Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru 1070 Tİ ekran kartı ile fivem oynanır mı?

Netuser

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar, yeni bir ekran kartı alıcam kendime 1070 ti bir ekran kartı bu ekran kartı ile beraber fivemi iyi bir şekilde oynayabilirmiyim? kasma, donma gibi sorunlar ortaya çıkarmı?

amacım sabit 60 fps oynamak ve kasma donma yapmaması bu sorunları yaşarmıyım?

DF
Oynanır Neden oynanmasın 1050 ile bile oynayan varki senin kart kötü değil

DF
ben 1050ti ile oynuyordum zamanında, ama diğer arkadaşlar gibi kasma donma yoktu nadiren optimize edilmemiş ymaplerin yanından geçerken ufak drop yiyordum, ama ayarlarını doğru yaparsan bir problem çıkmaz hatta bende ki gibi drop bile yemezsin belki

DF
i7-7700 + 1050ti ile dropsuz oynuyordum. Ayarlar orta - yüksekti. Ekstra fps arttırıcı hiçbir şey de yoktu.
Sunucuya da bağlı tabii.
Alınır ama 3060, 4060 gibi kartlara yönelmen daha iyi olabilir. Belki 2060 v.b kartlarda olur ama 10 serisi artık çok eski kaldı. Evet güçlü kartlar, ama eskide kaldı. 1080Ti şuan çoğu kartı tokatlar geçer ama teknolojisi çok eskide kaldı, öyle düşün.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!