Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım MBL- Kashacters [ESX v1 Final]

keşke esx final için paylaşmasaydın ama emeğine sağlık

source dosyasınna '@mysql-async/lib/MySQL.lua', eklemeyi unutmuşum kendiniz ekleyebilirsiniz.

yapabilsem zaten konu altına bukadar yazmam qb olayını tam anlayamadığım için çeviremiyorum
Araştır o zaman kendini geliştir, Milleti bekliyecegine araştırma yapsan belkide şuanda çevirmeyi öğrenmiş olacaktın...

Araştır o zaman kendini geliştir, Milleti bekliyecegine araştırma yapsan belkide şuanda çevirmeyi öğrenmiş olacaktın...
aynen kardeşim zaten hiç araştırmadım kaynak bulduğum için burda dileniyorum zaten. Bunları yazarken biraz mantıklı düşünsen zaten olayı anlardın hiçbiryerde qb to esx bilgileri verilmiyor yada bir dökümanları yok karşılıkları şeklinde bende öğrenmek istiyorum qb to esx öğrensem zaten herşeyi yapıp ilk önce paylaşırdım ama hiçbiryerde kaynak yok öğreten bir kişi yok.

aynen kardeşim zaten hiç araştırmadım kaynak bulduğum için burda dileniyorum zaten. Bunları yazarken biraz mantıklı düşünsen zaten olayı anlardın hiçbiryerde qb to esx bilgileri verilmiyor yada bir dökümanları yok karşılıkları şeklinde bende öğrenmek istiyorum qb to esx öğrensem zaten herşeyi yapıp ilk önce paylaşırdım ama hiçbiryerde kaynak yok öğreten bir kişi yok.
Katılıyorum yani bizde kral değiliz , yapamadımığımız ve araştırıp bulamadığımız için istiyoruz

Kankacim ESX ile ilgili dökümanlar onlara bakabilrsin. Ben sana zaten git qb converrt esx dökümanı ara demedim esx'de neyin ne işe yaradigini iyice bilirsen convertlersin zaten.

al buyur

Qbus fw içindi sadece ESX e çevirdim ve uzun zamandan sonra bir paylaşım yapayım dedim.

Öncelikle v1 final kullanmalısınız ve entegre etmelisiniz karakterleri ayırmak için cid kullandım users tablosuna eklemeniz gerek, bunun dışında gözden kaçırdığım hatalar olmuş olabilir bug vs feedback atarsanız fixlerim.

Şimdiden kolay gelsin.

Öncelikle paylaşımın için teşekkürler bunun entegresini nasıl yapabiliriz veya entegresi yapılmış bir v1 final extended varsa yollayabilirmisin rica etsem :)

cid tam olarak ne oluyo açıklayabilirmisiniz

Qbus fw içindi sadece ESX e çevirdim ve uzun zamandan sonra bir paylaşım yapayım dedim.

Öncelikle v1 final kullanmalısınız ve entegre etmelisiniz karakterleri ayırmak için cid kullandım users tablosuna eklemeniz gerek, bunun dışında gözden kaçırdığım hatalar olmuş olabilir bug vs feedback atarsanız fixlerim.

Şimdiden kolay gelsin.

Herşey iyi güzel ilerliyor ama burda mause kalıyor hiçbirşey yapılmıyor scyi stoplayınca gidiyor mause nasıl çözebilirim? 47053

Sen bence paylasım yapma dostum yarım yamalak anlatımsız sql siz milletin burnu sürtülksün diye yok hazıra konmak ne güzel şeyler gibi insanları aşağılayan cümlelerle şevklerini kırma insanların paylasmayı yardımlaşmayı bir gün tatman dileğiyle

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!