Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Neden böyle birşey yapıldı?

• Konbuyu başlatan sweety
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 30
  • Görüntüleme 1K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sweety

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Arkadaşlar selamlar, bildiğiniz gibi viber forumdan banlandı ve nedense paylaştığı konular süper mod olan tgemrenin üzerine alınmış.

Acaba bunun sebebi nedir açıklayabilirmisin bize fivemturk?

Açıklamak zorunda değiliz/değiller yazan kişiler içinde söylemek isterim ki ben rahatsız oldum bundan kişisel olarak

Saçma bence.

çünkü gerçek developer olmak bunu gerektirir

Bir user's kalıcı banladı ise eğer, forumumuza o konu üzerinden yahut Google üzerinden gelen kişilere SİLİNMİŞ ÜYE olarak gözükmemesi için bütün konuları dağıtıyoruz.

peki neden ismini tgemre yapıyorsunuz?

Bir bir eksiliyor masadan dostlar...

Bir user's kalıcı banladı ise eğer, forumumuza o konu üzerinden yahut Google üzerinden gelen kişilere SİLİNMİŞ ÜYE olarak gözükmemesi için bütün konuları dağıtıyoruz.
peki neden bu sizi açacağınız yan bir hesap değilde bir moderator oluyor? veya neden konuları silmiyorsunuz?

peki neden ismini tgemre yapıyorsunuz?
Sanırsam sen bu olaydan çok uzaksın, konuyu kendi üstüne almak demek direk men sana ait olan bir konu idir. Ben Emre'ye bütün konuları dağıt ve bölüştür dedim kendisi de öyle yaptı zaten.

foruma bu kadar katkısı olan bir insanı banlayıp onun paylaşımlarını kendinizinmiş gibi göstermeniz bence çok yanlış (inşallah ban yemem)

Forum yönetiminden kendi isteği ile ayrıldılar, daha sonrasında forum üzerine ddos saldırıları atıldı onlar tarafından gerekli ss'ler elimde mevcut daha sonrasında da eski yönetim ekibinden olan 1rip gibi kişiler de ayrılmıştı onların konuları da biz yönetim ekibinin üstüne alındı banlı bir kullanıcının üzerinde bulunmaması gereken konular olduğu için ayrıca hepsi ile yakından arkadaş olduğunuzu biliyorum bu konuları bildiğinizi de biliyorum sadece bunu foruma yansıtmak ve drama çıkartmak için de bu konuyu açtığınızı da biliyorum :)

peki neden bu sizi açacağınız yan bir hesap değilde bir moderator oluyor? veya neden konuları silmiyorsunuz?
Bu konular index'li bir şekilde Google üzerinde duruyor misal veriyorum Almezin bir etc. paylaştığı bir paketi aratıyorsa bir kişi Google'de direk men bizim sitemiz en önde çıkmaktadır. Bu nedenle silmiyoruz, ikinci nedenimizde hiç bir zaman konular silinmez FiveM Türk'de

foruma bu kadar katkısı olan bir insanı banlayıp onun paylaşımlarını kendinizinmiş gibi göstermeniz bence çok yanlış (inşallah ban yemem)
banlanacak bir olay görmüyorum burda foruma bu katkıları sağlayan bir insan banlanıp başkası paylaşmış gibi gösterilmesi yanlış birşey.

Durduk yere banlıyoruz zaten biz insanları ve paylaşımları bizimmiş gibi gösteriyoruz kesinlikle çünkü çok ihtiyacımız var kusura bakma.

Forum yönetiminden kendi isteği ile ayrıldılar, daha sonrasında forum üzerine ddos saldırıları atıldı onlar tarafından gerekli ss'ler elimde mevcut daha sonrasında da eski yönetim ekibinden olan 1rip gibi kişiler de ayrılmıştı onların konuları da biz yönetim ekibinin üstüne alındı banlı bir kullanıcının üzerinde bulunmaması gereken konular olduğu için ayrıca hepsi ile yakından arkadaş olduğunuzu biliyorum bu konuları bildiğinizi de biliyorum sadece bunu foruma yansıtmak ve drama çıkartmak için de bu konuyu açtığınızı da biliyorum :)
viberin yakın arkadaşı değilim, hergün yazdığım/konuştuğum bir insanda değil fakat böyle birşeyin yapılması hoş değil.

Kendimiz gibi göstermiyoruz biraz düşünürsen kurallar gereği bu şeyi yapıyoruz, ama senin düşüncesizliğin...

cu

Biz forum yönetimini burada salak yerine koymayın sonu iyi olmaz sizin açınızdan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!