Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Nargile Scripti

ya bunu gel bana ücretli çalıştır istediğim konumda parayı konusuruz :D

Merhaba, bugün sizlere nargile scripti paylaşmak istiyorum. Baştan belirteyim alıntıdır. Script bana ait değildir anonim bir şekilde bulunmuştur.
Dilerseniz kafe mapi yükleyerek sosyal ortam geliştirebilirsiniz. Nasıl kullanmak istediğiniz size kalmış bir şeydir. ESX ve DISC ile uyumludur. Verdiğim scriptin içinde sql'leri esx icin ve disc icin olarak ayırdım.

Resimler:
Ekli dosyayı görüntüle 40054 Ekli dosyayı görüntüle 40055 Ekli dosyayı görüntüle 40058

Ekli dosyayı görüntüle 40059 Ekli dosyayı görüntüle 40060 Ekli dosyayı görüntüle 40061

Dilediğiniz şekilde düzenleyip değiştirebilirsiniz.
Nargile scripti:
VT:
ymap nerde

Hali hazırda script için özel bir ymap mevcut değil. Dilediğiniz ymap üzerinde nargile rollerini çevirebilirsiniz. Sabit bir obje değil, istediğiniz zaman kaldırabiliyorsunuz.

haritanın neresinde peki cafe kordinatları bulamadım kusura bakmyın bıraz acemiyimde developerlar uyudu bende yedek aldım öğrenmeye calısıyorum :Dtest sunucusunda

haritanın neresinde peki cafe kordinatları bulamadım kusura bakmyın bıraz acemiyimde developerlar uyudu bende yedek aldım öğrenmeye calısıyorum :Dtest sunucusunda
Dostum, cafeyi siz ymap olarak bulmanız gerekmektedir. Ekran görüntülerindeki cafe gezip bulacağın bir yer değildir.

ymapi paylaşır mısın?

Size zaten sade halini attım. Ben ses efektinden tut nargileyi kaç saniyede bir çekecek onu falan ayarladım. Siz nasıl ayarlamak istiyorsanız öyle ayarlayın. Ek olarak leak değildir. Böyle bir scriptin yapılımı çok zor değil. Tek gereken YDR oluşturup nargileyi görsel haliyle görebilmeyi etkinleştiriyoruz. Geriye kalan client ve server lualarda sadece fonksiyonlarını belirtiyorsun. Bu fonksiyonları luayı az çok bilen kişi de yapar. Satışı yapılabilecek bir script bile değil. Bunun neyi ücretli olabilir?
boş ver bir şey evladını eline sağlık kankam :3

duman atmıyor kanka

duman atmıyor kanka
Tekrardan kontrol ettim. Scriptte herhangi bir problem yok. Farklı bir pakette deneyin. Şu ana kadar yazanların hiçbiri dumanla ilgili bir şey söylemedi.

Tekrardan kontrol ettim. Scriptte herhangi bir problem yok. Farklı bir pakette deneyin. Şu ana kadar yazanların hiçbiri dumanla ilgili bir şey söylemedi.
bilmiyorum içme tuşuna basınca içimyor farklı tuşlada değiştirdim yine içmiyor

yerini bulamadım

h tuşuna basınca dumanı çek diyo ama duman efekti yok gelmiyor nasıl çözebilirim sorunu

Mülteci scripti ne zaman gelir ?

Merhaba, bugün sizlere nargile scripti paylaşmak istiyorum. Baştan belirteyim alıntıdır. Script bana ait değildir anonim bir şekilde bulunmuştur.
Dilerseniz kafe mapi yükleyerek sosyal ortam geliştirebilirsiniz. Nasıl kullanmak istediğiniz size kalmış bir şeydir. ESX ve DISC ile uyumludur. Verdiğim scriptin içinde sql'leri esx icin ve disc icin olarak ayırdım.

Resimler:
Ekli dosyayı görüntüle 40054 Ekli dosyayı görüntüle 40055 Ekli dosyayı görüntüle 40058

Ekli dosyayı görüntüle 40059 Ekli dosyayı görüntüle 40060 Ekli dosyayı görüntüle 40061

Ymap çok sorulduğu için konuya ymap'i de ekliyorum. Ymap'in bulunduğu bölge resimdeki gibidir.
Resim;
Ekli dosyayı görüntüle 55376

Scripti dilediğiniz şekilde düzenleyip değiştirebilirsiniz.
Nargile scripti:
Ymap:
Nargile VT:
Ymap VT:
ymap ini atar mısın dosya kaldırılmış

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!