Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket FAHRE_ENTERPRISE QB-TO-ESX SERVER

Fahrenhayt

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Fahrenheit#3957
FAHRE_ENTERPRISE QB-TO-ESX SERVER
Merhabalar ben Fahrenheit :) . Bugün sizlere hazırlamış olduğum qb to esx paketini tanıtmak istiyorum. Paketin base'ini M mustafabrave in paylaştığı paketten aldım ve kendimce düzenledim ve kendi scriptlerimide içerisine yerleştirdim. Paketin içerisinde tarafımca kodlanmış scriptler ve diğer paketlere nazaran daha alışılmışın dışında scriptler bulunmaktadır. Paketin içerisinde elbette bana ait olmayan scriptlerde var bunları söylemekten çekinmiyorum ve özellikle belirtiyorum. Lütfen eleştirinizi yaparken bunları göz önünde bulundurarak yapınız.
Envanter

59202

Gerçekçi Park Scripti - Fahre Parking

Bildiğiniz üzere fahre_parking scriptinin satışını yapıyorum bu paketi alan kişiler fahre_parking scriptinede sahip oluyor ve gelecek olan güncellemeleride elde edebiliyorlar.
Referans konu : Tanıtım - fahre-park-system & fahre-milmeter | Gelişmiş Araç Park Sistemi & Kilometre Sayacı

Madenci Mesleği - Fahre_Minerjob
Bildiğiniz üzere fahre_minerjob scriptinin satışını yapıyorum bu paketi alan kişiler fahre_minerjob scriptinede sahip oluyor ve gelecek olan güncellemeleride elde edebiliyorlar.
Referans konu : Tanıtım - [Ücretli] | Fahrenheit_Minerjob
Referans video :

Loading Screen
Referans Video :

İllegal Patron
Birden fazla ihtimal var içerisinde. Bu ihtimallerden biri size görev olarak veriliyor ve karşılığında ödül alıyorsunuz.
Referans Video :

Aile Sistemi - fahre_familysystem
Geçenlerde tanıtımını yapmıştım ve ilham aldığım kaynak leak yediği için var olan bir şeyin satışını yapmak istemedim . Leak yediği için bunun üzerine ne katabilirim diye düşündüm ve yaş sistemi hazırladım.
Oyun içerisindeki bebeğiniz artık oyun içerisinde bulunduğu süre boyunca database'e işleniyor ve yavaş yavaş büyüyor ve level atlar gibi yaş atlıyor :D .( şuanda 4 aşama mevcut , bebek--> çocuk --> ergen --> yetişkin)
Referans konu : Tanıtım - fahre_family-system
Referans video :

İçerisinde daha bir çok script mevcuttur upload sorunu yaşadığımdan ötürü videolarını zaman zaman yükleyip konuyu güncelleyeceğim. Onun haricinde ibanlı banka scripti oluşturdum fakat tasarımsal anlamda bazı eksiklikleri olduğu için şuanlık pakete eklemedim sıkıntılarını çözdüğümde ekleyeceğim. Ekstra olarak metalı telefon scriptinide yavaş yavaş oluşturuyoruz oda bu paket içerisinde yer alacak bir script olacaktır bilginize .

Discord : Fahrenheit#3957

DF
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!