Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Patreon Key Hakkında

ysfgkts

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar ayın 1 inde patreon key aldım. ilk başlarda sıkıntısız kullanıyodum fakat birkaç saat sonra ban yedi hesap durduk yere ve aynı gün içinde para iadesi yaptılar. ben de patreona mail attım ismimi ülkemi ve akrtımın son 4 hanesini doğrulamamı istediler. Doğrulama için gönderdim fakat 2 gündür bir geri dönüş yok. Şimdi iade ettikleri parayla yeni bir key almayı düşünüyorum fakat cfx hesabımda tanımlı olan bazı satın aldığım scriptler var. Bunları başka hesaba aktarabiliyorum fakat 1 kere aktarma hakkım varmış. Daha fazla bekleme istemediğim için böyle yapmayı düşünüyorum fakat bu sefer de öbür hesap banlanırsa diye korkuyorum. Sizce ne yapmam gerekiyor? PAtreonun attığım maile cevap vermesini mi beklemeliyim banımı açmaları için yoksa cfx hesabımdaki scriptleri başka hesaba aktarıp yeni bir key mi almalıyım? Yardımcı olursanız çok sevinirim

Arkadaşlar ayın 1 inde patreon key aldım. ilk başlarda sıkıntısız kullanıyodum fakat birkaç saat sonra ban yedi hesap durduk yere ve aynı gün içinde para iadesi yaptılar. ben de patreona mail attım ismimi ülkemi ve akrtımın son 4 hanesini doğrulamamı istediler. Doğrulama için gönderdim fakat 2 gündür bir geri dönüş yok. Şimdi iade ettikleri parayla yeni bir key almayı düşünüyorum fakat cfx hesabımda tanımlı olan bazı satın aldığım scriptler var. Bunları başka hesaba aktarabiliyorum fakat 1 kere aktarma hakkım varmış. Daha fazla bekleme istemediğim için böyle yapmayı düşünüyorum fakat bu sefer de öbür hesap banlanırsa diye korkuyorum. Sizce ne yapmam gerekiyor? PAtreonun attığım maile cevap vermesini mi beklemeliyim banımı açmaları için yoksa cfx hesabımdaki scriptleri başka hesaba aktarıp yeni bir key mi almalıyım? Yardımcı olursanız çok sevinirim
patreon 4-5 günde cevap veriyor aynı durumu bende yaşadım geir dönüş yaptılar 5 gün içinde beklemende fayda var yeni aldığın hesabı da tespit edebiliyorlar o da yasaklanır

Bu olayın benzerini yaşadım 128 key den en üst pakete yükseltecektim yükseltme yaptıktan 1 gün sonra hesap kapandı. Paypal & kredi kartı onayı yaptım bilgileri falan gönderdim en son selfie istediler onu da yaptım hallettiler. Ve genellikle her gün yanıt alıyordum hafta sonu diye yanıt alamıyor olabilirsin.

patreon max 1 gun ıcınde cevap verıyor cok sıkıntılı bır platform parayı veren dudugu calar mantısı ıslemıyor cok ugrasman lazım iade aldıysan baska hesaba gec derım cunku doğrulaması vs işlem uzun sürer kı banlanma ilk defa duydum açılmama ihtimali var ve yolladığın mail ve kredı kartında blokelenmiş demektir

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!