Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru PATREON KEY ALICAMDA YARDIM EDERMİSİNİZ

M4RSH4LL

Üye
FT Kullanıcı
MERHABALAR PATREON DAN KEY ALICAM AMA NASIL YAPABİLİRİZ BLOCK YİYORUZ DA Bİ SİZE ZAHMET BİLGİ GEÇERMİSİNİZ ?

Önceden bi sunucunuz varmıydı?

Türkiye üzerinden ödemeler mevcut değil diye biliyorum

Farketmiyor türkiye veya yurt dışı almanya ve hollanda'dan 2 farklı kişiye denettirdim ikiside ban yedi Türkiye'de bir şekilde alıp da yamyam gibi millete 200 300 tl e satanlar bile var yani patreon'un saçma politikası yüzünden 2 3 tane çakal almış piyasayı eline Allah kolaylık versin.

Farketmiyor türkiye veya yurt dışı almanya ve hollanda'dan 2 farklı kişiye denettirdim ikiside ban yedi Türkiye'de bir şekilde alıp da yamyam gibi millete 200 300 tl e satanlar bile var yani patreon'un saçma politikası yüzünden 2 3 tane çakal almış piyasayı eline Allah kolaylık versin.

çerezleri temizleyip vpn ile giriş yaptım, paypal(fransa) üzerinden türkiye kartıyla key aldım ve bir problem yaşanmadı.

Dayanışma dan önce - Fırsatçılık geliyor malesef :/ Klasik, alıştık TR

çerezleri temizleyip vpn ile giriş yaptım, paypal(fransa) üzerinden türkiye kartıyla key aldım ve bir problem yaşanmadı.

Neleri denemedim ki farklı makina bile aldım yurt dışından sırf bu iş için alamadım 3 aydır uğraşıyorum belki 50 tane hesap açmışımdır :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!