Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım GRT Phone (BOSS)

Cisco sertifikan olunca en iyi networku sen mi kurmuş oluyorsun yaptığın şeylerin daha canlı önizlemesi yok iken 500 dolar istiyorsan fiyat kazık 50-60 dolardan fazla etmez ip lock ile kilitle bari leaklenmesin.

DF
Ah keşke aracı hareket ettirebildiğini bilsen.
Bunu video çekmeden bilemem. Videoyu en kısa zamanda bekliyorum yaptığın şeyi kötülemedim. Zamanında böyle bir şey yaparak insanları scamleyen insanlar vardı normal bir şekilde endişeliyim umarım en kısa zamanda videolarını çekersin.

DF
Bir kaç gündür paylaşımlarınız ilgimi çekiyor fakat açıkça dile getirmek gerekirse de diğer arkadaşlarımın dediği ve sizinde bahsettiğiniz üzere profesyonel bir adobe kullanıcısısınız. Bunu göz önüne alarak baktığımızda paylaşımlarınız genelde resim üzerine . İnsanların merakını gidermek adına videolarla tanıtım yapar iseniz tadından yenmez :D başarılarınızın sürekliliğini dilerim iyi çalışmalar

DF
Arkadaşlar forumlarda olan bir insan değildim şu 1 hafta içerisinde ve yapılan emeğe saygı gösterileceğine hep kusur arama ve kötüleme gördüm ve bunları saygısızca yapıyorsunuz evet kusur arama hatta kötüleme bile saygı ile yapılır. video yakında youtubeda görürsünüz sizlere hiç bir şey demiyorum beni üzdünüz ben oysa ki güzel şekilde tebrik edilip karşılanmayı beklemiştim Bundan sonra sizlere birşey demek istemiyorum artık fivem türk ekibininde bu konuda insanları toxic eden kişileri temizlemesini diliyorum. herkese başarılar dilerim Satışlar IvanScript tarafından gerçekleştirilecek Türkçe,Rusça,İsveççe,İngilizce satış desteği vardır. 54877

GritDSGN COMMUNİTY

DF
Ekli dosyayı görüntüle 54854Ekli dosyayı görüntüle 54855Ekli dosyayı görüntüle 54856Ekli dosyayı görüntüle 54857Ekli dosyayı görüntüle 54858

TR;
GritDSGN Phone

Uzun Süredir geliştirdiğimiz telefonumuzu sizlere sonunda gösteriyoruz hâlâ bir haftalık işi var gözümüzde tam bitmiş olması için.
Buradan telefonun yapımında yanımda olan (İvan script) e teşekkür ediyorum.

Bu telefon Rus ve Türk Developer,Designerlar tarafından yapılmıştır. ????

Özellikler;
Ana Sayfa;
1- Instagram'da Server'da paylaşılan en son gönderi gözükür ve üzerine tıklayarak gönderiye gidebilirsiniz.
2- Entegre Ettiğimiz Spotify'da dinlediğiniz müzik gözükür ve üzerine tıklayarak spotify a gidebilirsiniz.
3- En Son Yaptığınız Aktiviteleri Önerilerde Görebilirsiniz ve üzerine tıklayarak gidebilirsiniz.
4- Sarı Sayfalar ile hızlı Bağlantı Kurabilirsiniz.
5- Bilgisayarınızdaki Saatle Entegre Çalışan Saat (Kronometre) görüntüleyebilirsiniz.
Önemli; Neden Beyaz Çubuk kullanmadık Çubuk Sadece Ana Ekran Kilidinde bulunmakta Orjinalinde Olduğu gibi Uygulamaları Kapatmak için herhangi bir yerinde tutup sıkıca ittirdiğinizde
kapanıcaktır.

Uygulama Sayfası;
1- Uygulamalarınıza Ulaşabilirsiniz.
2- Kamera,Galeri,Whatsapp,Arama Ulaşabilirsiniz.

DownTown Cab Co.
1- Konum Gönder Dediğinizde Meslekde Aktif Olan Herhangi bir Taxi çalışanına bildirim ve konum gönderir.

İnstagram;
Normal İnstagram İle bire bir aynıdır olmayanları söyliyeceğim.
1- Story,IRL v.s
3- Mesajlaşma

Whatsapp;
1- Gurub Sohbetleri (Gurub Oluşturarak Ortak Sohbet Edebilirsiniz.)
2- telefona kayıtlı arkadaşınıza resim ve mesaj gönderebilirsiniz.
3- Emoji Gönderebilirsiniz

Harita;
Anlık Konum veya haritada istediğiniz yeri işaretleyerek whatsapp'dan konum gönderebilirsiniz.

Sarı Sayfalar;
1- Anlık Resim,Mesaj veya Konum Girebilirsiniz (Link Seçeneği Mevcut)
2- Atılan postun konumuna tıklayarak otomatik işaretleme yapabilirsiniz.
3- Arama
4- Mesaj Gönderme

Spotify;
Diğer insanlar gibi uğraşarak direk spotify app eklemeye çalışmadık vede saçma bulduk hesaplarını girmeye korkacak kişiler v.s bir ton sıkıntı.
Windows Spotify app e direk olarak entegredir.

(Müzik durdurma ilereletme v.s gibi fonksiyonları yapabilmektesiniz.

Ayalar;
1- Uçak Modu
2- Gece Modu
3- Sesleri Kapatma
4- Bildirimleri Kapatma
5- Duvar Kağıdı Yükleme
6- Telefon Numarası.

RU; Coming Soon

GritDSGN COMMUNİTY - IVAN SCRİPT

Gösterdiklerimiz Spoiler dı sadece.

Fiyat; 500$ (pahalı gelebilir ama yurtdışına kıyasladığımızda değeri daha fazla)
İletişim; GritDSGN#3253

Video Yakın zamanda yüklenecektir.

grt
Saçmalamayın lütfen 500$ :D

DF
GritDSGN GritDSGN aga sen bu adamlarla niye uğraşıyon ki yaptığın şeylerle ilgili oyun ici video atarsan kimse sesini çıkaramaz video atamıyorsan eğer artık orasını bilemem xd

DF
xD xD xD xD 500 dolara satmak istiyorsan sat kim ne diyecek sana TR 'den alacak maksimum 1veya 2 insan çıkar (oda imkansız) gcphone v2.5 80€ iken seninki neden 500 dolar etmeli gerçekten yaziQ
arkadaşlar attıklarım sadece telefondan bulunan 10 şey varsa 2 siydi ama sizlerle konuştuktan sonra fiyat konusunda fikrim birazda olsa değişti gurubum ile görüşüğü geri dönüş sağlıyacağım

DF
4k ya gider yeni telefon alırsın XD

DF
500 dolar bir oyundaki telefona vereceğime realde bir telefon alırım ? Bence bir oyundaki telefon için çok çok fazla.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!