Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fivem Türkiye'de sosyal script eksikliği ?

Kabasakal

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Çoğu sunucuda sosyal RP'ye teşvik eden çok fazla script olmadığı için insanlar fazlasıyla GUNRP odaklı oynuyor.Elinde bu tarz scriptler olan var mı ? Konuşalım paylaşalım ücretli ücretsiz haberdar olalım birbirimizdeki scriptlerden..

sosyal rp yapmak istesem dışarı çıkarım desem :p

Yani haklı bulmuyorum bir iş adamı veya büyük bir patron rolü gibi rollerden bahsediyorum ben.
Özelliklede GUNRP artması trollerin artmasından dolayı kaynaklanıyor.Aslında sitemim birazda bu yönde. :)

Fivemde sosyal RP yapan adam ılıktır. Rol gunrp de döner

Yani haklı bulmuyorum bir iş adamı veya büyük bir patron rolü gibi rollerden bahsediyorum ben.
Özelliklede GUNRP artması trollerin artmasından dolayı kaynaklanıyor.Aslında sitemim birazda bu yönde. :)
Şaka ise komik, değilse daha komik

ilk olarak bu konuları açmanız artık insanların umrunda olmuyor drama cıkarmaya calısıyorsunuz veya yorum kasmaya, öncelikle sosyalrpyi teşvikleyen sunucular var gunrpyi teşvikleyen sunucular var buna kimse karar veremez isteyen istediği rolü yapar sen sosyalden zevk alıyorsan o silah sıkmaktan zevk alıyordur. Böyle yok fivem tr bitti mi yok fivem şöyle böyle diye konular açarak bir yere gelemezsiniz tek yaptığınız şey drama olur. umarım bu yazıdan sonra böyle saçma konuları açmayı bırakır ve kendi halinizde rolünüzü yapmaya devam edersiniz

yazıda yazdıklarım biraz senin yazdıklarının dışına çıkmış yanlış anlama bu tarz konular için genelleme yapıyorum

ilk olarak bu konuları açmanız artık insanların umrunda olmuyor drama cıkarmaya calısıyorsunuz veya yorum kasmaya, öncelikle sosyalrpyi teşvikleyen sunucular var gunrpyi teşvikleyen sunucular var buna kimse karar veremez isteyen istediği rolü yapar sen sosyalden zevk alıyorsan o silah sıkmaktan zevk alıyordur. Böyle yok fivem tr bitti mi yok fivem şöyle böyle diye konular açarak bir yere gelemezsiniz tek yaptığınız şey drama olur. umarım bu yazıdan sonra böyle saçma konuları açmayı bırakır ve kendi halinizde rolünüzü yapmaya devam edersiniz

yazıda yazdıklarım biraz senin yazdıklarının dışına çıkmış yanlış anlama bu tarz konular için genelleme yapıyorum
aynen evet

Kanka insanlar sosyal rp sunucularında oynamıyolar ki oynasalar yapalım bişeyler örnek vereyim sunucuda insanların mekan satın alıp tabelalara reklem verebilecekleri bir sistem yaptık ama kimse kullanmaz diye sunucumuza eklemedik

Kanka insanlar sosyal rp sunucularında oynamıyolar ki oynasalar yapalım bişeyler örnek vereyim sunucuda insanların mekan satın alıp tabelalara reklem verebilecekleri bir sistem yaptık ama kimse kullanmaz diye sunucumuza eklemedik
Ne yazık ki çok haklısın..

Şimdi yorumları okudum,
Konu sahibine çok atıp tutulmuş en başında herkes istediği konuyu açar buna kimse karışamaz. Beğenmediysen geçmek senin hakkın. Soruya gelirsek, Toplumumuz genelde illegal olarak adlandırdığımız silahlanmadır uyuşturucu madde gibi şeylere daha çok merak saldığı için Türk sunucularda bunu bildiği için genelde illegale daha çok önem veriyor. He sosyal rp scripti iyi olan sosyal rp iyi dönen sunucu yokmu var fakat bir elin parmaklarını geçmez. Yani iş bizim oyuncularımızda bitiyor. Mesela 2 hafta sonra herkes sosyal rp yapmak ister o zamanda illegal scriptlerden çok sosyal rp scriptlerine önem verilir.

Dmod yargi

Bizim insanlarımız beta değil hep alfa karakter olmayı sevdikleri için... neyse

Bana kalırsa sosyal takılmak isteyen script e ihtiyaç duymaz

Çoğu sunucuda sosyal RP'ye teşvik eden çok fazla script olmadığı için insanlar fazlasıyla GUNRP odaklı oynuyor.Elinde bu tarz scriptler olan var mı ? Konuşalım paylaşalım ücretli ücretsiz haberdar olalım birbirimizdeki scriptlerden..
Yıl 2021 Eylül bu zamanda neden silah alıp taramak yerine sosyalrp yapalım ki

unknown.png

konuya nokta koyduğumu düşünüyorum

Fivem türkiye artık eskisi gibi değil , hiç kimse eskisi gibi değill. Eskiden roller , silahlı roller bile cok tatlıydı şimdi a.. k.m çocuu diyerek hurrra çatışmaya gidiyolar :D

Meta hat safhada zaten kimse ben meta yapmıyorum demesin :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!