Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Nargile Scripti

Birazcık araştırarak nasıl eklenebileceğini öğrenebilirsin. Maalesef destek veremiyorum.

Karakterinizin hareket etmesi doğal. Çünkü e basıp oturup içmek isteyebilir. Kişiyi freeze atıp durdurursan bu durumda kişi istediği gibi hareket edemez. Ek olarak hortum elinize gelmesi gerekiyor. Hortum direkt olarak nargileyle ayrı durumdadır. Büyük ihtimal eğer anti cheat kullanıyorsanız prop engelleyici mevcuttur. Bu durumda hortumu anti cheat üzerinde whitelist'e alabilirsin. O zaman gözükecektir. Eğer anti cheat kullanmıyorsan herhangi bir şey engelliyor olabilir ya da tekrar kurulum yapmanı tavsiye ederim. H bastığınızda içebiliyor olmanız gerekiyor esx mi kullanıyorsunuz disc mi?
disc

Ben de disc kullanıyorum. Sorunsuz bir şekilde hortum objesi elime geliyor. Hazır esx pakette de denedim onda da öyle bir sorun göremedim. Dediğim gibi bir şey engelliyor olabilir dostum.

Ben de disc kullanıyorum. Sorunsuz bir şekilde hortum objesi elime geliyor. Hazır esx pakette de denedim onda da öyle bir sorun göremedim. Dediğim gibi bir şey engelliyor olabilir dostum.
temel paket dostum?

Bu scriptin satışı yapılmakta neden leak forumlardan alıp paylaşım yapıyorsunuz? İncelediğimdede sadece türkçeleştirmenin yapıldığını görüyorum
Welcome toxic

nargile sapı kalıyor içemiyorum nargile iie bütünleşmiyor sap nasıl çözebilirim bunu

nargile sapı kalıyor içemiyorum nargile iie bütünleşmiyor sap nasıl çözebilirim bunu
Zaten nargile objesi ayrı sapı ayrı YDR'dir. Nargileye yakın olduğunuz sürece içilebilir olması gerekiyor.

yerini hala bulamadım :D

nargilenin konumlandırıldıgı kafe

nargilenin konumlandırıldıgı kafe
Nargilenin konumlandığı kafe mevcut değil. SQL'leri hangi envanteri kullanıyorsanız ona göre okutuyorsunuz. Daha sonrasında ise startını verip oyuna girdiğinizde /giveitem id hookah miktar komudunu kullanarak itemi envanterinize çağırabilirsiniz. Nargileyi kullan dedikten sonra olduğunuz bölgeye nargile objesi gelir ve fonksiyonlarını da görmüş olursunuz.

Nargile içmeme izin vermiyor

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!