Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FX Controller Windows One Sync Support

Biri yardımcı olabilir mi aşağıdaki scriptleri sunucuya direk attığımda ve start verdiğimde couldnt load hatası alıyorum. Bu dosyayı ne yapmam gerekiyor FX contoller içerisine falan mı atmam lazım? Kick ve anons özelliklerini kullanabilmek için bu dosyayı tam olarak nereye atmam gerekiyor?

Fxcontroller sadece sunucunuzu başlatır ve dataları rahat görüntülemenizi amaçlar. Yani sunucunuz .bat dosyası ile çalışmıyorsa FxController ile de çalışmaz. Controller'ı düzgün kurduğunuza ve sunucu ile bağlantısını doğru yaptığınıza emin olun. Couldn't load diyorsa scripleri eksik veya hatalı kurduğunuz anlamına gelir.

SCRIPT ERROR olarak çıkan birçok hatadan hiçbirini yakalamadı.
Sistem sunucunun döndüğü yazıyı okuduğu için sanırım yakalamıyor. Hata metnini elle girmem gerekiyor. İstersen github üzerinden sende metni girip bana pr atarsan projeye dahil edebilirim.

Buraya eklediğin kelime sunucudan dönen respond'da yer alırsa errlog kısmına düşer.

Fxcontroller sadece sunucunuzu başlatır ve dataları rahat görüntülemenizi amaçlar. Yani sunucunuz .bat dosyası ile çalışmıyorsa FxController ile de çalışmaz. Controller'ı düzgün kurduğunuza ve sunucu ile bağlantısını doğru yaptığınıza emin olun. Couldn't load diyorsa scripleri eksik veya hatalı kurduğunuz anlamına gelir.
benim anlayamadığım aşağıdaki dosyaları nereye atmam gerektiği. FxControlV6Fix den zaten kurulumu yaptım ve sorunsuz sunucuyu açabiliyorum. Ama ne aktif oyuncular nede başka birşey çalışıyor sebebide anladığım kadarıyla aşağıdaki dosyaları herhangibir yere atmamış olmam. Direk hepsini resourse attım ve FxServerController klosörüne start verdim ve couldnt load hatası aldım. Bunları resource dosyasına atmayacaksam nereye atmam gerekiyor?
1611

şöyle bir sorun oluştu.
kendi bilgisayarımda v6 yı kurdum sorunsuz çalıştı.
anons da geçiyor sorunsuz.
ancak sunucuya kurduğumda anons için geri sayım yapıyor ama anons geçmiyor.

Sistem sunucunun döndüğü yazıyı okuduğu için sanırım yakalamıyor. Hata metnini elle girmem gerekiyor. İstersen github üzerinden sende metni girip bana pr atarsan projeye dahil edebilirim.

Buraya eklediğin kelime sunucudan dönen respond'da yer alırsa errlog kısmına düşer.
Bu bahsettiğiniz yer nerede bulamadım?

Bu kaynak kodundan bir görüntü. Kaynak kodu indirip visual studio ile değişiklikleri yapıp build alabilirsin.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!