Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

lora v2 v4 kesinlikle oku bunu

• Konbuyu başlatan Bexi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 56
  • Görüntüleme 1K

Bexi

Üye
FT Kullanıcı
merhaba arkadaşlar size bugün yaşadığım bir saygısızlıktan bahsedicem
loradevelopment adlı discord sunucusuna girdim , paylaştıkları paketlere göz gezdirdim
ve iletişime geçtim ,sesli konuşmak istediğimi söyledim ilk başta kabul etiler sonraki gün tekrar yazdım
bana ağresif yapmaya başladılar sonra ban aza alınmayacak küfürler,hakaretler savurdular .
Mesajlaşma resimlerini paylaşıyorum bi göz gezdirin sizde
1.PNG 3.PNG 2.PNG 4.PNG 5.PNG
Arkadaşlar herşey oratada böyle kalitesiz insanlara paranızın 1 krş dahi yedirmeyin
2000tl işi 500 e yapıyorsa o işte bir b*kluk vardır illaki
Discord: berk1998

DF
Son düzenleme:
300-400 liraya paket satiyolar ne bekliyosun bu elemanlardan? kazandiklari parayla en fazla markete gidebilirler :LOL:

DF
merhaba arkadaşlar size bugün yaşadığım bir saygısızlıktan bahsedicem
loradevelopment adlı discord sunucusuna girdim , paylaştıkları paketlere göz gezdirdim
ve iletişime geçtim ,sesli konuşmak istediğimi söyledim ilk başta kabul etiler sonraki gün tekrar yazdım
bana ağresif yapmaya başladılar sonra ban aza alınmayacak küfürler,hakaretler savurdular .
Mesajlaşma resimlerini paylaşıyorum bi göz gezdirin sizde
Ekli dosyayı görüntüle 92932Ekli dosyayı görüntüle 92934Ekli dosyayı görüntüle 92933Ekli dosyayı görüntüle 92935Ekli dosyayı görüntüle 92936
Arkadaşın mesjlarının logları var 500 TL ye paket arayıp 0 script yazılmasını bekleyeceksiniz test sunucu vermekteyiz isteyen almakta alan kişilerede destek vermekteyiz bize hadi cevap ver canım sıkıldı gibi hitamlarda bulunamazsınız size güzel şekildede sesli sohbet ve destek vermemekteyiz dedik ve bize küfür ettiğiniz takdirde bizde küfür ederiz kimse kimsenin kuklası değil bunuda bildirmiştim zaten

DF

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-02-16-13-35-37-74_572064f74bd5f9fa804b05334aa4f912.jpg
    Screenshot_2024-02-16-13-35-37-74_572064f74bd5f9fa804b05334aa4f912.jpg
    212.8 KB · Görüntüleme: 44
  • Screenshot_2024-02-15-07-29-39-47_572064f74bd5f9fa804b05334aa4f912.jpg
    Screenshot_2024-02-15-07-29-39-47_572064f74bd5f9fa804b05334aa4f912.jpg
    212.5 KB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_2024-02-15-07-29-31-05_572064f74bd5f9fa804b05334aa4f912.jpg
    Screenshot_2024-02-15-07-29-31-05_572064f74bd5f9fa804b05334aa4f912.jpg
    232.1 KB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot_2024-02-15-07-48-25-48_572064f74bd5f9fa804b05334aa4f912.jpg
    Screenshot_2024-02-15-07-48-25-48_572064f74bd5f9fa804b05334aa4f912.jpg
    230.1 KB · Görüntüleme: 45
Arkadaşın mesjlarının logları var 500 TL ye paket arayıp 0 script yazılmasını bekleyeceksiniz test sunucu vermekteyiz isteyen almakta alan kişilerede destek vermekteyiz bize hadi cevap ver canım sıkıldı gibi hitamlarda bulunamazsınız size güzel şekildede sesli sohbet ve destek vermemekteyiz dedik ve bize küfür ettiğiniz takdirde bizde küfür ederiz kimse kimsenin kuklası değil bunuda bildirmiştim zaten
Bu cevabı yazdıktan sonra sen kimsin bize ahlak dersi vereceksin gibi hitamlarda bulundunuz bizden paket alanlar all feedback kanalındada görüldüğü gibi gayet mutlular ve destek vermekteyiz . Kimsenin eline paket tutuşturmuyoruz ve dolandırmıyoruz test serverı veriyoruz beğenirlerse alıyorlar f/p ürün isteyen gidip leak paketleri editleyio sunucu açabilir tamamı ile o kişiye bağlıdır bu bizi ilgilendirmez

DF
Bu hesabım 3 yıldır diğer hesabım 4 buçuk yıldır fivemtürke kayıtl8yım tckimliğim onaylı yeterince gücence vermekteyiz

DF
Bu görselde kendisi bulunmakta bu mesajları kendisi yazıp silmesi ise bu loglara düsme ihtimali bulunmamakta

DF
knkm ban zaten paket almiyicaktım 500 tl ne olabilir die merak etim zx paketini editleyip satmaya calışıyorlar
Paket FX serverdan oluşturulmuştur. Zx ile paketin hiçbir alakası bulunmamaktadır benzeyen sistem olabilir fakat bu paket zx in fotoğraflarını at bende klasörlerin fotoğraflarını atayım bakalım varmı

DF
Son düzenleme:
knkm ban zaten paket almiyicaktım 500 tl ne olabilir die merak etim zx paketini editleyip satmaya calışıyorlar
Daha 2 ay önce katılmış fiveme girmiş bir cahile laf anlatmak zor yuksrdaki seslerde mevcut yaptıkları bizde bu sebepten bu şekilde tepkiler verdik

DF
paketleri dikkatimi çekti ama beş kuruş etmeyen bir paketleri var iletişime geçmeye çalıştığım ama kendileri hem egoist hemde korkağın teki. görüşmelerimde kendilerine söyliyerek görüşmeleri kayıt altına aldım kayıt altına geçerken korkarak sesten çıktı.
birde onlardan olma değişik bi herif yazdı sorun ne vs diyerek sorun insanlara bedava paketleri satmaları.

DF
paketleri dikkatimi çekti ama beş kuruş etmeyen bir paketleri var iletişime geçmeye çalıştığım ama kendileri hem egoist hemde korkağın teki. görüşmelerimde kendilerine söyliyerek görüşmeleri kayıt altına aldım kayıt altına geçerken korkarak sesten çıktı.
birde onlardan olma değişik bi herif yazdı sorun ne vs diyerek sorun insanlara bedava paketleri satmaları.
fx serverdan oluşturulmuş altyapı ve fixlenmiş bir paket leak script bedava paketlerde var ise beni ilgilendirmez paketin f3 ü leak bir paketten alınınca malesef o paket leak olmamakta fakat fivemtürkteki insanların bunu anlayabileceğini sanmıyorum

DF
Son düzenleme:
avukatsan avukatsın bu beni ırgılamaz seslerimizi kayıt altınada alamazsın dostum. zamanında roleplay reklamı verdiğinde paketinin altına leak script kokuyor dediğimde her pakette var o diye cevap veren kişi leak script koyup paket satıyoruz diye bizim karşımıza geçmiş bize sallıyor.

bize egolu gelenlere egolu davranmaktayız insan gibi yaklaşanlara insan gibi cevap vermekteyiz. müşterilerimizin hepsinin keyfi yerinde.

yarası olan gocunur diyorum ve gidiyorum konuşmaya devam edebilirsiniz. kedi götünü görmüş yaram var demiş hadi Allaha emanet dostlar.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!