Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Fivem Hataları Fixlenmiş Motel Scripti (Paylaşım)

W3T3R4NN

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Selam gençler size önceki forumumda gösterdiğim hatasız bir motel scripti vardı. Artık vakti geldi motelin bütün buglarını fixledim ve sizlerle paylaşıyorum sizlerden ücret talep etmiyorum sadece discord sunucuma girmenizi rica ediyorum.

Discord sunucumda girerek paylaştığım scriptleri görebilirsiniz ve istediğiniz script olursa bana ulaşabilirsiniz

------ KURULUM ------
- İlk olarak size verdiğim linkten dosyayı indirmeniz gerekiyor.
- Sonrasında indirdiğiniz klasörde bulunan esx_batu_motel klasörünü sunucunuzun içine atın
- esx_batu_motel klasöründeki sql i heidi sql aracılığıyla veritabanınıza okutun bundan sonra startı verin
- Bundan sonra indirdiğimiz klasörün içindeki instance klasörünü sunucunuza atın (sunucunuzda varsa onu silip bunu koyun benim attığım en güncel versiyonu)
daha sonra server.cfg den start verin
KURULUM BU KADAR SUNUCUYA GİRİP OYUNA BAŞLAYABİLİRSİNİZ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------INVENTORY ENTEGRESİ İÇİN VİDEO
İSTEDİĞİNİZ TAKTİRDE BURAYA DA ATABİLİRİM İYİ FORUMLAR---------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------
---------

Son düzenleme:
ADAMMMMMMMMMMMMMM ELİNE KOLUNA SAĞLIK KARDEŞİM SEN BİR EFSANESİN BU TARZ PAYLAŞIMLARININ DEVAMINI BEKLİYORUZ <3

Sadece şahsi fikrimi belirteceğim motel sisteminizin lsrp-motel'den ad değişmesinden başka ne farklı yönleri var acaba ?

Ne bugu var söylermisin?
motel içinde sıkışıyordun motele 2 kişi aynı anda girince 1 kişi bugda kalıyor içeride görünmez oluyor ve dışarı çıkamıyor motelde çıkış bugu vardı çıkarsan revlendiğinde yada doktor tedavi edince buga giriyordun odaya girince dışardaki araç gidiyordu + olarak birkaç yer türkçe değildi

Herseyiyle fixlenmis hali daha gecen haftaladar paylaşıldı

Güzel ve yararlı paylaşım. Sadece adını değiştirmiş olsa bile buradan bir çıkarı yok arkadaşın sırf yapılışını göstermesi bile yeterli bence. Ellerine sağlık.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!