütün scleri kendi yazmış birini?
adam zaten butun scriptlerini kendi yazsin demiyor bir tane goster diyor nerenizle okuyorsunuz sunlari?

veyahut şöyle sorayım, fivem tr de yapılan bir pakette içinde olan bütün scriptler 0 dan yazılsa satışa sunulduğunda biçilecek fiyatı kim karşılayacak söylesene bana? sadece bir kişi göster o paketi fivem tr de alabilecek.

adam zaten butun scriptlerini kendi yazsin demiyor bir tane goster diyor nerenizle okuyorsunuz sunlari?
Birbirimizi kandırmayalım hangi amaçla yazdığını herkes anlayabilir bende ona 6 script ile cevap verdim sorun değil.

ne bos tatava yapıyon kanka duzgunce sordum cevap verdı, sadece forumdan scrıpt ekleyerek paket yaptım dıyınce dev sanıyor sonra insanlar kendilerini

göstermiş kankam zaten ? hem birlikte yaptığımız bir sc yi de göstermiş hem kendi yazdığı sc yi de göstermiş?

ne bos tatava yapıyon kanka duzgunce sordum cevap verdı, sadece forumdan scrıpt ekleyerek paket yaptım dıyınce dev sanıyor sonra insanlar kendilerini
O yargını kırdıysak ne mutlu bize :)

kanka hazır kodları birleştirip bir bok çıkaranlar bile kendini dev sanıyor dert etme benim burada öfkem saçma salak düşüncelere

kimsenin kimseyi kandirdigi yok yazilani anlamiyorsunuz kanka
kanka yazılanı anlıyorum sorun yok. her ama her paket çıktığında 100 kişi yazsa 95 i kötülüyor benim anlamadığım tam olarak bu

amacım kotu degıldı sadece o tıp ınsanlardan olup olmadıgını merak ettım arkadasın cok sınırlenmıs kankı sanırım 😭
QWXOIFDWQNXIODNWQOIXDNQWOIDXNQOWID

kanka yazılanı anlıyorum sorun yok. her ama her paket çıktığında 100 kişi yazsa 95 i kötülüyor benim anlamadığım tam olarak bu
iste orasini siz dusuneceksiniz yorumlarin guzel gelmesini bekliyorsaniz paketi ona gore yapacaksiniz ayrica deniz orda kotu bir sey demedi zaten elestiriye ve gelebilecek yorumlara acik olmaniz gerekiyor (kufurlu, argo iceren yorumlar haric)

2 yazdıgım yoruma niye kudurdun kanka sen adam düzgünce cevap verdi salak salak tartışma yaratıyon amk

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!