Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
  • OceanV Roleplay olarak amacımız eskisi gibi özlenmiş olan rol ortamını tekrar canlandırmak. Deneyimli yetkili kadrosu ve içindeki güzel oyuncular ile bunu hedefleyerek başladık ve adım adım hedefimize doğru gidiyoruz. Sizleride aramızda görmekten onur duyarız. Daha detaylı bilgi almak isterseniz discord.gg/oceanvrp
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [FREE] Marp Ve İçinde Lisans Yok Kur Çalıştır

atewlsn

Üye
FT Kullanıcı
Paylaştığımız Marp Paketini Kırıp Satışa Koyan Eşşek Arkadaşlar Var O Yüzden Bende Lİsans'ı Kırık Paketi Buraya Paslıyorum

Download
VirusTotal
Database

Paketin en sonki halini bilmiyorum fakat mikalar elleşiyordu ama lisans yok girin takılın

Son düzenleme:

nkobuticoniclife

VIP Üye
VIP Üye
Web sitesi
discord.me
Discord
nkò#7777
+rep Yararlı paylaşım da, hangisini indirsin bu insanlar aynı paketi 3 farklı konuda döndünüz 😂

atewlsn

Üye
FT Kullanıcı
+rep harbiden marpa takmışsın kafayı knk
şimdi şöyle bir sunucuya gidiyorsun oyuncu çekip linç atıp banlıyalım muhabbetleri dönüyor arkandan ve bu olaylar yüzün yayıncılık hayatın güzel giderken bitiyor ne yapardın kiral?

mrreenn

Üye
FT Kullanıcı
+rep deli mi bu cocuukkk <3

Keevz

Üye
FT Kullanıcı
+rep deli mi bu cocuukkk höğ <3

Deasy

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Yakında :)
şimdi şöyle bir sunucuya gidiyorsun oyuncu çekip linç atıp banlıyalım muhabbetleri dönüyor arkandan ve bu olaylar yüzün yayıncılık hayatın güzel giderken bitiyor ne yapardın kiral?
valla agacım konuyu tam olarak bilmediğimiz için dışardan yorum yapmak istemem ama gerçekten böyle olduysa senin adına cok üzüldüm 24 saate bi +rep atıçam :) güncel tutup yayılması için eliimden geleni yaparım bro <3

Space

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
SpaceV#0001
+rep

ggJimcoffy

Üye
FT Kullanıcı
Discord
𝓰𝓰𝓙𝓲𝓶𝓬𝓸𝓯𝓯𝔂#5929
+Rep Yararlı Paylaşım.

atewlsn

Üye
FT Kullanıcı
valla agacım konuyu tam olarak bilmediğimiz için dışardan yorum yapmak istemem ama gerçekten böyle olduysa senin adına cok üzüldüm 24 saate bi +rep atıçam :) güncel tutup yayılması için eliimden geleni yaparım bro <3
<3 kiral adam ya

thermite

Üye
FT Kullanıcı
+rep lisans kırıldı yazmak yerine Dosyalar Değiştirildi daha uygun olurmuş atem

atewlsn

Üye
FT Kullanıcı
+rep lisans kırıldı yazmak yerine Dosyalar Değiştirildi daha uygun olurmuş atem
dosyalar aynı işlevi görüyor weed sistemide aynı ev soygunu daha iyi bence ikinci el galerin yok balık ağınıda paylaşmıyorum private çünkü ama bad zamanı balık ağını yazdım istiyorsan paylaşayım yavrum seviyorum seni:love: bu paket'de ikinci el galeri eksik ve ev soygunun ee 2 script için millet paketi indirmiycekmi bence indirir

Deasy

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Yakında :)
dosyalar aynı işlevi görüyor weed sistemide aynı ev soygunu daha iyi bence ikinci el galerin yok balık ağınıda paylaşmıyorum private çünkü ama bad zamanı balık ağını yazdım istiyorsan paylaşayım yavrum seviyorum seni:love: bu paket'de ikinci el galeri eksik ve ev soygunun ee 2 script için millet paketi indirmiycekmi bence indirir
indirür :)

Fehmi17

Üye
FT Kullanıcı
+rep

Ahmet4516

Üye
FT Kullanıcı
senin için üzüldüm +rep

Berattdemirr641

Üye
FT Kullanıcı
miachel pedi var nasıl kaldırıcam

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!