Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket Lora V1 New Qb Paket Uygun Fiyatlı 500TL

mertmertmert

Üye
FT Kullanıcı
PAKET HAKKINDA
Herkese merhaba ben Dead, sizlere Lora V2 Paketini Tanıtıyorum Sosyal RP üzerine geliştirilmiş bir pakettir. İmzamdaki discord sunucuma gelip detaylı bilgi alabilirsiniz. İyi Forumlar

Paket FX serverdan oluşturularak yapılmıştır.

F/p üründür test sunucumuz mevcuttur kimse kimseye zorla paket satmamaktadır yorumlarınızı saygılı ve bu mesajı göze alarak yaparsanız seviniriz.

Fiyat: 500TL

Paket Altyapısı: New QBCore
Ses Altyapı: Voice Chat

Discord: aero1881.
Discord Sunucum: İmzamda

PAKET ÖZELLİKLERİ

Multicharacter
Envanter

F3 Radial Menu
Spawn Selector
Telefon + gksphone kurulu olarak geliyor isteğe high_phoneyi açabilirsiniz
Motel
Hud
Animasyon Menüsü
Mekanik
Satın Alınabilir Depo
Radyo
İllegal Doktor

Loading Screen
Banka Sistemi
Fitness
2.El Galeri
Emlakçı Sistemi
Go Kart Sistemi

Meydan Ymap
En Boy Oranı Yasaklama V1
Tuning Chip V1
Benzinci Scripti V1
Apple Watch Sistemi V1
Nintendo V1
Telsiz Sistemi jamemrlı V1
Legal Meslekler V1 Ve Otomat;
İllegal Meslekler V1
Pet Shop V1
Balıkçılık & İd Card Sistemi V1
Fps Menü V1
Çöp Karıştırma Sistemi V1
Oyun Salonu V1
Silah Düşürme Sistemi V1
Premium Araba Yıkama Sistemi V1
Gunshop mesleğiV1
Araba Kiralama V1
Lspd V1
Ambulance Job V1

Son düzenleme:
yooo 2k desen derim ki gidin bi nargileye veya kız arkadaşınızı dışarı çıkarın veya gidin güzel bir restoranda gününüzü geçirin.
tamam hocam fivemin en iyisi sensin zaten yazdığıom mesajıda sana söylemedim sen niye üzerine alınıyorsun onu anlayamadım neyse.

PAKET HAKKINDA
Herkese merhaba ben Dead, sizlere Lora V2 Paketini Tanıtıyorum Sosyal RP üzerine geliştirilmiş bir pakettir. İmzamdaki discord sunucuma gelip detaylı bilgi alabilirsiniz. İyi Forumlar

Fiyat: 500TL

Paket Altyapısı: New QBCore
Ses Altyapı: Voice Chat

Discord: dead1881
Discord Sunucum: İmzamda

PAKET ÖZELLİKLERİ

Multicharacter
Envanter

F3 Radial Menu
Spawn Selector
Telefon + gksphone kurulu olarak geliyor isteğe high_phoneyi açabilirsiniz
Motel
Hud
Animasyon Menüsü
Mekanik
Satın Alınabilir Depo
Radyo
İllegal Doktor

Loading Screen
Banka Sistemi
Fitness
2.El Galeri
Emlakçı Sistemi
Go Kart Sistemi

Meydan Ymap
En Boy Oranı Yasaklama V2
Tuning Chip V2
Benzinci Scripti V2
Apple Watch Sistemi V2
Nintendo V2
Telsiz Sistemi jamemrlı V2
Legal Meslekler V2 Ve Otomat;
İllegal Meslekler V2
Pet Shop V2
Balıkçılık & İd Card Sistemi V2
Fps Menü V2
Çöp Karıştırma Sistemi V2
Oyun Salonu V2
Silah Düşürme Sistemi V2
Premium Araba Yıkama Sistemi V2
Gunshop mesleği V2
Araba Kiralama V2
Lspd V2
Ambulance Job V2
Kanka tamam yapamıyorsunuz eyvallah'da bari 500'den falan satışa koyup milletin ekmeğine taş koymayın 500TL günlük yemek parası bile değil artık ücretsiz verin madem yapmayın deli olursunuz...

Kanka tamam yapamıyorsunuz eyvallah'da bari 500'den falan satışa koyup milletin ekmeğine taş koymayın 500TL günlük yemek parası bile değil artık ücretsiz verin madem yapmayın deli olursunuz...
fiyatına göre iyi ve bugsuz bir paket müşterilerimiz bir bug bulursada her geçen gün fixlemeye devam etmekteyiz ve satın alan müşterilerimize elimizden geldiğince destek verdik vermekteyizde. ücretsiz full fix bir paket yok ve bizde bir emek verip paket yaptık neden bedava paylaşıp emeğimize saygısızlık yapalım ki? sen gidip 2500 tl verip paket almak istersen bazılarının büççesi yoktur fix arar gelir alır

bu devirde birbirimize destek vermek yerine fivem toplumu ancak forumlarda sallıyor malesef forumlardaki
çoğu yoruma bakacak olursak

+ 3 yıldır fivemde varım kimsenin eline tutuşturmuyoruz paketi test sunucumuz var adam testini yapıp alıyor beyenmeyen almıyor sen yap bedava paylaş o zaman

bu devirde birbirimize destek vermek yerine fivem toplumu ancak forumlarda sallıyor malesef forumlardaki
çoğu yoruma bakacak olursak
bende zaten kötülemek için söylemiyorum bro sadece paketinin içeriği tamamen ücretsiz eyvallah sıkıntı çıkmı fixlemiş olabilirsin ama buna 500 TL yazıp satışa sunmana gerek yok piyasayı boşa düşürüyorsunuz ve maalesef ki bu şekilde fivem tr serverları yükselmiyor sen hiç 500TL'ye paket alıp bırak 100'ü 20 çeken bir sunucu gördün mü benim buradaki eleştirim bu yönde yinede hayırlı satışlar

bende zaten kötülemek için söylemiyorum bro sadece paketinin içeriği tamamen ücretsiz eyvallah sıkıntı çıkmı fixlemiş olabilirsin ama buna 500 TL yazıp satışa sunmana gerek yok piyasayı boşa düşürüyorsunuz ve maalesef ki bu şekilde fivem tr serverları yükselmiyor sen hiç 500TL'ye paket alıp bırak 100'ü 20 çeken bir sunucu gördün mü benim buradaki eleştirim bu yönde yinede hayırlı satışlar
Paketi alıp codem all + lb phoneli key alıp pakete paralı sistem kurmuş güzelleştirmiş olursun fxaplı sistemleri pakete koyup satmak fivem tr de yasak malesef

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!