Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

GCPhone Twitter + Message Send Picture

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aynı nedenden ötürü bende paylaşmıştım bu ranta son verilmeli çok gereksiz fiyatlar söyleniyor

merhaba kurmayı anlatıcak biri var mı acaba ! khzixx#1746

merhaba kurmayı anlatıcak biri var mı acaba ! khzixx#1746
Kurmakta birşey yok, indireceksin daha onceki gcphone, esx_addon_gcphone ve screenshot-basic dosyalarının yedeğini alıp bunları onun yerine koyacaksın. Eğer start verili değil ise de tek tek start vereceksin hepsine.

start vericeğim şeyleri yazabilirmisiniz acaba
database den ayarlama yapıcakmıyım

Merhabalar dosyaları kurdum server'a res attım not : zaten telefon dosyaları startlıydı ama tekrardan yaptım.
Twitter'da fotoğraf gönderme yeri çıkmadı biz internetten link alıp mı twitter'a atıyoruz acaba yoksa bir hata mı var ?

Merhabalar dosyaları kurdum server'a res attım not : zaten telefon dosyaları startlıydı ama tekrardan yaptım.
Twitter'da fotoğraf gönderme yeri çıkmadı biz internetten link alıp mı twitter'a atıyoruz acaba yoksa bir hata mı var ?
Aynen Bendede Aynısı Oldu
Mesaj gönderme yerinde göndermek için buton var. Mouse aktif edilmeden o butona tıklayamazsınız ve fotoğraf gönderemezsiniz. Bununla alakalı geliştirmeleri yapmayı deneyebilirsiniz.

OnLyHumanist OnLyHumanist Dediğiniz gibi mouse ile kullanımı gerçekleştirmeme rağmen söylediğiniz bölgede mesaj gönderme alanında her hangi bir buton yok

tüm dosyaları gerekli dosyaların içersine hattım ve bir hatada almadım bahsettiğiniz buton telefonumda yok müsait olduğunuzda iletişime geçermisiniz
HeliosOA#8165

tüm dosyaları gerekli dosyaların içersine hattım ve bir hatada almadım bahsettiğiniz buton telefonumda yok
Gerekli dosyaların içine değil, resources dosyasına atacaksınız. Atmadan önceki varolan gcphone dosyalarını silmelisiniz veya yedeklemelisiniz. Attığım scriptte buton mevcut.

Tamam hallettim ama telefonda bir kaç sıkıntı mevcut örneğin : Mouse il kullanmanız gerekiyor tuşlar ile kullanılmıyor
bide atılan fotoğraflar siyah çıkıyor(bunun çözümünü biliyormusunuz?)

Tamam hallettim ama telefonda bir kaç sıkıntı mevcut örneğin : Mouse il kullanmanız gerekiyor tuşlar ile kullanılmıyor
bide atılan fotoğraflar siyah çıkıyor(bunun çözümünü biliyormusunuz?)
Resim gönderme altyapısı çalışıyor. Butonu başka yere almayı veya tuş ile kullanmayı da zahmet edip yapmaya çalışabilirsiniz. Siyah ekran için garanti bir çözüm yok.

Resim gönderme altyapısı çalışıyor. Butonu başka yere almayı veya tuş ile kullanmayı da zahmet edip yapmaya çalışabilirsiniz. Siyah ekran için garanti bir çözüm yok.
Siyah ekran derken gönderilen fotoğrafların bazı kişilerde siyah şekilde gözükmesinden bahsediyorsunuz değil mi ?

Kod:
Creating script environments for esx_addons_gcphone
Started resource esx_addons_gcphone
Creating script environments for gcphone
Started resource gcphone
Creating script environments for yarn
Started resource yarn
Running build tasks on resource webpack - it'll restart once completed.
musl libc (x86_64)
Version 1.1.22
Dynamic Program Loader
Usage: /home/FiveM/alpine/opt/cfx-server/ld-musl-x86_64.so.1 [options] [--] pathname [args]
Could not start dependency webpack for resource screenshot-basic.
Couldn't start resource screenshot-basic.
Screenshot-Basic kurulumunu bir türlü yapamadım sizin attığınız dosyalarlada denedim ile de denedim fakat bu sorunla karşılaşıyorum yardımcı olabilecek var mı?

Sunucu olarak Linux Centos 7 x64 kullanmaktayım.

Kod:
Creating script environments for esx_addons_gcphone
Started resource esx_addons_gcphone
Creating script environments for gcphone
Started resource gcphone
Creating script environments for yarn
Started resource yarn
Running build tasks on resource webpack - it'll restart once completed.
musl libc (x86_64)
Version 1.1.22
Dynamic Program Loader
Usage: /home/FiveM/alpine/opt/cfx-server/ld-musl-x86_64.so.1 [options] [--] pathname [args]
Could not start dependency webpack for resource screenshot-basic.
Couldn't start resource screenshot-basic.
Screenshot-Basic kurulumunu bir türlü yapamadım sizin attığınız dosyalarlada denedim ile de denedim fakat bu sorunla karşılaşıyorum yardımcı olabilecek var mı?

Sunucu olarak Linux Centos 7 x64 kullanmaktayım.
Centos fivem sunucuyu bir yerden satın alarak mı kullanıyorsunuz yoksa centos üzerine sıfırdan kendiniz mi kurdunuz ?
bahsedilen hata da anladığıma göre library hatası veriyor.

Centos fivem sunucuyu bir yerden satın alarak mı kullanıyorsunuz yoksa centos üzerine sıfırdan kendiniz mi kurdunuz ?
bahsedilen hata da anladığıma göre library hatası veriyor.
Kurulum sıfırdan bana ait webpack ve yarn ile ilgili problem olduğunu düşündüm tekrar tekrar kurulum yaptım fakat bir sonuç alamadım.

Mono kurulumunu yaptınız mı ?
Az önce yabancı forumda okudum webpack ve linux sıkıntısını çeken bir çok insan varmış fix ile ilgili bir çözüm önerisi sunan olmamış.
Mono kurulumunu şuan yapıyorum bitince tekrar dönüş yapacağım.

---

Mono kurulumunu yapıp sunucuya reboot attım fakat problem hala devam etmekte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!