Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Esx Kashacters identity ile birlikte raid entegreli

elastikci

Üye
FT Kullanıcı
(( İyi günler arkadaşlar esx_kashacters identiy entegreli halidir. ))

(( @sh1no 'nun paylaştığı raid ile kullanabilirsiniz .. ))

(( Bir teşekkür yeter .... ))

Video :

Link :

VirüsTotal :

Spawn scriptini unutmusuk . srp-spawn ekte bulunmakta...

Ekli dosyalar

• srp-spawn.zip
    4.4 KB · Görüntüleme: 217
Elinize sağlık Elastikci bey inşallah bunu burdan alıp satmaya çalışan arkadaşlar olmaz

Hocam bu şekilde kalıyor ne yapmam gerek? Spawn scripti dahil hepsini startladım.

27784

Biraz bekleyince de böyle bir ekran geldi:
27785

Panelde de bu şekilde hatalar var:
27786

ilk önce kashacter içerisindeki server.lua kısmındaki tabloları kendi serverınıza göre ayarlayın ikincisi script raid_clothes entegreli olduğu için esx_skin yönlendirmesinde menuyu erken açar. Onada küçük bir ayar yapmanız gerekli

ilk önce kashacter içerisindeki server.lua kısmındaki tabloları kendi serverınıza göre ayarlayın ikincisi script raid_clothes entegreli olduğu için esx_skin yönlendirmesinde menuyu erken açar. Onada küçük bir ayar yapmanız gerekli
Nasıl bir ayar yapmak lazım knk

Nasıl bir ayar yapmak lazım knk
kashacter tablosu içinse
local IdentifierTables = { bunun içindeki tabloları kendi datana göre ayarlıyacaksın

esx_skin için ise identity client tarafından
TriggerEvent('esx_skin:eek:penSaveableMenu', myIdentifiers.id)
bunu takip et ve identityden sonra başlattır.

script sh1no'nun raid-clothesuyla değil de qbus-clothing le alakalı galiba

script sh1no'nun raid-clothesuyla değil de qbus-clothing le alakalı galiba
hayır script raid-clothes ile entegreli video tarihine bakarsan raid scripti bende çoktan fixli kayıtlı idi.Yani shinonun yada farketmez aynı raid sadece benim raid sisteminin kayıtı direk ui slotlu. Sadece şimdi paylaştım.

hayır script raid-clothes ile entegreli video tarihine bakarsan raid scripti bende çoktan fixli kayıtlı idi.Yani shinonun yada farketmez aynı raid sadece benim raid sisteminin kayıtı direk ui slotlu. Sadece şimdi paylaştım.
knk senin kullandığın raid clothesi atsan
bulamadılar heralde

Bu scripti nerde gördüysem buglı leak forumlarından alıyolar copy paste yapıyolar. Sh1nonun attığına baktım oda buglı kaydetme özelliği bile yok neyse ki benim tecrübem var bozuk halini alıp fixledim o kadar uğraşıp çalışabilir hale getirdim ve paketime entegre ettim. Ya peki profesyonel olmayanlar napıcak?

Bu scripti nerde gördüysem buglı leak forumlarından alıyolar copy paste yapıyolar. Sh1nonun attığına baktım oda buglı kaydetme özelliği bile yok neyse ki benim tecrübem var bozuk halini alıp fixledim o kadar uğraşıp çalışabilir hale getirdim ve paketime entegre ettim. Ya peki profesyonel olmayanlar napıcak?
Sh1nonunki buglu değil sanırım sqlleri düzgün okutmadınız

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!