Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Fivem Patreon Key Nasıl alabilirim ?

Essira

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba,bugün Fivem sunucum için key alacaktım ancak aldığım bilgiye göre patreon tarafınan Türkiye'deki kullanıcıların kötüye kullanması üzerine ülkemiz için yasaklanmış.Ayın 1'inde key almayı düşünüyorum ama illegal,güvenilir olmayan bir şekilde de almak istemiyorum.Yani bu sanırım ocak ayından böyle ve onca sunucu keye sahip. Güvenli bir şekilde key nasıl satın alabilirim bilgisi olan var mı ?

DF
Merhaba,bugün Fivem sunucum için key alacaktım ancak aldığım bilgiye göre patreon tarafınan Türkiye'deki kullanıcıların kötüye kullanması üzerine ülkemiz için yasaklanmış.Ayın 1'inde key almayı düşünüyorum ama illegal,güvenilir olmayan bir şekilde de almak istemiyorum.Yani bu sanırım ocak ayından böyle ve onca sunucu keye sahip. Güvenli bir şekilde key nasıl satın alabilirim bilgisi olan var mı ?
patreon üzerinden geçen bir tanıdığım almıştı. Alınıyor hala diye biliyorum

DF
patreon üzerinden geçen bir tanıdığım almıştı. Alınıyor hala diye biliyorum
yukarıda attığım ekran görüntüsündeki hatayı aldım ve defalarca da farklı kartlardan satın alım yapmayı denedim yine de olmadı.Biraz araştırdıktan sonra türkiye üzerinden sadece belirli kişilerin alım yapabildiğini öğrendim.Ticket attım ancak henüz bir geri dönüş sağlanmadı

DF
yukarıda attığım ekran görüntüsündeki hatayı aldım ve defalarca da farklı kartlardan satın alım yapmayı denedim yine de olmadı.Biraz araştırdıktan sonra türkiye üzerinden sadece belirli kişilerin alım yapabildiğini öğrendim.Ticket attım ancak henüz bir geri dönüş sağlanmadı
Aldigin sorun da tam bu yüzden kaynaklaniyor.
Hatada yazan: Daha önceden olusan ödeme hatalari ve süpheli aktivitelerden dolayi ...
Bir ülkeden belirli kisilerin alabilecegi gibi birsey yok, ya bütün ülke engellenir ya da engellenmez.

Basima gelen bir olayi anlatayim, bir arkadasim kendi kredi karti ile almaya çalisti ve bir sebepten dolayi hesabini dondurmuslar.
Daha sonra yurt disinda kaldigimdan dolayi sen hesap aç ve oraya benim kart ile ödeme yapip alalim dedi.
Hesabi açip karti ekledigim anda benim hesabim da kapandi, tabiki o kartin engellendigini sonradan ögrendim o arkadastan ve benim hesabim da süpheli kart aktivitesinden dolayi bloke oldu.
Biraz geç cevap veriyorlar ama bu gibi konularda 1 gün içerisinde genellikle geri dönüs yapiyorlar ve kartin sana ait oldugunu ispatlarsan hesabini da açiyorlar.
Sadece ne yapman gerektigini bilmen gerek.

DF
Hayır Türkiye'ye yönelik herhangi bir yasaklamaları mevcut değil. Fakat ödeme yaparken veya yaptıktan sonra şüpheli bir işlem yapmamaya çalış. Örneğin bir kartı eklediğin de eğer kart onaylanmadıysa / ödeme yapamadıysan o kartı daha fazla zorlama.
128 Kişilik key satın almıştım 1 ay önce falan 4 gün önce en üst pakete yükselttim. Fakat çok fazla kart eklemiştim hesaba + Olarak bir önceki ödemeleri de paypal dan yapmıştım. O yüzden 3 gün önce hesabım kapatıldı ve ödemem geri iade edildi. Son 3 gündür patreon ile konuşuyoruz. En son doğrulama için fotoğraf falan istediler. Bugün sonuç belli olacak hesap açılacak mı açılmayacak mı.

Sana önereceğim sadece tek bir şey var. Bilgilerini doğru yazmaya özen göster & vpn kullanma & mümkünse kredi kartını ilk kullanışta onaylattır.

Not: Key satma & alma yasaktır haberin olsun. Şikayet üzerine tamamen satın alınan key hesabı kapatılabilir.

DF
Hayır Türkiye'ye yönelik herhangi bir yasaklamaları mevcut değil. Fakat ödeme yaparken veya yaptıktan sonra şüpheli bir işlem yapmamaya çalış. Örneğin bir kartı eklediğin de eğer kart onaylanmadıysa / ödeme yapamadıysan o kartı daha fazla zorlama.
128 Kişilik key satın almıştım 1 ay önce falan 4 gün önce en üst pakete yükselttim. Fakat çok fazla kart eklemiştim hesaba + Olarak bir önceki ödemeleri de paypal dan yapmıştım. O yüzden 3 gün önce hesabım kapatıldı ve ödemem geri iade edildi. Son 3 gündür patreon ile konuşuyoruz. En son doğrulama için fotoğraf falan istediler. Bugün sonuç belli olacak hesap açılacak mı açılmayacak mı.

Sana önereceğim sadece tek bir şey var. Bilgilerini doğru yazmaya özen göster & vpn kullanma & mümkünse kredi kartını ilk kullanışta onaylattır.

Not: Key satma & alma yasaktır haberin olsun. Şikayet üzerine tamamen satın alınan key hesabı kapatılabilir.
Hocam sorunun çözüldü mü bilgi verebilir misin?

DF
Evet çözüldü

DF
Nasıl bir yol izledin detaylı anlatabilir misin? Doğrulamayı denediğim hesabımı kalıcı olarak kapatma kararı almışlar.

Benden sadece hesabımı doğrulamamı istediler ve toplamda 10-15 tane soru sordular. Soruları cevaplayıp mail ile geri gönderdim o kadar.

DF
Sorunu yaşayanlar için söyleyeyim belki çözümü olur. Türkiye üzerinden evet belirli yasaklamalar olabiliyormuş. Ancak onunla alakasız ben tarayıcı olarak Opera GX kullanıyordum. Tarayıcı olarak chrome,firefox,edge ve safariyi destekledikleri için satın alım sırasında onların kullanılmasını ve tarayıcının tüm önbelleğini,çerezlerini her şeyini tamamen temizlemenizi öneriyorlar. Ben hepsini yaptım ve tekrar denediğimde sorunum çözülmüştü.

DF
Son düzenleme:
Merhaba,

konu başlığı tarafımca cevaplandı olarak değiştirilmiştir.

İyi Forumlar Dilerim , Saygılarımla..

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!