Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü esx_kashacters ekranı gelmiyor.

• Konbuyu başlatan xmerfs
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 10
  • Görüntüleme 775

xmerfs

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar,ben sıfır hiçbirşeyi ayarlı olmayan bir pakede esx_kashacters yükledim ve gereken ayarları yaptım.Hiçbir sıkıntı kalmadı ne kadar başka kişilerde çalışan esx_kashacters denediysem aynı hatayı alıyorum. kashacters ekranı gelmiyor ve böyle havada asılı kalıyor. 21812

DF
konuyu silebilirsiniz bişiyi yanlış yapmışım :D saatlerdir bakıyorum yeni farkettim.

DF
söylersen nasıl yaptıgını bende aynı hatayı alıyorum

DF
sorunun çözümünü keşke söyleseydiniz 3 saattir bu hata ile uğraşıyorum .......

DF
sqli okutmamış olabilirsiniz veya xampp kapalı olabilir
51231

LastChar ve CharID hatası alıyorum sürekli farklı esx_kashacters , identify scriptleri kullandım çalışmıyor , xamp da apache ve mysql açık yüklenme ekranında kalıyor script en son birisi bana steam datanızı çekemiyor falan demişti ne yaptıysam olmadı

51232
help

DF
imx4rty imx4rty , server.cfg üzerinden sql connection stringdeki bilgilerin doğru olduğunu kontrol eder misiniz, ya da xampp da kapalı olabilir.
SQL bağlantısı kurulamadığı için bu hatayla karşılaşıyorsunuz.

DF
imx4rty imx4rty , server.cfg üzerinden sql connection stringdeki bilgilerin doğru olduğunu kontrol eder misiniz, ya da xampp da kapalı olabilir.
SQL bağlantısı kurulamadığı için bu hatayla karşılaşıyorsunuz.
sorun çözüldü eyvallah reis , sorun şuradaymış
51233

burada'ki password kısmına asd123 yazılmış bu yüzden dolayı datayı okuyamıyormuş , asd123 yazısını silip sunucuyu kapatıp açtım ve sonuç bu :)

51234

esx_kashacters scriptini sürekli değiştirmiştim en son bu saçma karakter seçme ekranında kalmış , neyse sorun çözüldü sonuçta sadece 1 tane password kısmına yazı yazılmış diye çalışmıyormuş seri üzgün ewqjlhşqwe

almez almez <3

DF
Rica ederim dostum, iyi forumlar.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!