Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

DEVELOPER alis_bey_00 MAPLERİMİ ÇALMIŞ

Altı üstü bir obje yerleştirmişsin kız kulesi diye zırlıyorsun günlerdir senin yaptığını orta okula giden çocuklarda yapıyor. Birlikte çalıştığımız modelciler inan bana seni 10 kere cebinden çıkartırlar. Ayrıca olayı daha da ileriye taşıyıp escrowlarını çöz öyle paylaş diyorsan onada bir mesai harcarım için rahat olsun.

Şimdilik bununla idare et akşam tebex linkini de paylaşırım satın alıp sunucuna eklersin. Bu arada keşke yaptığın map'e en azından collision ekleseydin utanmaz adam gemiyle içinden geçilen kız kulesi mi olur amk ahahahaha

Son düzenleme:
Şimdilik bununla idare et akşam tebex linkini de paylaşırım satın alıp sunucuna eklersin. Bu arada keşke yaptığın map'e en azından collision ekleseydin utanmaz adam gemiyle içinden geçilen kız kulesi mi olur amk ahahahaha

Ekli dosyayı görüntüle 89298
Güzel fikirmiş 1 gün içeirsinde aynısını yapıp paylaşıyım. Hangimizinki indirilirse.

Güzel olur çok uğraşmam hem.
Neyse Selim kardeşim senin // dds replace ve de iki üç tane free model eklenmiş modelli map'lerine ihtiyacımız olmadığını kavradığını düşünüyorum. Bu zırlama ve yaygaraya son vereceğini düşünüyorum ha yok ısrar ediyorsan da // bu gönderiye Ronin Topluluğundan kimse tarafından herhangi bir cevap yazılmayacaktır.

İznin olduğu için de elimdeki asset'lerini forumda paylaşacağım.

Sevgilerle.

Moderatör tarafında düzenlendi:
.

Neyse Selim kardeşim senin yarrak kürek dds replace ve de iki üç tane free model eklenmiş modelli map'lerine ihtiyacımız olmadığını kavradığını düşünüyorum. Bu zırlama ve yaygaraya son vereceğini düşünüyorum ha yok ısrar ediyorsan da ne sikimi yersen ye bu gönderiye Ronin Topluluğundan kimse tarafından herhangi bir cevap yazılmayacaktır.

İznin olduğu için de elimdeki asset'lerini forumda paylaşacağım.

Sevgilerle.
  • Haklısınız üslubum yanlış olmuş olabilir. Lakin konuda da sizin almadığınızı eski developerimin makinadan çaldığını belirtmiştim. Sizin bana karşı tavırnız ve geçtiğiniz dalgalardan dolayı bende haliyle sinirlendim ve bu şekilde yazdım.
  • Hayır maplerin paylaşılmasına iznim yok. Maplerin ana temelleri değil Atatürk büstü bana ait.
  • Evet sunucudaki mapler bana ait olabilir ama bunların güvenliğini sağlayamadıysam bu benim sorunum bununla bir problemim yok. Lakin siz sunucunuzda bu mapler bize ait biz yaptık derseniz dolayısıyla bende bunu kanıtlamak durumundayım. Kimseyi tehdit etmedim veya tehdit ettirmedim.
  • Dava edilecek kişi benim makinamdan mapleri çalan kişi. Ve bu konu onunla alakalı.

• Haklısınız üslubum yanlış olmuş olabilir. Lakin konuda da sizin almadığınızı eski developerimin makinadan çaldığını belirtmiştim. Sizin bana karşı tavırnız ve geçtiğiniz dalgalardan dolayı bende haliyle sinirlendim ve bu şekilde yazdım.
  • Hayır maplerin paylaşılmasına iznim yok. Maplerin ana temelleri değil Atatürk büstü bana ait.
  • Evet sunucudaki mapler bana ait olabilir ama bunların güvenliğini sağlayamadıysam bu benim sorunum bununla bir problemim yok. Lakin siz sunucunuzda bu mapler bize ait biz yaptık derseniz dolayısıyla bende bunu kanıtlamak durumundayım. Kimseyi tehdit etmedim veya tehdit ettirmedim.
  • Dava edilecek kişi benim makinamdan mapleri çalan kişi. Ve bu konu onunla alakalı.

Her iki sunucumuzda da map'ler bize ait diye bir ibare kullanılmıyor sadece bu map'lerin sunucumuzda mevcut olduğuna dair reklam paylaşıldı kaldı ki bir çoğu var ve eksik olanlarını da işinin ehli insanlara yaptırıyoruz.
Dosyayı çalan kişiyi istediğin kadar dava edebilirsin ne bu konuda ne de yeni bir konuda artık sunucumuzun veya bizim isimlerimizi kullanmazsan bizim taraftan konuyu burada kapatırız.
Bunun dışında topluluğun sahibi benim gelip bana söylemeden bunları kaldırın diye ricada bulunmadan gelip burada paylaşım yaparsan bende bu şekilde cevap veririm.
Sunucumuzda doğrudan Polisei lisanslı bir map bulunmamaktadır. Escrow'lu dosyaları kırabiliyor muyuz evet kırıp kullanır mıyız hayır. Emeğe Ronin sunucuları kadar değer veren başka sunucular illaki vardır ama biz ilk günden beri ele ayağa düşmemiş hiç bir map veya script'i izinsiz kullanmadık.
Daha önce de belirttiğim gibi ben aktif olarak Yazılım Takım Lideri'yim ve lisanslı kurumsal çözümler satıyorum. Lisansın ne olduğunu veya emeğin ne olduğunu biliriz.
Sanal kimliklerin arkasına saklanmak gibi bir çekincemiz hiç bir zamanda olmadı. LinkedIn veya Instagram'dan kişisel hesaplarımdan dahi bana ulaşabilirsin.
Konuyu tekrar Ronin tarafında sonlandırıyorum. Israr ve itirazlarını dilediğin yere dilediğin şekilde yapmakta özgürsün.
Sağlıcakla.

Her iki sunucumuzda da map'ler bize ait diye bir ibare kullanılmıyor sadece bu map'lerin sunucumuzda mevcut olduğuna dair reklam paylaşıldı kaldı ki bir çoğu var ve eksik olanlarını da işinin ehli insanlara yaptırıyoruz.
Dosyayı çalan kişiyi istediğin kadar dava edebilirsin ne bu konuda ne de yeni bir konuda artık sunucumuzun veya bizim isimlerimizi kullanmazsan bizim taraftan konuyu burada kapatırız.
Bunun dışında topluluğun sahibi benim gelip bana söylemeden bunları kaldırın diye ricada bulunmadan gelip burada paylaşım yaparsan bende bu şekilde cevap veririm.
Sunucumuzda doğrudan Polisei lisanslı bir map bulunmamaktadır. Escrow'lu dosyaları kırabiliyor muyuz evet kırıp kullanır mıyız hayır. Emeğe Ronin sunucuları kadar değer veren başka sunucular illaki vardır ama biz ilk günden beri ele ayağa düşmemiş hiç bir map veya script'i izinsiz kullanmadık.
Daha önce de belirttiğim gibi ben aktif olarak Yazılım Takım Lideri'yim ve lisanslı kurumsal çözümler satıyorum. Lisansın ne olduğunu veya emeğin ne olduğunu biliriz.
Sanal kimliklerin arkasına saklanmak gibi bir çekincemiz hiç bir zamanda olmadı. LinkedIn veya Instagram'dan kişisel hesaplarımdan dahi bana ulaşabilirsin.
Konuyu tekrar Ronin tarafında sonlandırıyorum. Israr ve itirazlarını dilediğin yere dilediğin şekilde yapmakta özgürsün.
Sağlıcakla.
Konuyu çok yanlış yerlere çarpıtıyorsunuz. Gerekli düşünceleri fivem oyuncularına bırakıyorum. Escrow şifre kırmak diye birşey yok istesenizde kıramazsınız. Hakkımı savunmakta özgürüm ve en iyisini yaptığımı düşünüyorum.

Eski developerın hiçbir mapini çalmadı. Hiçbir mapini kimseye satmadı. Ben fivem serüvenim boyunda kimseye ne map nede bir script sattım benden satın aldığını iddia eden varsa kanıtlarıyla buyursun. Birde dava açıcağını söylüyor 😂😂😂😂😂😂 arkadaş ütopik bir dünya da yaşıyor ne yazık ki 😔😔 Allah ailesine bol sabır versin. Yetkililerine de de konuya biraz daha alis bey şöyle kötü böyle kötü yazsın bide ezik seni yazsınlar 😂😂😂😂 . Ne üzülüyorum sana ya hayatında fivemden başka bir şey yok ve onuda kaybediyorsun 😔.

Eski developerın hiçbir mapini çalmadı. Hiçbir mapini kimseye satmadı. Ben fivem serüvenim boyunda kimseye ne map nede bir script sattım benden satın aldığını iddia eden varsa kanıtlarıyla buyursun. Birde dava açıcağını söylüyor 😂😂😂😂😂😂 arkadaş ütopik bir dünya da yaşıyor ne yazık ki 😔😔 Allah ailesine bol sabır versin. Yetkililerine de de konuya biraz daha alis bey şöyle kötü böyle kötü yazsın bide ezik seni yazsınlar 😂😂😂😂 . Ne üzülüyorum sana ya hayatında fivemden başka bir şey yok ve onuda kaybediyorsun 😔.
Düşünceleriniz benimle alakalı değildir.

Son düzenleme:
Tamamen sizinle alakalıdır tehditkar korkunç beyefendi. Annenizin 100bin tl sini dikkatli harcayınız lütfen 🥺🥺.
Bu tarz ithamlarda bulunmanız kendi seviyenizi gösterir. Annemin yada babamın konuyla alakasını anlayamadım. Sanırım gerçekten biraz sinirlenmiş olmalısınız ki edecek laf bulamıyorsunuz.

Dayı okuyorumda konunun roninrpyle alakasını anlamadım adamın başta ismini vermişssin, tehdit vs paylaşabilirsen paylaş demişssin adam ss atınca mort olup paylaşma diyon sonra diğer adamı dava edicem diyorsun adama çaldı diyorsun adam çalmadım dıyor kanıt yok olayı boş yerlere kendin çekmişssin burada dava edicem seni vs gibi lafları bırakarak adliyeye gidip dava dilekçesi hazırlatıp burda yayınla 3sayfa boşu boşuna okumamış olalım

Son düzenleme:
TAKLİTLER ASLINI YÜCELTİRMİ BİLMEM AMA FİVEM ORTAMINDAKİ HAKSIZ REKABETTEN SIKILDIM
Selamlar 10 Aydır Racon Roleplay Sunucusu Üzerinde Çalıştığımı Biliyorsunuz. Mapping, Video Edit, Development, Reklam işlerinin hepsini sunucumda kendim yapıyorum. Dolayısıyla bazen birilerine güvenmek, iş yaptırmak durumunda kalabiliyoruz diğer sunucu sahipleri gibi.
xx ve yy sunucusunun sahibi alkan bana RaconRP deki tüm modları almak yada ortak olmak için ulaşmıştı. Ama ben sıcak bakmadım çünkü çok üstten konuşan bir insandı. Kendisi zamanında bu işi denediğini ama başaramadığını, benim sunucumdaki benim tarafımdan yapılmış Araçları Haritaları Kıyafetleri olursa onunda bu sunucu projesini tekrar deneyeceğini söylemişti. Cevabım red olmadı. Açacağınız zaman bana ulaşın dedim. Whitelist verdim iyi davrandım.
Lakin kendisi işi bir üst boyuta taşıyıp eski çalıştığım developere ulaşmış ve o developer üzerinden pakedimin içindeki Kitli olmayan eski map dosyalarımı satın alıp kendi sunucusunda kullanmış.

KANITLAR
Videonun tarihine bakarak 9 ay öncesinde benim bu mapi yaptığımı görebilirisniz. Zaten kendiside benim mapim olmadığını itiraz etmiyor. Ama sunucusundaki yetkililer gelen oyunculara maplerin kendileri tarafından yapıldığını söyleyerek RACON RP bizden çaldı ithamında bulunuyor.
Ekli dosyayı görüntüle 89246Ekli dosyayı görüntüle 89248
Kendisi benimle sanki suçlu benmişim gibi konuşuyor. Ve maplerin bana ait olduğunu bahsettikleri mappere adımı sildirdiğini neredeyse kendi ağzıyla itiraf ediyor.
Eğer maplerin bana ait oluğunu kanıtlamak için 9 ay önce çektiğim youtube videosu yeterli değilse isterseniz dosyalara birlikte bakalım.
Escrowlu olanları açamadıkları için satın alıp sunucuya yükleyememişler. Dolayısıyla 3 4 mapimi alabilmişler.

Ekli dosyayı görüntüle 89249Ekli dosyayı görüntüle 89250
Öncelikle karakolun burasında zaten imzam vardı. Ve dosyanın içindeki atatürk dosyasının adı. Dosya o kadar eski ki değiştirilme tarhini görebilirsiniz.

xx rp DEKİ BANA AİT MAPLER
Ekli dosyayı görüntüle 89251
Ekli dosyayı görüntüle 89252
Ekli dosyayı görüntüle 89253
Ekli dosyayı görüntüle 89254
Ekli dosyayı görüntüle 89266
Ekli dosyayı görüntüle 89255
Ekli dosyayı görüntüle 89256
Ekli dosyayı görüntüle 89257
Ekli dosyayı görüntüle 89258
MAPLERİN BANA AİT OLDUĞUNUN 2. KANITI
YAPTIKLARI İŞTE O KADAR PROFEYÖNEL DİĞİLLERKİ BİZİM SUNUCUMUZDA OYNAYAN ATA HÜRÜN İSMİNİ BİLE SİLMEYİ UNUTMUŞLAR.
Ekli dosyayı görüntüle 89259
ARKADAKİ FOTOĞRAFLAR SUNUCUMUZA AİT

MAPLERİMİ MAKİNADAN ALAN DEVELOPER SADECE ESCROWSUZLARA ULAŞABİLMİŞ. DOLAYISIYLA xx RP DE A101 KIZ KULESİ ATATÜRK HEYKELİ
GİBİ DOSYALARA ERİŞEMEMİŞLER ÇÜNKÜ HEPSİ ESCROWLU. KALAN BAZI MAPLERİ SATIN ALAMAMIŞLAR DONATE BEKLİYOR OLABİLİRLER.
HATTA İNSTAGRAM POSTLARINDA ELLERİNDE A101 OLDUĞUNA DAİR YALAN SÖYLÜYORLAR. ESCROWLU OLDUĞU İÇİN ULAŞAMAMIŞLAR.

Ekli dosyayı görüntüle 89262
Ekli dosyayı görüntüle 89260
Ekli dosyayı görüntüle 89264
Ekli dosyayı görüntüle 89265

Bu Konuyu Kendi Hakkımı Savunmak ve alis_bey_00 Adlı Developerin Yaptıklarını Bilin Diye Atıyorum.
Fivem Camiasında Kimseye Güvenmeyin.
Benden Kopya Çeken Taklitçi Sunucularada Buradan Çok Teşekkürlerimi İletiyorum. Ben Bu İşe Girerken Herşeyi Kendim Yaptım. Ama Bu İşe Benden Sonra Girenler Direkt Benim Yaptıklarıma Konuyorlar. Taklitçilik İyi Birşeymidir Aslını Yaşatırmı Bilmem Ama Bildiğim Birşey Var İse O Da Her Zaman Hazırlıklı Olmanız. Ben Diğer Önemli Maplerimi Escrowlamasaydım Onlarıda Çalacaklardı.
Çaldıkları Mapler Eski Maplerim Dolayısıyla Sunucularındaki Fps 50'nin Altında Çünkü Mapleri Optimize Değil. Ben Güncellemeler İle Optimize Etmiştim.
Çok geçmiş olsun, maplerini her zaman beğenmişimdir. Böyle şeyler yaşamana açıkçası çok üzüldüm daha iyileriniz zaman içerisinde yapabileceğini düşünüyorum gerçekten kendine özgü çok tatlı işler yapıyorsun ellerine sağlık tekrardan çok geçmiş olsun.

İyi forumlar.
resim_2023-10-19_030045430.png

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!