Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Neden Fivem Tr De Adam Akıllı Paket Yapan Yok!

h4yex

Üye
FT Kullanıcı
Evet başlıkta yazdığı gibi gerçekten de bir ekibiyle baştan sona çoğu script ve altyapı tarafını kendilerinin yazdığı bir Paket veya tarzı yok en azından altyapı haricinde çoğu dosyasını banka,meslekler,interaction vs Tamamen kendilerinin fikir oluşturup özgün bir çalışma yapan bir ekip veya kişi yok yıllardır hep aynı tarz ve türevi paketler var şuanda eskiye göre çok fezla leak script kullanıp bunları inanılmaz fiyata satan insanları görüyorum. Kendimde birsürü sunucu açmış ve yaşamış birisi olarak bilmeyerek elimden 3 4 tane paket geçti hiç birinden memnun kalmadım çoğu ratlı veya leak scli paketlerdi ayriyetten yabancı forumlar be topluluklar birbirleriyle yardımlaşarak ve ücretsiz projeler yaparak gelişiyor. Fivem Türkiye neden hep geri gidiyor ve ilerleyemiyor?

çünkü genelde oradan buradan dump script ekleyen- leak ekleyen asla kendi yazdığı bir s*k olmayan adamlar paket yapıyor. Buna neden paket adı veriliyor bilmiyorum ama bunun adı 'toplama paket' olmalı. Tek yaptıkları insanların paralarını sömürmek. 250 400 çektiriyolar sunucularını maymunları doldurup sonrada paket şunu gördü bunu gördü diyip insanları kazıklıyorlar. Klasik tr iste değismeyecek

Evet başlıkta yazdığı gibi gerçekten de bir ekibiyle baştan sona çoğu script ve altyapı tarafını kendilerinin yazdığı bir Paket veya tarzı yok en azından altyapı haricinde çoğu dosyasını banka,meslekler,interaction vs Tamamen kendilerinin fikir oluşturup özgün bir çalışma yapan bir ekip veya kişi yok yıllardır hep aynı tarz ve türevi paketler var şuanda eskiye göre çok fezla leak script kullanıp bunları inanılmaz fiyata satan insanları görüyorum. Kendimde birsürü sunucu açmış ve yaşamış birisi olarak bilmeyerek elimden 3 4 tane paket geçti hiç birinden memnun kalmadım çoğu ratlı veya leak scli paketlerdi ayriyetten yabancı forumlar be topluluklar birbirleriyle yardımlaşarak ve ücretsiz projeler yaparak gelişiyor. Fivem Türkiye neden hep geri gidiyor ve ilerleyemiyor?
Yazanlar var ama dedigin gibi globalde... Türkiye piyasasiyla anlattiklarin yüzünden çalismak istemiyorum. Benim gözümde 0.6 / 0.7 yi geçen (kötü bir bilgisayarda) hiçbir paket optimize degildir ve sadece kurulup geçilmistir. Diger yandan Türkiyedeki oyuncular ve founderlar da bir garip, yeniliklere açik olmadiklari gibi yenilikci düsünce de yok, bu yüzden developerlar da ona göre paket yapiyorlar. Yani özgünlük ve yenilikcilik NP ve tarzi sunuculara kalmis, gerisi de NP style bilmem ne, NP bilmem neyi diye kopyalayip scriptler çikariyorlar..
Soruyu bence degistirmek lazim, sorun developer da mi, founderlar da mi yoksa oyuncularda mi ?

Hadi leak neyse, bu camiada leak kullanmak neredeyse Allahın emri. Fakat sadece full başka paketlerden ordan burdan topladığı scriptlerle, hatta ve hatta paketinin temeli bile başkasının paketinden olan tiplerle dolduğu için. Artık adam akıllı paket yapanların bile hevesi kalmadı. Çünkü adamlar kendilerine özel sistemlerini scriptlerini herşeyini baştan sona diziyor yapıyor hakettiği fiyatı paşa paşa koyuyor, fakat andavallar gelip "Abi 200 lirayada paket satıyolar ne farkı var sanki alt tarafı oyun bu a*k" havalarına giriyorlar. FivemTurkiye'de emeğinin karşılığını almak zor. Bunun için zaten birçok geliştiricide kendisini globale yöneltti Türkiyeyede de alan olursa satış yaparım kafasında ilerliyor. Ayrıca şunuda not düşmek isterim, şuanki oyuncu kitleside, server sahipleride bundan memnun gibi duruyor. Azbuçuk gözlemlediğim adamların %90'ı memnun, klasik gun rp ci. Onlar için pakette araba olsun, can barı, yemek, su barı vs. olsun, silah basılabilsin, donate alınabilsin yeter. baba. Öyle gideyim yok kendime özel sistem dizeyim yok diğerlerinden farklı olayım, realistik rol yapayım kafasıda olmadığından memnuniyetlerini sürdürüyorlar, İşini hakkıyla yapanlarada trde tabiri caizse maalesef b*k yemek düşüyor.

işini bilencogu kişi paket yapmaz sizce core haric cogu scripti kendisi yazan bir kişi o pakete aylar harcar ve sonucunda 2k mı satacak 10k ya 10K cok gelebilir ama tgiann bile edrp ilk duyuruldugunda paketi 10K'dan satıyordu 3 yıl oncesi belki daha fazla. Ücreti yüksek olurdu fivem TR de bu paraları rahatca verecek kaç kişi var işi bilen o yüzden script yapıyor

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!