Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket Paralı Paket Artık Free Meveloper

insanların paketini alıp yaymak falan cok zevkli demi kanka atomik'i zarara sokmak falan gayet havalı ve zevkli olan bir şey.
evet :D sen gene paket çıkar yayıcam sırada varsa lora vardır eski paketi v2

evet :D sen gene paket çıkar yayıcam sırada varsa lora vardır eski paketi v2
kjasdbhajsdabvsgjhasdasbdasjk paylaş paylaş istersen kendin kullan sayenizde ip lock sistemli yeni bir paket yaptık ve sadece 3 günde geliştirdik bazı insanlar var developerım diye geziniyor pumpink v2 paketini editleyemiyor ve aynı zamanda hergün nick name değişiyor neden değişiyor acaba bide geliyor kardeşim dolandırıcıydı özür dielrim diyor acaba bu kim :D + paketi artık satmamaktayız ve bir sürü sorunu vardı mesela araç spawnlıyordun süremiyordun buga giriyordu vs vs Köylü Köyüne Kardeşim Discord Nitro Alacak Parası Olmayanlar Gelip Burda Konuşmasın daha şahsi discordunuz yok varsa da url alacak boostunuz yok çünkü alacak paranız yok

kjasdbhajsdabvsgjhasdasbdasjk paylaş paylaş istersen kendin kullan sayenizde ip lock sistemli yeni bir paket yaptık ve sadece 3 günde geliştirdik bazı insanlar var developerım diye geziniyor pumpink v2 paketini editleyemiyor ve aynı zamanda hergün nick name değişiyor neden değişiyor acaba bide geliyor kardeşim dolandırıcıydı özür dielrim diyor acaba bu kim :D + paketi artık satmamaktayız ve bir sürü sorunu vardı mesela araç spawnlıyordun süremiyordun buga giriyordu vs vs
burda knk beni mi kast ediyorsun ben sadece senin paketinin edit halini şey yapıcam veririm o kadar yani istiyorsan vermiyim lora beni kast etme nickim belli ulaş istersen sohbet edelim

burda knk beni mi kast ediyorsun ben sadece senin paketinin edit halini şey yapıcam veririm o kadar yani istiyorsan vermiyim lora beni kast etme nickim belli ulaş istersen sohbet edelim
skadush.go bu mal sensen senden bahsediyorum. discordun ne yaz ekleyeyim

insanların paketini alıp yaymak falan cok zevkli demi kanka atomik'i zarara sokmak falan gayet havalı ve zevkli olan bir şey.
Kardeşim 8. Sınıfa Gidiyorsun Git LGS'ne Gir Sen Ne İşin Var Paket Yazmakla Burda Racon Kesmeye Çalışmakla Ayrıca birsürü Kişi Diyor Daha Developer Hizmeti Alıyordun 2 Günde Developer Olupta Paket Mi Yazdın Toplama Paket Oda Az biraz Baktım Paketine Şaka Yapmıyorum Gider qb temel kullanırım daha iyi Git Dersine Çalış

Kardeşim 8. Sınıfa Gidiyorsun Git LGS'ne Gir Sen Ne İşin Var Paket Yazmakla Burda Racon Kesmeye Çalışmakla Ayrıca birsürü Kişi Diyor Daha Developer Hizmeti Alıyordun 2 Günde Developer Olupta Paket Mi Yazdın Toplama Paket Oda Az biraz Baktım Paketine Şaka Yapmıyorum Gider qb temel kullanırım daha iyi Git Dersine Çalış
Git dersine çalış diyen adama bak hele zdev'i 6 ay önce açtım ozamanlar diyordun abi ben söyle developerim beni destek ekibine alsana falan ne çabuk unutmuşsun endless ayrıca önemli olan şey bence yaşım yada derslerim olmamali önemli olan 2slnl beraber yürütebilmek ve aileme az da olsa biseyler kazandırmak olabilir ayrıca lgsye hazırlanıyorum 😆

Git dersine çalış diyen adama bak hele zdev'i 6 ay önce açtım ozamanlar diyordun abi ben söyle developerim beni destek ekibine alsana falan ne çabuk unutmuşsun endless ayrıca önemli olan şey bence yaşım yada derslerim olmamali önemli olan 2slnl beraber yürütebilmek ve aileme az da olsa biseyler kazandırmak olabilir ayrıca lgsye hazırlanıyorum 😆
bak ya olum ben sana ne zaman abi çektim dm sslerine bak bakalım aq daha kim olduğunu bile bilmyidoum yardımcı olmak için
sanada belirtmiştim değilmi dostani bir şekilde geleyim yanına diye İ.PŞĞÇOÖKIMNYHGTBFVR

1713053455714.png

1713053478968.png

belirtmişim dimi bide ihtiyacın olduğunda yazarsın diye ne zaman abi çekmişim sana ŞPLO8IUÖ6JYNTG4HRFECDCWS

ha unutmadan normal bir şekilde paketin yayıldığını söylediğimde tamam diyip engel atmıştın POILKÖUJYNTGNBHRVECD

1713053584288.png

herşeyin bir bir ortaya döktük endless kardeşimle beraber sana senin gibileri çok iyi biliriz biz anlatabiliyor muyum leakhouseden yardım alarak paket yapmaya çalıştın yaptın yalandanda olsa bi kaç bişey satıyorsun tmm knk en iyi dev sensin :D

herşeyin bir bir ortaya döktük endless kardeşimle beraber sana senin gibileri çok iyi biliriz biz anlatabiliyor muyum leakhouseden yardım alarak paket yapmaya çalıştın yaptın yalandanda olsa bi kaç bişey satıyorsun tmm knk en iyi dev sensin :D
ya dayı s*ktir git :D

En Akıllı Sensin Laf yetiştiremiyorsun ya bi s*ktir git :D şimdi yeni version da elimde onuda haftaya mı yaysam bilemedim hahahha
yeni versiyonmuş yaydıgınız paket ile alakam bile yok editleyip atmıssınız adamsan suanda atarsın.

yeni versiyonmuş yaydıgınız paket ile alakam bile yok editleyip atmıssınız adamsan suanda atarsın.
Ben adamım dedinki yayamassın yaydımmı yaydım eğer götün başın ayrı durmazsa diğerini bi yaydımmı anlarsın kimle uğraştıgını avel seni git olm yatağına ağla hadi hatta ağlama zaman kaybediyorsun git lgsene çalış bebeee

En Akıllı Sensin Laf yetiştiremiyorsun ya bi s*ktir git :D şimdi yeni version da elimde onuda haftaya mı yaysam bilemedim hahahha
kanka buldun mu notifylerin imagelerini :D
discord yusufcum.css ekle miraç gel burada atıp tutmak olmuyor gel sese gülüm

kanka buldun mu notifylerin imagelerini :D
knk f2 blurlu kalıyordu sen onu yaptın mı ben hallederim oğlum benim :D noldu bi tutuştun kolay hataların üstesinden gelemeyen bir veled-i zinasın git kumda p*p*nle oyna abisi biz kalın geliriz sana

a*k cocugu benim paketimi kullanıyorsun hala log'ların bana düşüyor gelmişin burada akıllı durmazsan falan filan aklını s*ktirtme bana gel discorda yada erkeksen adres söyle biz gelelim korkak.
knk f2 blurlu kalıyordu sen onu yaptın mı ben hallederim oğlum benim :D noldu bi tutuştun kolay hataların üstesinden gelemeyen bir veled-i zinasın git kumda p*p*nle oyna abisi biz kalın geliriz sana
torpak notify kanka ya yapamadım imageleri atsana :D
korkudan engellemişsin :DD

a*k cocugu benim paketimi kullanıyorsun hala log'ların bana düşüyor gelmişin burada akıllı durmazsan falan filan aklını s*ktirtme bana gel discorda yada erkeksen adres söyle biz gelelim korkak.

torpak notify kanka ya yapamadım imageleri atsana :D
korkudan engellemişsin :DD
hahaha bebeye bak a* evladı developerlık hakkında bir şey bildiğin yok geldin artistlik yapıyorsun gel yanıma madem trabzon akçabat ismimde miraç at dc ni ekliyim abisinin d*şş*g Sporu seni :AWEQWE

hahaha bebeye bak a* evladı developerlık hakkında bir şey bildiğin yok geldin artistlik yapıyorsun gel yanıma madem trabzon akçabat ismimde miraç at dc ni ekliyim abisinin d*şş*g Sporu seni :AWEQWE
la gerizekalı attım discord ekle abisi engellemekle olmuyor bu işler

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!