Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Nargile Scripti

qwerty3428

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba, bugün sizlere nargile scripti paylaşmak istiyorum. Baştan belirteyim alıntıdır. Script bana ait değildir anonim bir şekilde bulunmuştur.
Dilerseniz kafe mapi yükleyerek sosyal ortam geliştirebilirsiniz. Nasıl kullanmak istediğiniz size kalmış bir şeydir. ESX ve DISC ile uyumludur. Verdiğim scriptin içinde sql'leri esx icin ve disc icin olarak ayırdım.

Resimler:
40054 40055 40058

40059 40060 40061

Ymap çok sorulduğu için konuya ymap'i de ekliyorum. Ymap'in bulunduğu bölge resimdeki gibidir.
Resim;
55376

Scripti dilediğiniz şekilde düzenleyip değiştirebilirsiniz.
Nargile scripti:
Ymap:
Nargile VT:
Ymap VT:

Ekli dosyalar

• nargile 3.png
    nargile 3.png
    622.1 KB · Görüntüleme: 166
  • nargile 4.png
    nargile 4.png
    16 KB · Görüntüleme: 138
Son düzenleme:
Bu scriptin satışı yapılmakta neden leak forumlardan alıp paylaşım yapıyorsunuz? İncelediğimdede sadece türkçeleştirmenin yapıldığını görüyorum

Bu scriptin satışı yapılmakta neden leak forumlardan alıp paylaşım yapıyorsunuz? Fivemturk leak forumu mu. Scripti incelediğimde herhangi bir değişiklik göremiyorum sadece türkçeleştirilmiş
Size zaten sade halini attım. Ben ses efektinden tut nargileyi kaç saniyede bir çekecek onu falan ayarladım. Siz nasıl ayarlamak istiyorsanız öyle ayarlayın. Ek olarak leak değildir. Böyle bir scriptin yapılımı çok zor değil. Tek gereken YDR oluşturup nargileyi görsel haliyle görebilmeyi etkinleştiriyoruz. Geriye kalan client ve server lualarda sadece fonksiyonlarını belirtiyorsun. Bu fonksiyonları luayı az çok bilen kişi de yapar. Satışı yapılabilecek bir script bile değil. Bunun neyi ücretli olabilir?

Size zaten sade halini attım. Ben ses efektinden tut nargileyi kaç saniyede bir çekecek onu falan ayarladım. Siz nasıl ayarlamak istiyorsanız öyle ayarlayın. Ek olarak leak değildir. Böyle bir scriptin yapılımı çok zor değil. Tek gereken YDR oluşturup nargileyi görsel haliyle görebilmeyi etkinleştiriyoruz. Geriye kalan client ve server lualarda sadece fonksiyonlarını belirtiyorsun. Bu fonksiyonları luayı az çok bilen kişi de yapar. Satışı yapılabilecek bir script bile değil. Bunun neyi ücretli olabilir?
Scripti nerden aldığını söyler misin o halde :D script legal olarak satılmakta şuanda. Dün leaklenen bir script bu

Scripti nerden aldığını söyler misin o halde :D script legal olarak satılmakta şuanda. Dün leaklenen bir script bu
Dün leaklendiyse ben niye 2 haftadır kullanıyorum? Neden 2 haftadır üzerinde çalışıyorum?

40062

Discord konuşmasında bir anonim developer benimle paylaştı. Bu konuşma zaten 2 haftayı kapsamaktadır. Eğer kişi izin verirse ismini paylaşmak isterim. Kendisinden izin alarak paylaşım yaptım zaten. Eğer izin verirse ismini de vermek isterim.

Dün leaklendiyse ben niye 2 haftadır kullanıyorum? Neden 2 haftadır üzerinde çalışıyorum?

Ekli dosyayı görüntüle 40062

Discord konuşmasında bir anonim developer benimle paylaştı. Bu konuşma zaten 2 haftayı kapsamaktadır. Eğer kişi izin verirse ismini paylaşmak isterim. Kendisinden izin alarak paylaşım yaptım zaten. Eğer izin verirse ismini de vermek isterim.
kendini iyi kandırmalar kardeşim bahsettiğin ses sistemi ile birlikte satılmakta zaten :D

kendini iyi kandırmalar kardeşim bahsettiğin ses sistemi ile birlikte satılmakta zaten :D
Attığım scriptin içinde ses sistemi mevcut mu güzel kardeşim? Böyle bir scripti yapmak ne kadar zor olabilir? Tek gereken YDR gerisi zaten kolay. Nargile YDR'sini araplardan bile bulabilirsin. Nedenini bilmediğim halde sadece satan kişide olabilecekmiş gibi davranışlarınızı anlamış değilim.

Z zamazan8912 Arkadaş insanlar yararlansın diye eklentiyi paylaşma gereğinde bulunmuş satılıyorsa satıcı tarafından konu hakkında şikayette bulunulur paylaşım kaldırılır bu kadar agresif tavır sergilemeye gerek yok şahsen​

Dostum e bastığımda haraket edebiliyorum ve hortum elimde olmuyor h bastığımda da içemiyorum

beyler nargile sesi nasıl ekleriz ?
Birazcık araştırarak nasıl eklenebileceğini öğrenebilirsin. Maalesef destek veremiyorum.
Dostum e bastığımda haraket edebiliyorum ve hortum elimde olmuyor h bastığımda da içemiyorum
Karakterinizin hareket etmesi doğal. Çünkü e basıp oturup içmek isteyebilir. Kişiyi freeze atıp durdurursan bu durumda kişi istediği gibi hareket edemez. Ek olarak hortum elinize gelmesi gerekiyor. Hortum direkt olarak nargileyle ayrı durumdadır. Büyük ihtimal eğer anti cheat kullanıyorsanız prop engelleyici mevcuttur. Bu durumda hortumu anti cheat üzerinde whitelist'e alabilirsin. O zaman gözükecektir. Eğer anti cheat kullanmıyorsan herhangi bir şey engelliyor olabilir ya da tekrar kurulum yapmanı tavsiye ederim. H bastığınızda içebiliyor olmanız gerekiyor esx mi kullanıyorsunuz disc mi?

ben küçüçük bir şey sordum araştır diyorsun adam birşey sordu sayfalarca anlatmışşın eyw

ben küçüçük bir şey sordum araştır diyorsun adam birşey sordu sayfalarca anlatmışşın eyw
Ses ekleyince ve eklemeyince ne olacakları anlatmaya gerek var mı? Arkadaş teknik bir problem olarak soru sormuş. Olabilecek ve ihtimali olan şeyleri söyledim. Garip davranışların anlamı yok.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!