Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

hostigame.com ve Maliday Dolandırıcılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iade hakki en az 2 hafta olmak zorunda diye biliyorum ne olursa olsun.
Ben Müşterimle konuştum vergi beyannamesiz satıştan gereken işlemi yapacak bunlar bizim üstümüze düşen konular değil tabiki onlar kendi aralarında halleder. Konu Mali Mali adlı arkadaşımızın yaptığı yorum üzerine kitlenecektir. Tarafa cezası verilecektir.

Hizmet verdiği hosting vergi beyannamesiz satış yaparken, btk onayı yokken çalışanın freelance çalışmasından ne bekliyoruz ki arkadaşlar. Paketin forum üzerinde ki satışı Naxbit9501 Naxbit9501 ve Mali Mali mağduriyeti gidermediği için sınırsız süreli uzaklaştırılmıştır.

Bizim fivemturk.com olarak üstlendiğimiz görev kötücül firmalardan ve aynı zamanda kötücül insanlardan sizi uzak tutmak. Aklınızda bulunsun bu hafta forumda yaşananlar ve tercihlerinizi ona göre yapın.

Bu piyasada neden hosting açtığımı veya neden satışa başladığımı bir çoğunuz biliyor. Bilmeyenler için özet geçeyim. 2017'den beri buradayım tonlarca satış yapıp dolandıran kişiyi platformdan kafasına vura vura uzaklaştırdık. Tonlarca firma (dosya çalan mı dersin, btksız, vergi levhasız satış mı yapan mı dersin,mağdur bırakıp iade geçmeyen mi dersin,üyelerinden borç alıp askere diye kaçan mı dersin) bu tarz insanları ve firmaları hep uzak tuttuk tutmaya devam edeceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!