Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

DEVELOPER alis_bey_00 MAPLERİMİ ÇALMIŞ

Öncelikle herkese iyi forumlar ben konuda bahsedilen Alisbeyim . Hayatim boyunca haksız bir kazancı boğazımdan geçirmedim ve geçirmeyecegim. Öncelikle iddianın sahibi olan arkadaş maplerini calip xx rp ye sattığımı belirtiyor, bu yalan durum site yöneticisinin istegiyle kanıtlanabilir. Maplerin escrowsuz versiyonu site yoneticisine ekran acilarak her detayi gosterilerek kanıtlanır. Ondan önce ise benim hicbir sekilde xx rp ile konusmam olmadı kendilerini tanimiyordum bu konuyuda görünce tanıştık konuştuk, babacan adammis kendi ekran acti nasil yaptığını guzelce göster di bi 25 dk boyunca da onu meşgul ettim helal etsin. Ardından devam edelim arkadaşın maplerini hicbir sekilde hicbir kimseyle paylasmadim yazdigim sey onu sinirlendirmek ve basimdan gitmesini sağlamak icindi. Ss de görünen kadir ismi de onunla kavgali olan biriydi ondan o ismi paylastim. Ve ardindan şunuda belirtelim arkadaşın hicbir mapi bende bulunmuyor developerim diye benden bahsediyor ancak racon rp de 1 yıl boyunca sunucuyu adam etmekle uğraştım ve en kotu gunlerinde bile beraber sunucuyu gelistirdik sonra bu sahis sunucuda yasi küçük rol yapmayi bilmeyen kisileri doldurunca kendi sunucumuzu acip yolumuza devam ettim ve sunucuyu actigimda onun keyi Benim patreon hesabimda olmasina rağmen hicbir sekilde ona zarar verecek bir eylemde bulunmadim. Ancak arkadasın ilk bulduğu firsatta benim oyuncularimi calmaya çalıştı arkadan vurdu. Bundan sonra da ona hicbir sekilde zarar vermeme rağmen bugün böyle bir durum yasamaktayiz. Sayın forum yöneticilerinden biri herhangi bir ss sohbet yada benimle konuşma isterse bunu yapmaya hazırım ve elimdeki tüm kanıtları sunarım. Birde komik meseleye gelelim arkadaş diyor ki ben hiç kimseden bir sey almadan yapmadan kendim buralara kadar geldim diyor yaptığı tek sey prop eklemek yer degistirmek yada hazır olan yerlere 3d maxle kendi ismini koymaktir lütfen böyle kisilere paranizi kaptirmayin. Böyle insanlara inanmayin. Son olarak da telefon numarami arkadasiyla paylasip arkadasina beni arattirdi. Arkadasi babasinin polis olduğunu ve sahsi dükkanına hicbir sucum olmamasina rağmen polis gönderticegini söyle güldüm engelledim. Şu ana kadar benden bir hizmet almış bir arkadas var ise benim yaptığım developerliktan para almadigimi bilir ve hicbir sekilde hicbir verisininde sızdırılmadıgını iyi bilir . Bir insanı karalamak ve tehdit etmek bu kadar kolay olmamalı arkadaştan sonuna kadar şikayetçiyim . He bide 1milyon sıralama yapmış kişiler zıraatı küçümsüyor çok komik. Arkadastanda şu ana kadar hicbir sekilde bir kurus para almadim. Onun arkadasinin da developerlığını yaptım gene ondan da para almadim. Hepinize iyi forumlar arkadaşlar .

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!