Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Dolandırıcılık

• Konbuyu başlatan plut0
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 627
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

plut0

Üye
FT Kullanıcı
Adam bana discord üzerinden ulaştı paketimi tanıttım herhangi bir konuda destek olabilieceğimi belirttim kendisiyle anlaştık ve paramı attı eft olduğundan dolayı mesai saatleri dışında oldu ve yarın sabaha düşer dedi ben paketi gönderdim kendisi kendi makinesine kurdu scriptsel değil database kurarken baskonuş tuşum takılı kaldığından dolayı 13. satır " işaretiyle dolmuş bu yüzden hata veriyordu düzelttik hatta yeni bir database gönderdik değiştirin bunu diye kendisi ben sizinle mi uğraşıcam diyerek parasının geri çekmiş hesaba düşen para geri çekilmiyormuş demek ki paketi aldığı gibi geri çekilen bir para var ortada bu durumu arkadaşlarımdan öğrendim düşen para geri çekilmiyor diye bütün developer arkadaşlarımla konuştum bu durumu hepsi zaten seni dolandıracaklarmış dedi yardımınızı bekliyorum çok kötü bir durumdayım dolandıran kişi :Metwiu#1670

Son düzenleme:
Konuyla alakası olmayanların yorumları silindi. Öncellikle böyle bir durum yaşadığınız için geçmiş olsun P plut0.
Bu konuyla alakalı 24 saat içeresinde bir açıklama yapınız. M metwiu

Yordi hocam discorddan yazarsanız gerekli bilgilendirmeyi size yapabilirim. Arkadaş çocuk developerim diye geçiniyor. Hiç birşeyden anladıgı yok bana çöp paketi verdi başkasıyla anlaştık tekrar paket alacagız. Arkadaşın paketini zaten sildim bildiginiz çöp desem yeridir full buglu admin komutları bile yok chat bile yok sunucuda zaten startlanmıyor giriş yapılmıyor sunucuya.

Ek olarak Arkadaş güncelleme dosyalarını attıgı halde sunucuya giriş sağlanmıyor güncellemeyi attım demiş biz geceden beri bu işle ugrastıgımız için. Eft yi dolandırılmamak adına iptal ettim haklı olarak. Paketin sorunlu oldugu kanıtı hertürlü saglayabilirim.

Konuyla alakası olmayıp yorumlar silindi dedikten sonra tekrar devam eden kişilere yaptırım uygulanmıştır. Öncellikle atılmış olan ekran görüntüsü tamamen sizin sunucunuzla alakalı bir durumdur paket ile alakalı bir şey değil. Konu kişinin isteği üzerine kapatılıp, böyle durumlarda kişilerin iyi bir şekilde iletişim kurması dileğiyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!