Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım GRT Phone (BOSS)

İşte vizyon sahibi biri çıktı. Yabancı forumlardan ücretli üyelik alıp ücretsiz yabancıların sunduğu paketleri türkçeye çevirip :D birde 3.000 ila 4.000 arası satan arkadaşların ekmeğini ÇAL ! Zaten çoğu script internette var bedava scriptleri toplayıp çok büyük rakamlara paket satanları EZ ! DALINI BUDAĞINI KES YİĞİDİM.
Canım ağzını yüzünü sil istersen heryer tükürük oldu. sana zahmet.

Its a great looking phone, and no doubt a lot of work has gone into this. But that price I would not be able to justify or afford.

500$ biraz ucuz olmuş, bence fiyatı 1k ya çekebilirsiniz.

Yalanmı söylediklerim. İki günde sağdan soldan topladıklarıyla yaptıkları paketi bu fiyatlara satmak ne kadar doğru ? :D Ha sen onlardansın o zaman karın ağrın bundan...
canım abartma istersen. tepkilerinde biraz seçici ol. tamam adam yapmış bişeyler emeğine sağlık. ama yalama bu kadar :)

çok güzel yapmışsın

canım abartma istersen. tepkilerinde biraz seçici ol. tamam adam yapmış bişeyler emeğine sağlık. ama yalama bu kadar :)

Yalamak mı ? :D Dostum ben neden yalayayım adamı ne alakası var. Ben desteklemek istiyorum sadece. Böyle güzel proje yapan kişi sayısı bu piyasada iki elin on parmağı geçmez. Sen bunu yalamak olarak algılıyorsan bu senin vizyonsuzluğun. Alışmışsınız birilerine destek verenlere "YALAKA" demeye.

1k dolar yaparsanız iyi olur bu arada

Ekli dosyayı görüntüle 54854Ekli dosyayı görüntüle 54855Ekli dosyayı görüntüle 54856Ekli dosyayı görüntüle 54857Ekli dosyayı görüntüle 54858

TR;
GritDSGN Phone

Uzun Süredir geliştirdiğimiz telefonumuzu sizlere sonunda gösteriyoruz hâlâ bir haftalık işi var gözümüzde tam bitmiş olması için.
Buradan telefonun yapımında yanımda olan (İvan script) e teşekkür ediyorum.

Bu telefon Rus ve Türk Developer,Designerlar tarafından yapılmıştır. ????

Özellikler;
Ana Sayfa;
1- Instagram'da Server'da paylaşılan en son gönderi gözükür ve üzerine tıklayarak gönderiye gidebilirsiniz.
2- Entegre Ettiğimiz Spotify'da dinlediğiniz müzik gözükür ve üzerine tıklayarak spotify a gidebilirsiniz.
3- En Son Yaptığınız Aktiviteleri Önerilerde Görebilirsiniz ve üzerine tıklayarak gidebilirsiniz.
4- Sarı Sayfalar ile hızlı Bağlantı Kurabilirsiniz.
5- Bilgisayarınızdaki Saatle Entegre Çalışan Saat (Kronometre) görüntüleyebilirsiniz.
Önemli; Neden Beyaz Çubuk kullanmadık Çubuk Sadece Ana Ekran Kilidinde bulunmakta Orjinalinde Olduğu gibi Uygulamaları Kapatmak için herhangi bir yerinde tutup sıkıca ittirdiğinizde
kapanıcaktır.

Uygulama Sayfası;
1- Uygulamalarınıza Ulaşabilirsiniz.
2- Kamera,Galeri,Whatsapp,Arama Ulaşabilirsiniz.

DownTown Cab Co.
1- Konum Gönder Dediğinizde Meslekde Aktif Olan Herhangi bir Taxi çalışanına bildirim ve konum gönderir.

İnstagram;
Normal İnstagram İle bire bir aynıdır olmayanları söyliyeceğim.
1- Story,IRL v.s
3- Mesajlaşma

Whatsapp;
1- Gurub Sohbetleri (Gurub Oluşturarak Ortak Sohbet Edebilirsiniz.)
2- telefona kayıtlı arkadaşınıza resim ve mesaj gönderebilirsiniz.
3- Emoji Gönderebilirsiniz

Harita;
Anlık Konum veya haritada istediğiniz yeri işaretleyerek whatsapp'dan konum gönderebilirsiniz.

Sarı Sayfalar;
1- Anlık Resim,Mesaj veya Konum Girebilirsiniz (Link Seçeneği Mevcut)
2- Atılan postun konumuna tıklayarak otomatik işaretleme yapabilirsiniz.
3- Arama
4- Mesaj Gönderme

Spotify;
Diğer insanlar gibi uğraşarak direk spotify app eklemeye çalışmadık vede saçma bulduk hesaplarını girmeye korkacak kişiler v.s bir ton sıkıntı.
Windows Spotify app e direk olarak entegredir.

(Müzik durdurma ilereletme v.s gibi fonksiyonları yapabilmektesiniz.

Ayalar;
1- Uçak Modu
2- Gece Modu
3- Sesleri Kapatma
4- Bildirimleri Kapatma
5- Duvar Kağıdı Yükleme
6- Telefon Numarası.

RU; Coming Soon

GritDSGN COMMUNİTY - IVAN SCRİPT

Gösterdiklerimiz Spoiler dı sadece.

Fiyat; 500$ (pahalı gelebilir ama yurtdışına kıyasladığımızda değeri daha fazla)
İletişim; GritDSGN#3253

grt
500 ABD Doları = 4.279,35 Beyler ülke milyarder mi oldu bizim mi haberimiz yok ?

Ekli dosyayı görüntüle 54854Ekli dosyayı görüntüle 54855Ekli dosyayı görüntüle 54856Ekli dosyayı görüntüle 54857Ekli dosyayı görüntüle 54858

TR;
GritDSGN Phone

Uzun Süredir geliştirdiğimiz telefonumuzu sizlere sonunda gösteriyoruz hâlâ bir haftalık işi var gözümüzde tam bitmiş olması için.
Buradan telefonun yapımında yanımda olan (İvan script) e teşekkür ediyorum.

Bu telefon Rus ve Türk Developer,Designerlar tarafından yapılmıştır. ????

Özellikler;
Ana Sayfa;
1- Instagram'da Server'da paylaşılan en son gönderi gözükür ve üzerine tıklayarak gönderiye gidebilirsiniz.
2- Entegre Ettiğimiz Spotify'da dinlediğiniz müzik gözükür ve üzerine tıklayarak spotify a gidebilirsiniz.
3- En Son Yaptığınız Aktiviteleri Önerilerde Görebilirsiniz ve üzerine tıklayarak gidebilirsiniz.
4- Sarı Sayfalar ile hızlı Bağlantı Kurabilirsiniz.
5- Bilgisayarınızdaki Saatle Entegre Çalışan Saat (Kronometre) görüntüleyebilirsiniz.
Önemli; Neden Beyaz Çubuk kullanmadık Çubuk Sadece Ana Ekran Kilidinde bulunmakta Orjinalinde Olduğu gibi Uygulamaları Kapatmak için herhangi bir yerinde tutup sıkıca ittirdiğinizde
kapanıcaktır.

Uygulama Sayfası;
1- Uygulamalarınıza Ulaşabilirsiniz.
2- Kamera,Galeri,Whatsapp,Arama Ulaşabilirsiniz.

DownTown Cab Co.
1- Konum Gönder Dediğinizde Meslekde Aktif Olan Herhangi bir Taxi çalışanına bildirim ve konum gönderir.

İnstagram;
Normal İnstagram İle bire bir aynıdır olmayanları söyliyeceğim.
1- Story,IRL v.s
3- Mesajlaşma

Whatsapp;
1- Gurub Sohbetleri (Gurub Oluşturarak Ortak Sohbet Edebilirsiniz.)
2- telefona kayıtlı arkadaşınıza resim ve mesaj gönderebilirsiniz.
3- Emoji Gönderebilirsiniz

Harita;
Anlık Konum veya haritada istediğiniz yeri işaretleyerek whatsapp'dan konum gönderebilirsiniz.

Sarı Sayfalar;
1- Anlık Resim,Mesaj veya Konum Girebilirsiniz (Link Seçeneği Mevcut)
2- Atılan postun konumuna tıklayarak otomatik işaretleme yapabilirsiniz.
3- Arama
4- Mesaj Gönderme

Spotify;
Diğer insanlar gibi uğraşarak direk spotify app eklemeye çalışmadık vede saçma bulduk hesaplarını girmeye korkacak kişiler v.s bir ton sıkıntı.
Windows Spotify app e direk olarak entegredir.

(Müzik durdurma ilereletme v.s gibi fonksiyonları yapabilmektesiniz.

Ayalar;
1- Uçak Modu
2- Gece Modu
3- Sesleri Kapatma
4- Bildirimleri Kapatma
5- Duvar Kağıdı Yükleme
6- Telefon Numarası.

RU; Coming Soon

GritDSGN COMMUNİTY - IVAN SCRİPT

Gösterdiklerimiz Spoiler dı sadece.

Fiyat; 500$ (pahalı gelebilir ama yurtdışına kıyasladığımızda değeri daha fazla)
İletişim; GritDSGN#3253

grt

Yanlış anlama ama bana yaptığın şeyler sadece photoshop olarak geldi.

54873

Örneğin buradaki lastik izlerinden aracı yerleştirip fotosu çekilmiş gibime geldi ama bilmiyorum umarım paylaşırsın ve yararlanırız.

(Photshop XD) ile yapılmıştır. IvanScript tarafından yazılmıştır sizlerin bu şekilde saygısızca davranması beni üzüyor. GritDSGN olarak ADOBE Sertifikam var ADOBE Adı altındayım. insanları çok hafife almayın.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!