Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım GCPHONE Twitter 55 satır sorunu

imn0thing

Üye
FT Kullanıcı
Kod:
function getUser(identifier, cb)
    MySQL.Async.fetchAll("SELECT id, username as author, avatar_url as authorIcon FROM twitter_accounts WHERE identifier = @identifier", {
        ['@identifier'] = identifier
    }, function(data)
        cb(data[1])
    end)
end
Twitterdeki olan bu kod tam olarak cb(data[1]) de hata veriyor neden olabilir ? birde başka bir hata var o başka bir konuda belirticem yardımlarınız için teşekkürler <3

kodda hata olmaması lazım data baseinle ilgili bir sorun olabilir mi

oyun içi F8den ve cmd ekranından gelen hatayı atarsan daha iyi olur

Twittere gireceksin alt taraftan en sağ tarafa gidip kuracaksın işte
o benim scriptte yok direk kendi hesabın geliyor sıkıntım o değil
script ile alakalı sorun olduğunu sanmıyorum sorun databaseinde sanırım database i doğru kurduğundan emin ol ve oyun içinde /telfix yazıp tekrar dene
telfix bildiğim kadarıyla tel no sıkıntı olunca yazılıyodu ben databaseyi kurdum ve eminim sizde varsa crew database atabilirseniz iyi olur

o benim scriptte yok direk kendi hesabın geliyor sıkıntım o değil

telfix bildiğim kadarıyla tel no sıkıntı olunca yazılıyodu ben databaseyi kurdum ve eminim sizde varsa crew database atabilirseniz iyi olur
CrewPhone de hesap kuruluyor diye biliyorum, nil değer olması için hesabınızın olmaması gerek ki cb yi kullanamayın. Hesabınız yok büyük ihtimalle

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!