Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

lora v2 v4 kesinlikle oku bunu

• Konbuyu başlatan Bexi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 56
  • Görüntüleme 1K
aslında doğru lan bi yandan madem adamların hizmetini beğenmedin alma başka paket satanmı yok
Tartışmanın başladığı yer bu mesajı görüp sesli sohbet etmemekteyiz kimseyede destek vermemekteyiz seste tickettan sorularınızı sorarak cevap alabilirsiniz kimse kimsenin kuklası değil diye cevap veriyorum benim bu mesajımdan sonra kendisi haklıymış gibi atarlanıp sanki küfür etmişim gibi atarlanıp boş boş muhabbet etmesi sorun zaten tamda burada başlıyor olayı uzatmadan kapatıyorum kısa bir mesajla fakat bi bakıyorum ticketa saat 5 te bu gelmiş sen kime ders vermeye çalışıyorsun amk salakları vs yazıyor dediğim gibi herkesin bir sabrı olmakta. çenemizin yayını nabarsın erensi bot izin vermediği içinmi yazamadın.
doğru adam gelmiş kendisi bulaşmış

DF
aslında doğru lan bi yandan madem adamların hizmetini beğenmedin alma başka paket satanmı yok
hacı zaten bak şimdi zaten almayacakmış bakmaya girmiş zaten almayacaksan beni niye uğraştırıyorsun? benim niye zamanımı çalıyorsun bide allah bilir bunun parası dfalanda yoktur şimdi anca gidip paketlere test sunucusuna giriyordur admin olmak için

DF
hacı zaten bak şimdi zaten almayacakmış bakmaya girmiş zaten almayacaksan beni niye uğraştırıyorsun? benim niye zamanımı çalıyorsun bide allah bilir bunun parası dfalanda yoktur şimdi anca gidip paketlere test sunucusuna giriyordur admin olmak için
aynen kardeşim madem okadar emeğin var neden ucuza satıyorsun paketilerini , madem okadar paraya muhtaçsan at iban atayım paranı sonra yaylan :)

parası olayanda bulaşmasın bu işe bir guard 4000 tl olmuş , 500 tl ye paket olup sunucu acıcak geç o işleri
UCUZ İNSAN SENİ :)

DF
Son düzenleme:
aynen kardeşim madem okadar emeğin var neden ucuza satıyorsun paketilerini okadar paraya muhtaçsan at iban atayım paranı sonra yaylan :)
dostum burada kavgayı başlatan sensin olayın ortasını nssini atmışsın konuyu açmışken
1. olarak paraya muhtaç değilim hizmetin karşılığını alıyorum
2. olarak 500 tl ye sıfır yazılmış script bekleyemezsin
3. olarak konuyu başlatan sensin dostum burda birde çok haklıymış gibi konu açıyorsun evet sövdük ve sövmekte de gayet haklıyız küfür ettiğin erensi botu tarafından silindiği için sslerinde hiçbir küfür yok haklısın fakat olayın tamda başlama noktası benim sana yazdığım mesajdan sonra senin gelip benim senin anana sövmüşüm gibi atarlanman dostum

DF
sende 14 15 yaşında felanmısın git mesajları düzgünce oku gel :)
kimse kimsenin kuklası değil dedikten sonra neden o kadar celallendin anlayamadım 14 15 yaşında olması birşeyi ifade etmez önemli olan olgunluktur sen ilk git türkçeyi öğren gel 1708440079001.png 1708440102054.png bunu sen yazmadıysan allahmı yazdı 2 saniye sonra sildi sen yazmadıysan 2 saniyede nasıl farkettin ? çok merak ediyorum.hee evet senin hesabına ben girip yazdım doğru ya :D

DF
hadi kardeşim türkçe öğren sonra konuşuruz ilk önce benim seviyeme gel sen git admin olmak için test sunucularına hadi abim bide wild e git şimdi ra1der açar sana test sunucu

DF
dostum burada kavgayı başlatan sensin olayın ortasını nssini atmışsın konuyu açmışken
1. olarak paraya muhtaç değilim hizmetin karşılığını alıyorum
2. olarak 500 tl ye sıfır yazılmış script bekleyemezsin
3. olarak konuyu başlatan sensin dostum burda birde çok haklıymış gibi konu açıyorsun evet sövdük ve sövmekte de gayet haklıyız küfür ettiğin erensi botu tarafından silindiği için sslerinde hiçbir küfür yok haklısın fakat olayın tamda başlama noktası benim sana yazdığım mesajdan sonra senin gelip benim senin anana sövmüşüm gibi atarlanman dostum
ben san 0 paket bekliyorum demedim
Gayete haklıyım
neyse dostum senin gibi k*pek çok bu konu ben bitirdim sende ne b*k varsa ye

DF
Son düzenleme:
Bu arkadaşın paketi paket değil , kesinlikle satın alım yapmayın arkadaşlar affedersiniz de salak olmayın ! (%15 time değeri olan , zaten ücretsiz paylaşılan hazır paketin içine 2 , 3 tane script ekleyip çıkarıp paket diye satıyorlar)

DF
he bide bu yazan adam adam demiyim hatta çocuklar 2 kişi bunlar 1 tanesi mikrofon basamayacak kadar küçük olduğunu söyleyeyim
ayrıyeten adam sattığı paketteki şeylerin nasıl çalıştığını vs de bilmiyor

DF
sattıkları paket de endlessv2 di en son şimdi hangisinin ismini değiştirip satmaya başlamışlar hiç bir fikrim yok

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!