Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Neden böyle birşey yapıldı?

• Konbuyu başlatan sweety
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 30
  • Görüntüleme 1K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biz forum yönetimini burada salak yerine koymayın sonu iyi olmaz sizin açınızdan
salak yerine koyduğumu düşünmüyorum, böyle birşeyin yapılması hoş değil ve neden yapıldığını sordum düzgün bir dille ve cevabımı aldım

Tgemre'nin alması mı bu kadar rahatsızlık veren kısım ? Ben alayım hepsini üstüme ?

Tgemre'nin alması mı bu kadar rahatsızlık veren kısım ? Ben alayım hepsini üstüme ?
tgemre ile aramda birşey yok başka bir moderatörün üzerine alsa yine aynı konuyu açardım ve sebebini sorardım.

çiki çiki ban

Yakında o ekip zaten çok yaratıcı bir isimle forum açacaklardır bu konuyu eminim ki açan altında bu şekilde tutum sergileyenler orada bir yetkili olacaklardır. Zaten o zaman ban yicekler :) benim yapmam gereken bişey yok, herhangi bir şey yokken ortada kimseye ban atılmaz
hepsini bana salla Sado

Konuyu kafanıza göre kapatabilirsiniz cevap verip beni anlayışla karşılayan M MiddleStonks ve Sado Sado teşekkür ederim.

Konu sahibinin isteği üzerine konu kapatılmıştır.

Gerçekten arkadaşı mısın değil misin bu konuyu sana o mu açtırdı bilmiyorum daha önce de bunlar çok yaşandı forumda banlı bir üyeye aitse konu ve o konu google üzerinde yüksek bir hite sahip ise yönetim kuralları gereği konu yönetimden herhangi bir kişi üzerine verilir. Ne biz kişiyi durduk yere sebepsiz banladık ne de onu yönetimden attık. Ne ekersen onu biçersin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!