Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FiveM Türkiye Neden İlerliyemiyor?

AkaEX

Üye
FT Kullanıcı
FiveM Türkiye Kitlesi Son 5 Aydır Herhangi Gibi İlerleme Kat Edemiyor, Piyasaya Yeni Scriptler, Paketler, Dramalar ve Benzeri Şeyler Çıkmıyor. Sizce Düşünceleriniz Nelerdir?

yaptiğin her sey calininca xd

Paketleri dramalari vs. bilmem ama yeterince yeni scriptler çikiyor. Sadece nereye bakacagimizi bilmiyoruz ;)

yaptiğin her sey calininca xd
Aynen, bunun da büyük bir rolü var. Free yaptigim scriptleri Türk forumlarinda paylasmiyorum artik. Bulan gene bulup alip benim diye geziyor ama olsun, sadece aslini yükseltiyorlar :D

2 sene 3 ay 4 ay 2 ay calisip biseyler yapiyorsun satmaya calisiyorsun sonra biri aliyor baskaalrina daha ucuza satmaya basliyor, arkadaslarina dm den atmaya basliyor al kullan ya kanka nolcak ki diyor böylelikle yeni birşeyler çıkartmaya hevesin kalmiyor

sende oturup sadece izleyebiliyosun :D

Son 1 yıldır Roleplay oynamıyorum izlediğim kadarıyla. Bence, forma giyip GunRP yapayım herkesin kafasına sıkıp racon keseyim diyerek dolaşan saçma sapan kitle ortaya çıktıkdan sonra FiveM TR oyuncu kitlesi kesinlikle oyundan soğudu. Arka planda çalışan (Developer, Sunucu Yönetimi) kişiler ise GunRP Döngüsünden (Farmla, silah al, adam indir, etkinliğe gir) veyahut saçma sapan destek ile uğraşmaktan sıkıldılar ve eskisi kadar düzgün bir çalışma ortamı bulunmuyor sunucularda.

2 sene 3 ay 4 ay 2 ay calisip biseyler yapiyorsun satmaya calisiyorsun sonra biri aliyor baskaalrina daha ucuza satmaya basliyor, arkadaslarina dm den atmaya basliyor al kullan ya kanka nolcak ki diyor böylelikle yeni birşeyler çıkartmaya hevesin kalmiyor
Ben tam tersini düşünüyorum leak scriptlerle işim olmaz ama tebex escrow çıktı mertik gitti ağa daha iyisini yapmaya calısırdık geliştirmeye calısdık şimdi adam diyor satıyor ki halen neden yenisini yapıyım bu kendi görüşüm. Geliştirme sebebi kalmadı adamda sadece şuan geliştirme sebebi şu senin sattıgın şeyi ben de yaparsam mecburen benim bı tık önüme geçmek için farklısını yenisini yapabiliyorsun. Ama bu büyük shoplar için gecerli değil onlar her türlü satıyor. Konudan ayrı bakalım belki /8born fala acılınca TR piyasası bir ufak canlanır

Örnek veriyorum şuan benim paylaştıgım konulara bakın orada bir qb paket var edrpye benziyor diye tgiann ile drama çıkmıştı forum da. O konu 10k görüntülendi şuan bu forum da olanüstü bir şey olmadığı sürece bir konu 10k görüntülenmesi imkansız
FiveM Türkiye Kitlesi Son 5 Aydır Herhangi Gibi İlerleme Kat Edemiyor, Piyasaya Yeni Scriptler, Paketler, Dramalar ve Benzeri Şeyler Çıkmıyor. Sizce Düşünceleriniz Nelerdir?
Drama yaratılmıyor eskisi gibi

KF-BANK draması aynı şekil

son 1 yilda herkes full-stack 100+lvl boss coder oldugundan fivem tr gerilemeye dewam

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!