Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

hostigame.com ve Maliday Dolandırıcılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öncelikle merhaba herkese,

hardstyle hardstyle isimli arkadaşın iftiralarını part part cevaplayacağım:

1. Ben hostigame altında paket satışı yapan birisi değilim, hostigame altında paket satışı yapıyor olsaydım adlı sitemizde böyle bir kategori bulunurdu.

2. E-arşiv faturanız elinize geçmeme sebebi bir kurumsal yer ile bir şey alıp vermiyor oluşunuz, eğer ben vereceksem diğer bütün paket satan kişiler neden vermiyor diye düşünce geliyor aklımdan.

3. Alta fake hesap açıp insanları kötülemeniz hiç hoş bir şey değil açılan hesaplardan sadece 1 tanesi sizin ve diğerleri açılalı 25 dakika olmuş lütfen fake hesap açıp algı yaratmaya çalışmayın.

4. Cevapta evet profesyonellik akmıyor çünkü burada benim yaptığım iş sadece paket satıp kurmak.

5. Paketi kullanmanız için olan kural sadece anlaşmalı veya kefil olabileceğim bir yer olduğunu zaten paketi size satan arkadaşım iletmiş.

6. Başından itibaren script yazamıyor olabilirim çünkü ben yazılım işini yapmıyorum genel herkes gibi ordan burdan bulunanları kendi bildiğim kadarıyla düzeltip 3 - 5 yenilik yapıp sunuyorum. Kendi düzenlediğim kendi yazdığım kod satırları illaki var. Sizin dediğiniz gibi yok blip ekleyemiyor falan yalan söylemenin anlamı yok ben dürüst bir insanım sözümün arkasında olan biriyim.

7. Paketi siz alırken paketinizle arkadaşım ilgileneceğini size söylemiş yani ben sizin paketle ilgilenmiyordum çünkü paketi size ben satmadım sizinle doğrudan bir iletişimimiz olmadı sizinle ilk ben 06.06.2021 tarihinde ortak gruba alınarak konuştuk.

8. Ben size sunucu sağlamadım ve sizin üzerinde bir üyeliğiniz bulunmamaktadır.

9. Paketimin FivemTürk - Türkiye'nin ilk ve tek FiveM forum adresi üzerinde bir satışı bulunmamaktadır.

Bu şekilde size özet geçebilirim lütfen karalama çalışmaları ile uğraşmayın çünkü bizim yanlış yaptığımız bir şey BULUNMAMAKTADIR.
1. olarak elimde tüm mesaj ve konuşmaların görüntüsü var

2. olarak satın aldığım bir paketin lisansı her ne olursa olsun benim hakkımdır kurulmak zorundadır

3. olarak paketin asıl sahibi sizseniz sorumluluk sizlere ait dir.

4. olarak hesaplar fake değil kendi ekibimizde ki oyuncuların açtığı hesaplardır discord adresimin görüntüsünü atabilirim özelden onlara yazdığım mesajların da

5. olarak sahtekar sözlerinizi kendinize saklayınız burada herkes kimin ne olduğunu apaçık görüyor

6. olarak internet üzerinden satılan her şeyin e arşiv faturası olmak zorundadır (emniyette görevliyim)

7. olarak arkadaşların açtığı hesapların ip adresleri bellidir yetkililerin kontrol etmesini de rica ederim sizde yine sahtekar olduğunuzu iftira attığınızı 1 kez daha kanıtlamış olursunuz bu sayede

8. olarak da ne dürüst bir insansınız ne de sözünüzde duran insanlarsınız yalanlarınızı da alarak bu forumdan gidebilirsiniz.

9. olarak da sizin siteniz üzerinden açılan bu mesajlarda da olan batuhan adlı kişi ile açtığımız bir vds ondan aldığımız bir vds ve oda sizden aldı nasıl olsa işin ucu ve oku nedense hep sizlere dayanıyor.

10. ve son olarak da paketi aldığım zaman 06.06.2021 tarihi değil 1.5 hafta öncesidir doğrudan iletişiminiz olmadığı doğrudur ama doğrudan sizin adınıza insanlar gelip sattı ve sizin de bunlardan haberiniz vardı şimdi yalandan ve dolandırıcılıktan sahtekarlıktan kurulu dünyanızı kendinize saklayın.
daha fazla polemiğe girmeyeceğim girmek isterseniz de tüm mesajları sizlere arkadaşlarım bildirir iyi günler dilerim.

Mali Mali Ya iadeyi yapmalısın yada lisansı vermek zorundasın burada sonuna kadar haksızsınız. Hosting değiştiriği için 'lisans vermem' bunu seçme hakkına sahip değilsiniz. Koskoca datafex gerçekten o kadar paket barındırıyorken paket mi çalacak? :DDDDD Sado Sado Uygun bir açıklama yapacaktır diye düşünüyorum:D

1. olarak elimde tüm mesaj ve konuşmaların görüntüsü var

2. olarak satın aldığım bir paketin lisansı her ne olursa olsun benim hakkımdır kurulmak zorundadır

3. olarak paketin asıl sahibi sizseniz sorumluluk sizlere ait dir.

4. olarak hesaplar fake değil kendi ekibimizde ki oyuncuların açtığı hesaplardır discord adresimin görüntüsünü atabilirim özelden onlara yazdığım mesajların da

5. olarak sahtekar sözlerinizi kendinize saklayınız burada herkes kimin ne olduğunu apaçık görüyor

6. olarak internet üzerinden satılan her şeyin e arşiv faturası olmak zorundadır (emniyette görevliyim)

7. olarak arkadaşların açtığı hesapların ip adresleri bellidir yetkililerin kontrol etmesini de rica ederim sizde yine sahtekar olduğunuzu iftira attığınızı 1 kez daha kanıtlamış olursunuz bu sayede

8. olarak da ne dürüst bir insansınız ne de sözünüzde duran insanlarsınız yalanlarınızı da alarak bu forumdan gidebilirsiniz.

9. olarak da sizin siteniz üzerinden açılan bu mesajlarda da olan batuhan adlı kişi ile açtığımız bir vds ondan aldığımız bir vds ve oda sizden aldı nasıl olsa işin ucu ve oku nedense hep sizlere dayanıyor.

10. ve son olarak da paketi aldığım zaman 06.06.2021 tarihi değil 1.5 hafta öncesidir doğrudan iletişiminiz olmadığı doğrudur ama doğrudan sizin adınıza insanlar gelip sattı ve sizin de bunlardan haberiniz vardı şimdi yalandan ve dolandırıcılıktan sahtekarlıktan kurulu dünyanızı kendinize saklayın.
daha fazla polemiğe girmeyeceğim girmek isterseniz de tüm mesajları sizlere arkadaşlarım bildirir iyi günler dilerim.

Hakkınızı istediğiniz her yerde arayabilirsiniz fakat ben size 1 kereliğine mahsus farklı bir yerden alınmış vds'e vereceğimi söyledim. (Batuhan arkadaşıma söyledim ve size ilettiğini bana sonradan bildirdi)
Faturanızı isterseniz kdvsini ödeyerek kesebilirim benim için problem değil.
Benim haberim vardı ama ne sizi ben tanıyordum ne siz beni tanıyordunuz.
Burada yalan söylediğim bir kısmı düşünürseniz kanıtlayabilirim
İyi günler

Bu kadar saçmalığın üstüne 1000tl daha verin açayım diyen insani ciddiye bile almıyoruz

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210607-181332.png
    Screenshot_20210607-181332.png
    324.7 KB · Görüntüleme: 67
  • Screenshot_20210607-181307.png
    Screenshot_20210607-181307.png
    312 KB · Görüntüleme: 65
Aynen kanka bin tl daha ver sonra yoluma bakayım :D daha lisans saglamıyosun kalan ödemeyi istiyorsunuz

Bu kadar saçmalığın üstüne 1000tl daha verin açayım diyen insani ciddiye bile almıyoruz
İnsanı ciddiye alma denmiyor buna efendim prensip deniyor, ben paketinizi kendim bireysel olarak satmadım bireysel olarak konuşmadım istediğinizi söyleyebilirsiniz. Ben tamam diyip altı üstü bir ipye lisans verebilirim bana dokunan çok bir kısım yok sadece 1 kere başka vds verdim ve bunu kendileri de biliyor, 2. bir başka yere vermeyeceğimi de söyledim.

Aynen kanka bin tl daha ver sonra yoluma bakayım :D daha lisans saglamıyosun kalan ödemeyi istiyorsunuz
Lisans vermiyor olsam burada neden bir şeylere cevap vereyim ki, sizin kendi kıyafet paketinize lisans sağlayabiliyor olsanız sizde parasını ödemeyen birisine paketinizi vermezsiniz doğru değil mi ?

İnsanı ciddiye alma denmiyor buna efendim prensip deniyor, ben paketinizi kendim bireysel olarak satmadım bireysel olarak konuşmadım istediğinizi söyleyebilirsiniz. Ben tamam diyip altı üstü bir ipye lisans verebilirim bana dokunan çok bir kısım yok sadece 1 kere başka vds verdim ve bunu kendileri de biliyor, 2. bir başka yere vermeyeceğimi de söyledim.
Ozaman iade yap :)

Lisans vermiyor olsam burada neden bir şeylere cevap vereyim ki, sizin kendi kıyafet paketinize lisans sağlayabiliyor olsanız sizde parasını ödemeyen birisine paketinizi vermezsiniz doğru değil mi ?
ben satmadan önce şuşu hostingden cıkarsan lisans sağlamam derdim :)

ben satmadan önce şuşu hostingden cıkarsan lisans sağlamam derdim :)
Ben kendim paketi şahısa satmadığım bunu söyleyemedim konuşma içerisinde, zaten konuşma olsa söylerim.

verdiğiniz vds de paket açılmadı değiştirin bize geçin dediniz lisansı aktif ettik diyorsunuz 1 gün bile lisans orda kalmadı :D o kadar komiksiniz ki bu sözlerinizde sizin vds inize geçiş yaptık batuhan adlı kişi aracalığı ile vds e geçiş yaptık 1 günü bırak zaten o paket o vds e kurulmadı bile (kurulamadı) madem bu kadar ciddi bir prensibiniz var arkadaşımız size yazdığı zaman para iadesini yapardınız her şey apaçık ortada. iyi günler dilerim.

Son düzenleme:
verdiniz vds de paket açılmadı değiştirin bize geçin dediniz lisansı aktif ettik diyorsunuz 1 gün bile lisans orda kalmadı :D o kadar komiksiniz ki bu sözlerinizde sizin vds inize geçiş yaptık batuhan adlı kişi aracalığı ile vds e geçiş yaptık 1 günü bırak zaten o paket o vds e kurulmadı bile (kurulamadı) madem bu kadar ciddi bir prensibiniz var arkadaşımız size yazdığı zaman para iadesini yapardınız her şey apaçık ortada. iyi günler dilerim.
Makinenize ben bir şey söylemedim benden duydunuz mu duyduysanız kanıtlamanızı istiyorum eğer duymadıysanız duymadım diyin çünkü ben size bir şey söylemedim.

Ben kendim paketi şahısa satmadığım bunu söyleyemedim konuşma içerisinde, zaten konuşma olsa söylerim.
paket sonuç olarak senin paketin aracı yoluyla sattıran sensin paketin bana satıldığından haberin de vardı onun da ss i var atmamı ister misin gülünç duruma düşüyorsun kendini savundukça :D o ss i de atalım mı derdim de ilk vds de bu paketin kurulmaya çalıştığını bilen adam burada gelip bu lafı mı söylüyor :D

Makinenize ben bir şey söylemedim benden duydunuz mu duyduysanız kanıtlamanızı istiyorum eğer duymadıysanız duymadım diyin çünkü ben size bir şey söylemedim.
sizin aracınız olan arkadaşlar diyorum zaten işinizin başında durmayı öğrenirsiniz bir sonra ki seferde umarım daha fazla polemiğe girmeyeceğiz :D

sizin aracınız olan arkadaşlar diyorum zaten işinizin başında durmayı öğrenirsiniz bir sonra ki seferde umarım daha fazla polemiğe girmeyeceğiz :D
Sağolun tavsiyeniz için fakat benim tavsiyelik bir durumum yok resellerım sattı paketi aracı koymuyorum yani ben işe zaten bunu yapmam söyleyeceğim bir şey varsa bizzat kendim söylerim burada olduğu gibi.

3. Taraflar konuya karışmasın lütfen.

Konuyu açan kişi dekontunu ve görüşmeleri bu konu altına paylaşırsa ve Mali Mali müşterinin mağduriyetini karşılamazsa gerekli cezai işlem forum üzerinden sağlanabilir

Daha ekip arkadaşlarının ne dediği ne yaptığı hakkında bir bilgin bile yok sana tavsiyem biraz daha çalışın bu konulara yada farklı dolandırma yöntemlerine başvurun böyle kendi kuyruğunu yakalamaya çalışan köpeğe benziyorsunuz

paket sonuç olarak senin paketin aracı yoluyla sattıran sensin paketin bana satıldığından haberin de vardı onun da ss i var atmamı ister misin gülünç duruma düşüyorsun kendini savundukça :D o ss i de atalım mı derdim de ilk vds de bu paketin kurulmaya çalıştığını bilen adam burada gelip bu lafı mı söylüyor :D
Bilmem çok normal değil mi resellerım ip atmış lisans için ben lisansı kendim veriyorum başkası vermiyor.

Daha ekip arkadaşlarının ne dediği ne yaptığı hakkında bir bilgin bile yok sana tavsiyem biraz daha çalışın bu konulara yada farklı dolandırma yöntemlerine başvurun böyle kendi kuyruğunu yakalamaya çalışan köpeğe benziyorsunuz
Sağolun A Ahmeterdal31 nickinizden çok ciddi birisine benziyorsunuz, görüşlerinizi saygıyla karşılıyorum.

Tekrar ikazım olmayacak bu konuda Mali Mali ve hardstyle hardstyle dışında konuya yorum olmasın !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!