Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket Paralı Paket Artık Free Meveloper

Yagami

Üye
FT Kullanıcı
bu paket satan bir dolandırıcımı desem cocuk leakhouseden alıyor yardım paket yapmaya çalışıyor sonra satıyor fix yapıcak 2 3 şeye 500 tl istiyor buna fırsat vermek istemedim bende v1 in lisans sitemini sildim ve size sunuyorum arkadaşlar v2 v3 gelcektir

Paket Buyrun

VT

Bunlar Gibilere Fırsat Yok Alın Kullanın​

çocuğu tanımam etmem ama kanka sorun şu bir yerden yardım almak suç değildir bilmiyor ama öğreniyor olabilir

çocuğu tanımam etmem ama kanka sorun şu bir yerden yardım almak suç değildir bilmiyor ama öğreniyor olabilir
biliyorum knk sorun değil ama yarı dolandırıcımsı diyim sana sen anla

aptalın teki iyi olmuş ona benim discordumu felan kopyalayıp beni taklid ediyordu ucube hiç bir bilgisi yok benden developer hizmeti alıyordu script startlamayı bilmiyordu 2 gün sonra paket yapıp satmaya başlamış dolandırıcı herifin teki

wow dostum bu paket bir harika gercekten :D evet hala benim paketimi kullanmaya devam ediyorsun demek ki , kaç ay önce satın almıştın o zamanlar 300 tlye satmıştım satışını durduralı 2 hafta oldu ( paketin paylaşılmasından değil zaten paylasılan paket 3 ay önce ki boktan sorunları olan bir şey. ) sen bilirsin bana meyveloper demişsin "şu listeyi kaça yaparsın ?" :D a*ına koydum veledi seni paketimi paylaşıp logların webhook'unu değiştirmeyi unutmussun her türlü ip - lisans'ın bana düşüyor gerizekalı...

- Paketi Alıp Kullanabilirsiniz Zaten Kaç Ay Önce ki Paylaşılmış Bir Paket'dir İyi Günler.
aptalın teki iyi olmuş ona benim discordumu felan kopyalayıp beni taklid ediyordu ucube hiç bir bilgisi yok benden developer hizmeti alıyordu script startlamayı bilmiyordu 2 gün sonra paket yapıp satmaya başlamış dolandırıcı herifin teki
sana da bir ara gelmek lazım ama seninle uğraşıcak halim yok.

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2024-04-07 001341.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-07 001341.png
    87.6 KB · Görüntüleme: 128
wow dostum bu paket bir harika gercekten :D evet hala benim paketimi kullanmaya devam ediyorsun demek ki , kaç ay önce satın almıştın o zamanlar 300 tlye satmıştım satışını durduralı 2 hafta oldu ( paketin paylaşılmasından değil zaten paylasılan paket 3 ay önce ki boktan sorunları olan bir şey. ) sen bilirsin bana meyveloper demişsin "şu listeyi kaça yaparsın ?" :D a*ına koydum veledi seni paketimi paylaşıp logların webhook'unu değiştirmeyi unutmussun her türlü ip - lisans'ın bana düşüyor gerizekalı...

- Paketi Alıp Kullanabilirsiniz Zaten Kaç Ay Önce ki Paylaşılmış Bir Paket'dir İyi Günler.

sana da bir ara gelmek lazım ama seninle uğraşıcak halim yok.
Burdaki bu konuşma benden bir müşteri fix istedi dedimki istediğiniz bir developer varsa ona soralım kaç dicek ben onlara 300 dedim eğer 300 ün altına fiyat verirse ben size bedava yapıcam sana ondan sordum yoksa sen benim tırnağım olamassın sc start yapamıyor fix ne demek bilmiyor burda racon kesmeye çalışıyor tmm abisi sensin Sıkıntı olsun şimdi
İşimizin Ehli insanız :D

Ekli dosyalar

• sa23.PNG
    sa23.PNG
    66.3 KB · Görüntüleme: 66
Burdaki bu konuşma benden bir müşteri fix istedi dedimki istediğiniz bir developer varsa ona soralım kaç dicek ben onlara 300 dedim eğer 300 ün altına fiyat verirse ben size bedava yapıcam sana ondan sordum yoksa sen benim tırnağım olamassın sc start yapamıyor fix ne demek bilmiyor burda racon kesmeye çalışıyor tmm abisi sensin Sıkıntı olsun şimdi

İşimizin Ehli insanız :D
devamı gelsin reyiz.

bu paket satan bir dolandırıcımı desem cocuk leakhouseden alıyor yardım paket yapmaya çalışıyor sonra satıyor fix yapıcak 2 3 şeye 500 tl istiyor buna fırsat vermek istemedim bende v1 in lisans sitemini sildim ve size sunuyorum arkadaşlar v2 v3 gelcektir

Paket Buyrun

VT

Bunlar Gibilere Fırsat Yok Alın Kullanın​
bunu indirin daha iyi

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!