Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

LifeZone neden kapatıldı? İfşa içeride.

Olm bi birbirinizi salın artık kim napıyosa yapsın yeter ya

Bu arada bu benim fikrimdi;

kdao0ab.jpg

Bu kodu yazmak için ileri düzey bir bilgiye sahip olmaya gerek yok.

Olm bi birbirinizi salın artık kim napıyosa yapsın yeter ya

Bu arada bu benim fikrimdi;

kdao0ab.jpg

Bu kodu yazmak için ileri düzey bir bilgiye sahip olmaya gerek yok.
attığın kod ile paylaştığım kodlar arasında fark var. ayrıca kodların yazılış şeklinden kodun bana ait olduğu gayet ortada. Hepsini geçtim :D pichot'dan çalınan kodlar ne olacak? savunacak bir taraflı olmayan insanları burada savunma bana işine bak rotto.

attığın kod ile paylaştığım kodlar arasında fark var. ayrıca kodların yazılış şeklinden kodun bana ait olduğu gayet ortada. Hepsini geçtim :D pichot'dan çalınan kodlar ne olacak? savunacak bir taraflı olmayan insanları burada savunma bana işine bak rotto.

Ben kimseyi savunmuyorum banane herkes kendini savunsun,

Benim de size anlatmaya çalıştığım şey o işinize bakın artık birbirinizin işine çokmak sokmaktansa iki kuruş fazla kazanıcam diye işinize bakın.

Her şeyi siz yaptınız her şeyi siz yaparsınız sizin pipiniz daha büyük, neyi kanıtlamaya çalışıyonuz ki ben anlamadım?

Ben kimseyi savunmuyorum banane herkes kendini savunsun,

Benim de size anlatmaya çalıştığım şey o işinize bakın artık birbirinizin işine çokmak sokmaktansa iki kuruş fazla kazanıcam diye işinize bakın.

Her şeyi siz yaptınız her şeyi siz yaparsınız sizin pipiniz daha büyük, neyi kanıtlamaya çalışıyonuz ki ben anlamadım?
Kimsenin bir şeyi kanıtlamaya çalıştığı yok bu sadece sana özgü bir şey egonu felan tatmin ediyorsun böyle arada. yol al yoluma çıkma ezerim seni.

Kimsenin bir şeyi kanıtlamaya çalıştığı yok bu sadece sana özgü bir şey egonu felan tatmin ediyorsun böyle arada. yol al yoluma çıkma ezerim seni.

Bak bak hareketlere bak aman da aman yerim senin agresifliğini

Tamam abi özür dilerim senin pipin daha büyük en büyük sensin en iyisi sensin ama taharet almayı bilmiyon daha orası ayrı mevzu tabi

Bak bak hareketlere bak aman da aman yerim senin agresifliğini

Tamam abi özür dilerim senin pipin daha büyük en büyük sensin en iyisi sensin ama taharet almayı bilmiyon daha orası ayrı mevzu tabi
gidip işeme scripti yapabilirsin kanka :D o zaman boy ölçüşürüz hadi canım ;)

gidip işeme scripti yapabilirsin kanka :D o zaman boy ölçüşürüz hadi canım ;)

Taş gibi Rotto Guard Systemim var ayrıca benimle boy ölçüşemezsin canım senin 10 kişilik ekiple yaptığın şeyi ben tek başıma yapıyorum Hem sunucu yönetiyorum hem script yazıyorum hem MLO yapıyorum. Hadi kumda pipinle oyna.

Taş gibi Rotto Guard Systemim var ayrıca benimle boy ölçüşemezsin canım senin 10 kişilik ekiple yaptığın şeyi ben tek başıma yapıyorum Hem sunucu yönetiyorum hem script yazıyorum hem MLO yapıyorum. Hadi kumda pipinle oyna.
Anlaşılan gizli hayranımsın

Rotto Guard System adamim

Ekli dosyalar

• 9CD677DA-5BED-4938-A2F6-C8E9F3C43330.jpeg
    9CD677DA-5BED-4938-A2F6-C8E9F3C43330.jpeg
    16.3 KB · Görüntüleme: 132
Ayırca sslerimi saklayarak kimin gizli hayran olduğu ortaya çıktı Kaves abem benim be

69060
gerçekten mi ben bu sistemle 100 kişiye ban attırmışımdır... (bu sisteme sahip olan sunucular motel yolundan gelen insanların aracınının önüne atlarlarsa ban yiyorlardı en son.)

hatta yazmışım eskiden

Ekli dosyalar

• 1642496228546.png
    1642496228546.png
    98.9 KB · Görüntüleme: 86
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!