Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

lora v2 v4 kesinlikle oku bunu

• Konbuyu başlatan Bexi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 56
  • Görüntüleme 1K
tamam veriyim 400 lirani git bi yemek al kendine

Ekli dosyayı görüntüle 92953
Ben ikna oldum Ya siz ıuufgaweuysngc8ydgc
hayatımda hiç yaşamadığımız için sorduk + olarak qb-coreden fixledik gelip burada boş yapmana gerek yok 1708175840443.png gelip halen sövüyorsun noldu içinimi ısıtamadın istediğin kadar konu aç bizi ırgılamıyor dostum naparsan yap v2 paketi full fix bir paket sadece v3 paketi için yazdık onuda ss alıp atmışsın büyük bir marifet yapmışsın afferim sana

DF
hayatımda hiç yaşamadığımız için sorduk + olarak qb-coreden fixledik gelip burada boş yapmana gerek yok Ekli dosyayı görüntüle 92958 gelip halen sövüyorsun noldu içinimi ısıtamadın istediğin kadar konu aç bizi ırgılamıyor dostum naparsan yap v2 paketi full fix bir paket sadece v3 paketi için yazdık onuda ss alıp atmışsın büyük bir marifet yapmışsın afferim sana
bu bexiyi tanimiyom seni de tanimiyom hepiniz maymunsunuz saygilar

DF
önceki fotoğraflarla + şikayetim var kanalına açtığım konuya gidip bakabilirsen yeterince kanıtladığımı düşünmekteyim.
Konuyla alakasızdı bu sorum katılım zamanı bence hiçbir şeyi temize çıkarmaz veya bir referans gösterilemez benim fikrim bu yorumumu konudan bağımsız olarak yapıyorum.

DF
Konuyla alakasızdı bu sorum katılım zamanı bence hiçbir şeyi temize çıkarmaz veya bir referans gösterilemez benim fikrim bu yorumumu konudan bağımsız olarak yapıyorum.
4 yıldır bir işle uğraştığını düşün birde 2 aydır bir işle uğraştığını düşün hangisi daha pratik veya daha bilgili yapar bu işi?

DF
4 yıldır bir işle uğraştığını düşün birde 2 aydır bir işle uğraştığını düşün hangisi daha pratik veya daha bilgili yapar bu işi?
2 aylık adamın azimine bağlı bir durum bence bu 4 ayda YKS sınavına full focus çalışırsan gerekli azimi gösterirsen bence 1 yıldır çalışan adamdan daha iyi bir derece yapabilirsin :D

DF
Arkadaşlar paketinize baktım paketiniz kötü bir paket bana göre ama konu bu değil burada bulunan konu şu arkadaş sizden 500TL ye sıfırdan yapılmış bir paket almaya çalışmış ve sizin ile görüşme talebinde bulunmuş aranızda ne geçti bilmiyorum fakat öncellikle 500TL ye piyasada Bexi Bexi ve B bexiberk adlı arkadaşın paket bulması imkansız ikincisi olarak M mertmertmert seni üzün süredir tanıyorum fakat yaptığınız hoş bir şey değil kişi size hakaret ettiyse burada markanızı korumak amacı ile gerekli kanıtları alırsınız ve kişiyi sunucunuzdan uzaklaştırırsınız şahsen eğer benim başıma böyle bir olay gelseydi umrasamazca kişiyi sunucumda yasaklardım ve Blacklist katagorisine alırdım iki tarafında yaptığı tamamen çocukça harketler bu konu devam etse bile kendinizi savunsanız bile bir şey değişmeyecek çünkü konu silinmez sadece karşı taraf forumdan uzaklaştırılabilir bu konuyu uzatmanın bir faydası yok.

DF
Arkadaşlar paketinize baktım paketiniz kötü bir paket bana göre ama konu bu değil burada bulunan konu şu arkadaş sizden 500TL ye sıfırdan yapılmış bir paket almaya çalışmış ve sizin ile görüşme talebinde bulunmuş aranızda ne geçti bilmiyorum fakat öncellikle 500TL ye piyasada Bexi Bexi ve B bexiberk adlı arkadaşın paket bulması imkansız ikincisi olarak M mertmertmert seni üzün süredir tanıyorum fakat yaptığınız hoş bir şey değil kişi size hakaret ettiyse burada markanızı korumak amacı ile gerekli kanıtları alırsınız ve kişiyi sunucunuzdan uzaklaştırırsınız şahsen eğer benim başıma böyle bir olay gelseydi umrasamazca kişiyi sunucumda yasaklardım ve Blacklist katagorisine alırdım iki tarafında yaptığı tamamen çocukça harketler bu konu devam etse bile kendinizi savunsanız bile bir şey değişmeyecek çünkü konu silinmez sadece karşı taraf forumdan uzaklaştırılabilir bu konuyu uzatmanın bir faydası yok.
https://www.fivemturk.com/threads/bexi-diye-bir-arkadas-ismimizi-karalamakta.50406/ burada gerekli ssleri sundum uzatmaya gerek yok yazmaya devam edersede cevap vermeyeceğim zaten yeter.

DF
merhaba arkadaşlar size bugün yaşadığım bir saygısızlıktan bahsedicem
loradevelopment adlı discord sunucusuna girdim , paylaştıkları paketlere göz gezdirdim
ve iletişime geçtim ,sesli konuşmak istediğimi söyledim ilk başta kabul etiler sonraki gün tekrar yazdım
bana ağresif yapmaya başladılar sonra ban aza alınmayacak küfürler,hakaretler savurdular .
Mesajlaşma resimlerini paylaşıyorum bi göz gezdirin sizde
Ekli dosyayı görüntüle 92932Ekli dosyayı görüntüle 92934Ekli dosyayı görüntüle 92933Ekli dosyayı görüntüle 92935Ekli dosyayı görüntüle 92936
Valla birader son 1 haftadır bu adamlara denk geliyorum ben yinede şunu derim bir tartışmada asla ama asla küfür eden ilk sen olma karşı taraf etse bile sen etme yarın öbürgün hakaret davası açabilirsin ama senin küfür etmemen gerekir he galiba sen etmişsin adamların loguna düşmüş ama bunlarda fazla büyük saygısızlık yapmış

DF
Arkadaşın mesjlarının logları var 500 TL ye paket arayıp 0 script yazılmasını bekleyeceksiniz test sunucu vermekteyiz isteyen almakta alan kişilerede destek vermekteyiz bize hadi cevap ver canım sıkıldı gibi hitamlarda bulunamazsınız size güzel şekildede sesli sohbet ve destek vermemekteyiz dedik ve bize küfür ettiğiniz takdirde bizde küfür ederiz kimse kimsenin kuklası değil bunuda bildirmiştim zaten
MÜŞTERİ HER ZAMAN HAKLIDIR kardeşim o size küfür ediyorsa siz ona istediğinizi yapabilirsiniz mekan sizin dc sizin adamı timeoutlarsın biter gider birdaha sen niye tartışmaya giriyosun uğraşılmaz yani madem bir iş kurdunuz BİNBİR çeşit insan ile uğraşacağınızı bilmeniz lazım

DF
MÜŞTERİ HER ZAMAN HAKLIDIR kardeşim o size küfür ediyorsa siz ona istediğinizi yapabilirsiniz mekan sizin dc sizin adamı timeoutlarsın biter gider birdaha sen niye tartışmaya giriyosun uğraşılmaz yani madem bir iş kurdunuz BİNBİR çeşit insan ile uğraşacağınızı bilmeniz lazım
kardeşim herşeyin zamanı beli kinim ilk küfür etigi beli bu insanlarla fazla ugraşamiycam bu konu açık kalsın kimin ne oldugu beli olsun

DF
kardeşim herşeyin zamanı beli kinim ilk küfür etigi beli bu insanlarla fazla ugraşamiycam bu konu açık kalsın kimin ne oldugu beli olsun
1708413710243.png yaptığın herşey ortada diyorsun 17:05te loga bakana kadar kimseye sövmüyoruz bu sırada küfür etmeye çalışıyorsun fakat erensi bot engellediğiş için edemiyorsun. burada söven ilk sensin zaten

1708413754538.png amk salakları yazdıktan sonra küfüre başlıyoruz

eve geçince arayacaktım zaten sonra dm e baktığımda

1708413797024.png gelip sövüyorsun ve bende yazıp engel atıyorum sunucumdan banlıyorum

1708413839127.png sana ne dersi vericem 1708413876053.png gayet düzgün bir şekilde bir mesaj yazmışım bize onca yaptığından sonra zaten evet banlamam gerekiyordu direk zaten almayacaktım öylesine girdim diyorsun herşey satın alınır vakit allınamaz kardeşim kimse kimsenin zamanını çalamaz sana test sunucusu veriyoruz adminlik veriyoruz sergilediğin tavır ortada burada suçlu bizmiyiz senmisin sence
kardeşim

1708413978341.png 1708413996521.png ben yazmıyorum diyorsun 3 saniye sonrasiliyorsun

bilmeyenler için söylüyorum burada arkadaş hadi çevap ver yazıp siliyor loglara baktığımda bu mesajı görüp sesli sohbet etmemekteyiz kimseyede destek vermemekteyiz seste tickettan sorularınızı sorarak cevap alabilirsiniz kimse kimsenin kuklası değil diye cevap veriyorum arkadaş sen bana ananmı dövdü bu seni ne ilgilendirir amk salakları ettiği küfürlerde var dediğim gibi erensi bot engellediği için atamıyorum sen bana dersi vermeye çalışıyorsun gibi tavırlar sergiledi her insanın bir sabrı vardır dostlar bu arkadaşa yeterince muhattap olduğumu düşünmekteyim onun öncesi yeterincede destek verdik zaten

gelmiş burda boş bir konu açmış sorun yok açabilirsin kimin umrundasın " bizim açımızdan kimsenin umrunda değilsin " gayet güveniliriz her bizden hizmet alan memnun abi bazı sizin gibi şahıslar harici

1708414258748.png 1708414283404.png 1708414319528.png 1708414302924.png 1708414346692.png 1708414334257.png 1708414411094.png 1708414385287.png

all feedback kanalımız

1708414438755.png 1708414453436.png 1708414476760.png

1708414465047.png
ss lere karşı halen boş yapma diyorsun asıl sen boş yapma konuyu açıyorsun suçlusun " bizden her ürünü alan kişi memnun sa senin memnun olmayışın bizden değildir kendindendir diyorsun ya sen bana ders mi vermeye çalışıyorsun " annen baban terbiye ahlak öğretmemiş bu yaşına kadar burdan sonra bizmi öğretelim kardeşim kimin haddine
BU MESAJI YAZIYORUM DAHADA YAZMIYORUM BOŞ YAPMAYA DEVAM EDEBİLİRSİN DOSTUM

DF
müşteri hiçbir zaman her zaman haklı değildir hocam her insana gerektiğinden fazla değer verirsen bizim gibi bu şekilde oluyor

DF
Tartışmanın başladığı yer bu mesajı görüp sesli sohbet etmemekteyiz kimseyede destek vermemekteyiz seste tickettan sorularınızı sorarak cevap alabilirsiniz kimse kimsenin kuklası değil diye cevap veriyorum benim bu mesajımdan sonra kendisi haklıymış gibi atarlanıp sanki küfür etmişim gibi atarlanıp boş boş muhabbet etmesi sorun zaten tamda burada başlıyor olayı uzatmadan kapatıyorum kısa bir mesajla fakat bi bakıyorum ticketa saat 5 te bu gelmiş sen kime ders vermeye çalışıyorsun amk salakları vs yazıyor dediğim gibi herkesin bir sabrı olmakta. çenemizin yayını nabarsın erensi bot izin vermediği içinmi yazamadın.

DF
Tartışmanın başladığı yer bu mesajı görüp sesli sohbet etmemekteyiz kimseyede destek vermemekteyiz seste tickettan sorularınızı sorarak cevap alabilirsiniz kimse kimsenin kuklası değil diye cevap veriyorum benim bu mesajımdan sonra kendisi haklıymış gibi atarlanıp sanki küfür etmişim gibi atarlanıp boş boş muhabbet etmesi sorun zaten tamda burada başlıyor olayı uzatmadan kapatıyorum kısa bir mesajla fakat bi bakıyorum ticketa saat 5 te bu gelmiş sen kime ders vermeye çalışıyorsun amk salakları vs yazıyor dediğim gibi herkesin bir sabrı olmakta. çenemizin yayını nabarsın erensi bot izin vermediği içinmi yazamadın.
aslında doğru lan bi yandan madem adamların hizmetini beğenmedin alma başka paket satanmı yok

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!