Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Fivem Hataları Fixlenmiş Motel Scripti (Paylaşım)

Güzel ve yararlı paylaşım. Sadece adını değiştirmiş olsa bile buradan bir çıkarı yok arkadaşın sırf yapılışını göstermesi bile yeterli bence. Ellerine sağlık.
Sadece adını değiştirmedim ama teşekkür ederim hem övmüşsün hem gömmüşsün

Güzel paylaşım eline sağlık

Sadece adını değiştirmedim ama teşekkür ederim hem övmüşsün hem gömmüşsün
Hocam adını değiştirmiş olsa bileden kastım öyle yaptığınızı iddia ettiğimden değil :) Yanlış anlaşılmışım kusura bakmayın. Adını değiştirip koysanız bile den kastım sadece bir şeyin adını değiştirseniz bile kurulumu anllattığınız için yararlı bir paylaşım olur. Siz öyle yapmışsınız demiyorum

Hocam adını değiştirmiş olsa bileden kastım öyle yaptığınızı iddia ettiğimden değil :) Yanlış anlaşılmışım kusura bakmayın. Adını değiştirip koysanız bile den kastım sadece bir şeyin adını değiştirseniz bile kurulumu anllattığınız için yararlı bir paylaşım olur. Siz öyle yapmışsınız demiyorum
beğenmene sevindim iyi forumlar

Elin sağlık kardeşim aradığım script.

Kasaya silahtan başka birşey koyamıyorum sorun nedir

Oda içinde çıkış yapıp oyuna tekrar girdiğimizde oda içinde sıkışıyoruz. Bunu nasıl çözebiliriz?

couldn't start hatası alıyorum çözümü nedir

Motel map'e eklenmiyor sql okuttum

ekstra bir teleport noktası eklenmiş :) başka birşey yok :) birde disc inventory e entegreli hali :) teleport noktasını yeni başlayan biride ekler :)
aslında bundan fazlası var ama çoğu insan oyun araba ekleyip yada telefondan araba ekleyerek developer olduğunu düşünüyor ben elimden geleni yaptım ki discord da 300 e aşkın kişiye yardımcı olmaya çalışıyorum bunun yanında herkesin düşüncesi önemlidir böyle görüyorsan kendine göre haklısındır ama dediğim gibi ben elimden geldiğince insanlara yardım etmeye çalışıyorum bunu o yüzden paylaştım ve çoğu insan teşekkür etti yorumun için teşekkür ederim bu arada

aslında bundan fazlası var ama çoğu insan oyun araba ekleyip yada telefondan araba ekleyerek developer olduğunu düşünüyor ben elimden geleni yaptım ki discord da 300 e aşkın kişiye yardımcı olmaya çalışıyorum bunun yanında herkesin düşüncesi önemlidir böyle görüyorsan kendine göre haklısındır ama dediğim gibi ben elimden geldiğince insanlara yardım etmeye çalışıyorum bunu o yüzden paylaştım ve çoğu insan teşekkür etti yorumun için teşekkür ederim bu arada
Kimin Ne Olduğunu Herkes Biliyor :) Bir Aralar Yanına Al Diye Yalvaranlar Şimdi Kafa Tutar Olmuş :)
Telefondan Araba Eklemek He dfasdasdas :D Telefondan Sunucuyu Kurup Editle Bakayım Aslanım ;) Burda Madem Bir Birimize Laf Yapıyoruz Yabancılardan Çekip Sağda Solda İsim Değiştirip Kendin Yaptın Diye Paylaşma Firmanada Belgelerini Al 10 Dk Önce Maliye ve Btk Ya Şikayet Gitti :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!