Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Dolandırıcı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar kusura bakmayın ama yaşlarınız çok küçük :D gerçekten freelancer iş yapacaksan önce fiyatını düzgün belirleyip sonra işini hakkıyla yapıp kaybolup gideceksin. Drill drill gang gang tavırlarınızı farklı mecralara saklayın.

Ha bir de merak edip stalklaman hoşuma gitti dostum devam
ne stalklıcam ya karnından konuşma

Olaya biraz objektik bak, çalıştığın birisi senin onun uşağı olmadığını bilmesine rağmen sesli sohbetimize dahil olup oyundan çıkın şunları yapın, dmrda takılmayın şunları yapın dese; sen aynı fikirde kalır mıydın? Hadi bunları geçtim. Ben yanından ayrıldığımda dedim ki, gönderdiğin parayı harcadım. Geri topladıktan sonra atarım. Ama buna rağmen yine de gelip, dmrda osuruğa gülen tayfa, 5 yaşında çocuklar, gelip ortak DM'de aptal aptal küçük düşürmeye çalışmacalar falan filan. Sen de aynı şekilde düşünür müydün?
İyide kardeşim sen kaç haftada 1600 toparlıyorsun 1 ayda mı?

Bunu gangbanger adlı birini savunan bir gangsta formation negrosu mu söylüyor valla buna koparım
Formation ile alakam yok kadire qbcore'da çalışırken yardımlarım dokundu oradan tanırım ve 1600 lira gibi bir ücret alıp pakete elini sürmeyen iki üç çocuğun çığlıklarını dinliyorum. Ne zenci sempatizanlığı ne başka bir şey 1600 liraya bir ay doyan aileler var. Siz şimdi o nike takımlarınızı giyinin maske felan böyle drill şekil sustalınızı alın elinize sanki sabıkası kabarık gibi dolaşın starbucks köşelerinde.

67475

osurmaya devam mizah şov

Formation ile alakam yok kadire qbcore'da çalışırken yardımlarım dokundu oradan tanırım ve 1600 lira gibi bir ücret alıp pakete elini sürmeyen iki üç çocuğun çığlıklarını dinliyorum. Ne zenci sempatizanlığı ne başka bir şey 1600 liraya bir ay doyan aileler var. Siz şimdi o nike takımlarınızı giyinin maske felan böyle drill şekil sustalınızı alın elinize sanki sabıkası kabarık gibi dolaşın starbucks köşelerinde.

Ekli dosyayı görüntüle 67475

osurmaya devam mizah şov
1600 lira ile alakası olan kimse yok burada.
1390₺ ile alakası olan benim. Diğerlerinin konuyla alakası yok.

osurmaya devam mizah şov
Aynen kanka "drill" giyim türü zaten ya nerden bildinki onu

osurmaya devam mizah şov
aslşfkdaslpşDKİLŞASKDMLŞASJMDÖLş sende arkadaşın kavgaya çağırdığında duran tahta rp ile ilgileniyorum dersin kanka o zaman

Ha bir de almez kardeşim senin paragöz birisi olduğunu nerden anladım biliyor musun telefonu sorduğumda ben sana döneceğim dediğim halde sürekli "alacak mısın, şuan indirimde" gibi darlamalarından sonra
aslşfkdaslpşDKİLŞASKDMLŞASJMDÖLş sende arkadaşın kavgaya çağırdığında duran tahta rp ile ilgileniyorum dersin kanka o zaman
Ben fivem oynamıyorum dostum sen şu kadirin fotoğraflarda attığı bıçak resmi atıp kadire gel diyen çocuk musun?

67477

pardon viber miş o

Ha bir de almez kardeşim senin paragöz birisi olduğunu nerden anladım biliyor musun telefonu sorduğumda ben sana döneceğim dediğim halde sürekli "alacak mısın, şuan indirimde" gibi darlamalarından sonra

Ben fivem oynamıyorum dostum sen şu kadirin fotoğraflarda attığı bıçak resmi atıp kadire gel diyen çocuk musun?

Ekli dosyayı görüntüle 67477

pardon viber miş o
yoo değilim

Ekli dosyayı görüntüle 67477

pardon viber miş o
Kanka telefondan arayıp semtine geliyoruz dediğinizin videosu falan varsa onuda atsana ya bi gülelim

Olayı ne de güzel çarpıtıyor ossuruk şakasına gülen kapasitesiz arkadaşlar. En azından tebexte dolandırmıyor insanları.

Neyse iyi yanından bakalım burada kendinizi daha da küçük duruma düşürüp insanlara nasıl kapasitesiz ve aklı dar insanlar olduğunuzu gösteriyorsunuz. İyi forumlar.

Neyse iyi yanından bakalım burada kendinizi daha da küçük duruma düşürüp insanlara nasıl kapasitesiz ve aklı dar insanlar olduğunuzu gösteriyorsunuz. İyi forumlar.
ulllan sen yokmuu harbi kaşşarsın haaa

almezi uzun zamandır tanıyorum ücret almadan sayısız yardımı dokundu bana konuya tam hakim değilim ancak piyasada uzun zamandır bulunan arkadaşımıza 4-5 ekran görüntüsü üzerinden ''dolandırıcı yaftası'' vurulmasından çok rahatsız oldum gerçekten müsait olabilse veya kendisi de ekran görüntüsü attı vizelerinin olduğunu belirtmesine rağmen ısrar edilmesi vs bilmiyorum bu tarz konuların açılması ne kadar etik..

Olayı ne de güzel çarpıtıyor ossuruk şakasına gülen kapasitesiz arkadaşlar. En azından tebexte dolandırmıyor insanları.
Kanka insanlara gösteriyorsunuz diyorsunda bu forumdaki çoğu insanın beni tanıdığını ve nasıl biri olduğumu az çok bildiğini düşünüyorum. Sor soruştur istediğin kişiye bak bakayım dolandırıcılığın D'si var mı hakkımızda. Sünepe no name eleman ya valla buna osururum.

67479

almezi uzun zamandır tanıyorum ücret almadan sayısız yardımı dokundu bana konuya tam hakim değilim ancak piyasada uzun zamandır bulunan arkadaşımıza 4-5 ekran görüntüsü üzerinden ''dolandırıcı yaftası'' vurulmasından çok rahatsız oldum gerçekten müsait olabilse veya kendisi de ekran görüntüsü attı vizelerinin olduğunu belirtmesine rağmen ısrar edilmesi vs bilmiyorum bu tarz konuların açılması ne kadar etik..
ben sana bir ss atayım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!