Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Dolandırıcı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim ne kadar kinci olduğum bilen bilir, gelip arkamızdan konuştuktan sonra parasını geri alabileceğini düşünüp üstüne bide gidip avukat mavukat arıyorsun, yolladığın parayı ragemp animasyonlarını çekip 3-5 satır kod eklediğin dpemotestan kazanıyorsun; ne sana ne herhangi birine s*ksen o parayı geri vermem. O kadar laf yedik, o parayla glock aldım keke xd

github qbcore-frameworkten paket indirip, ben arkadaşlarımla oyun oynarken oyundan çık şunları yap diyip bana patronluk taslamayacaktın kuzen, ne kadar iş yapıyor olsam da senin ağız kokunu çekmek zorunda değilim, 3 kişi aldığımız paranın hakkını verdiğimizi düşünüyoruz, o yediğimiz laflar için üstüne biraz daha para atman lazımdı kuzen.
Herkese iyi forumlar, daha fazla it köpek cevaplamayacağım.
Temel için github kullanmam gayet normal, 3 kişi aldığınız paranın %5'ini bile karşılamadınız aptal olmayın

Farklı olayları birleştirip insanları manipüle etmeyi ne kadar seviyorsun ya broski. Sana yazdığım mesajın sebebinin almezlerle arandaki olay olmadığını sende çok iyi biliyorsun üstteki mesajlarıda atarsan daha etik olur.
broski yani ati 242 nigga digi

kendi açımdan konuşacak olursam 400 liraya makineye bile girmem tanıdıksın falan filan diye hadi işi kabul ettim 400 lira para yüzünden zart zurt vakitlerde arkadaşlarımla oyun oynarken odaya gelip darlayıp patronluk çekmeden önce keşke insanlara biraz zaman tanımayı öğrensen iyi olur.

Benim ne kadar kinci olduğum bilen bilir, gelip arkamızdan konuştuktan sonra parasını geri alabileceğini düşünüp üstüne bide gidip avukat mavukat arıyorsun, yolladığın parayı ragemp animasyonlarını çekip 3-5 satır kod eklediğin dpemotestan kazanıyorsun; ne sana ne herhangi birine s*ksen o parayı geri vermem. O kadar laf yedik, o parayla glock aldım keke xd
Takıldığın ortamlardan atıldın sebebi sadece aptal olman, bu arada animasyonlara sallıyorsunda bunu sana satmıyorum xd

Temel için github kullanmam gayet normal, 3 kişi aldığınız paranın %5'ini bile karşılamadınız aptal olmayın
ben paranı en başta atıcaktım olm çok saçma çalışıyon github qb core da ne varsa her şeyi indirtiyon

kendi açımdan konuşacak olursam 400 liraya makineye bile girmem tanıdıksın falan filan diye hadi işi kabul ettim 400 lira para yüzünden zart zurt vakitlerde arkadaşlarımla oyun oynarken odaya gelip darlayıp patronluk çekmeden önce keşke insanlara biraz zaman tanımayı öğrensen iyi olur.
O orionun parası dostum 1600TL verdim büyük işleri Almez küçük işleri orion yapacaktı.

Takıldığın ortamlardan atıldın sebebi sadece aptal olman, bu arada animasyonlara sallıyorsunda bunu sana satmıyorum xd
çok merak ettim ya almez hangi ortamdan atılmış bi sebebini de yazar mısın

ben paranı en başta atıcaktım olm çok saçma çalışıyon github qb core da ne varsa her şeyi indirtiyon
Eski paketim çok düzensiz olduğunun farkındayım qbcore templateinden ilerledik sıfırdan yazdırıp kimsenin hakkına girmek istemedim

Farklı olayları birleştirip insanları manipüle etmeyi ne kadar seviyorsun ya broski. Sana yazdığım mesajın sebebinin almezlerle arandaki olay olmadığını sende çok iyi biliyorsun üstteki mesajlarıda atarsan daha etik olur.
Kendi kendine drama yaratıp sonrasında bu dramaya dahil oluyorsun.

dram dram yok bizde sorun kilogram

En kolay çözüm şuydu eğer çalışmak istemiyorsanız veya parası az geliyor ise bana bildirip paramı atıp giderdiniz boşuna biz hakkını verdik diye boş savunmaya girmenizin bir anlamı yok

Bilgisayara oturmayacağın parayı kabul etmeseydin o zaman dostum
Az çok muhabbetimiz var samimiyetine güvenip böyle yapmayacağını tahmin etmiştim dostluk başka ticaret başkaymış gerçekten de

vizelerim var dememe rağmen, gelip hastayım dememe rağmen özelden it köpek gibi darladığın için aptal aptal konular açmana gerek yok bence.
67469

En kolay çözüm şuydu eğer çalışmak istemiyorsanız veya parası az geliyor ise bana bildirip paramı atıp giderdiniz boşuna biz hakkını verdik diye boş savunmaya girmenizin bir anlamı yok
Sana şuana kadar yaptığım şeyleri dost olduğumuz için yapmıştım "patron zenci" gibi takılmaya devam etmek istiyorsan devam edebilirsin, ben yeterince iş yaptığımı düşünüyorum.

Ayrıca şu ana kadar ne almez ne ben ne orion ne de sfx kimseyi dolandırmadık. Bunu piyasada sor soruştur. Verdiğin 2000 TL ile haklı çıkmaya çalışıyorsun. Senin almeze 3 haftada anca attığın parayı hepimize her gün atan adamlar var hiç biri senin yaptığın muammeleyi yapmıyor. Almez'e parayı yollarken Idlewood haricindede projelerde iş yaptığını biliyordun hem bunlara hem sana vakit ayırmasının zor olduğunu biliyordun ve bazen geç cevap verebileceğinin bilincindeydin. Hadi her şeyi geçtim paranın geri atılmadığı konusuna gelelim. Bize köle muammelesi yaptıktan sonra sunucuyu saldığımızda arkamızdan yok şöle böle lafları edersen tabiki almezde orionda paranı geri atmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!