Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım GRT Phone (BOSS)

GritDSGN

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
www.gritdsgn.com
Discord
GritDSGN#3253
54854 54855 54856 54857 54858

Daha fazla mental açıdan zarar görmemek için gönderiyi durdurdum Hem Bir Çok Şekilde Hakaret Edildi vede Real Tehditler Aldım fivem ekibinden de
projenin kapatılmasını istiyorum.
Youtube'da ve genel olarak yabancı (x)'lerde diyeyim. boy göstermeye devam ediceğiz.

iyi davranan arkadaşlarada teşekkür ederim.

Saygı duymak karşımızdakinden korkmak ve ürkmek demek değildir
saygı duymak o kişiye dikkat etmek dikkatlice gözlemlemek demektir.
-Erich Fromm

Beni Dikkatlice Gözlemleyin arkadaşlar.

Son düzenleme:
çok güzel görünüyor, elinize sağlık. +rep

1- Herhangi bir video vs?
2- Türkiyedeki dolar kurunu düşünürsek biraz fazla geldi.... :|

türkiye piyasasında müşteri bulmanız imkansız 500 dolar çok be ya

Kusura bakmada 4.500 TL altı fiyata bu dediğin tarzda telefon yaptırılır hoplata zıplata. Yurtdışına göre bu fiyat uygun ama türk lirası olarak 4.500 TL 'den satışa sunmanız bence şahsi düşüncemce çok pahalı. Emeğine sağlık on numara telefon olmuş. Yiğidi öldür ama hakkını yeme demişler hayırlı satışlar türk lirasi olarak indirimli fiyat bekliyorum.

Arkadaşlar Amacımız Türkiyeden alıcı bulmak değildir. türkiye ile böyle şeylerinde yapılabildiğini göstermektir amacımız yurt dışına hitap etmektir. Kendim Rus asıllıyım ve bir şans yakalayarak bir kaç çok başarılı rus arkadaşım ile bu projeye başladık. türkiyede tanıdığım aynı seviyede şuan telefon geliştiren insanlar var başka birşey demiyeceğim herkese iyi günler ;)????

Niyetini şimdi anladım okey :) Türkiye'den böyle projeleri yurtdışında görmek bizi gurulandırır. Türkiye'de telefon geliştirmeciliği yapan ismini duyurmuş sayılı insan var. Onların arasından sıyrılıp açık ara öne geçebileceğin bir telefon projesi olmuş. Temennimiz Türkiye'de uygun fiyata satışa sunman.

Niyetini şimdi anladım okey :) Türkiye'den böyle projeleri yurtdışında görmek bizi gurulandırır. Türkiye'de telefon geliştirmeciliği yapan ismini duyurmuş sayılı insan var. Onların arasından sıyrılıp açık ara öne geçebileceğin bir telefon projesi olmuş. Temennimiz Türkiye'de uygun fiyata satışa sunman.
anlayışlı karşıladığın için teşekkür ederim

25'inde paylaşacağım paketden sonra türkiyedeki ücretli paket satanların allah yardımcı olsun o kadar söylüyorum herkesi ekemeğinden etmiş gibi olucağız ama :eek:
Tarihi eser kaçakçılığı mı yaaa

İşte vizyon sahibi biri çıktı. Yabancı forumlardan ücretli üyelik alıp ücretsiz yabancıların sunduğu paketleri türkçeye çevirip :D birde 3.000 ila 4.000 arası satan arkadaşların ekmeğini ÇAL ! Zaten çoğu script internette var bedava scriptleri toplayıp çok büyük rakamlara paket satanları EZ ! DALINI BUDAĞINI KES YİĞİDİM.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!