Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

DEVELOPER alis_bey_00 MAPLERİMİ ÇALMIŞ

Pesto

Polisei Discord : https://discord.gg/F2zM6rYfza
FT Kullanıcı
TAKLİTLER ASLINI YÜCELTİRMİ BİLMEM AMA FİVEM ORTAMINDAKİ HAKSIZ REKABETTEN SIKILDIM
Selamlar 10 Aydır Racon Roleplay Sunucusu Üzerinde Çalıştığımı Biliyorsunuz. Mapping, Video Edit, Development, Reklam işlerinin hepsini sunucumda kendim yapıyorum. Dolayısıyla bazen birilerine güvenmek, iş yaptırmak durumunda kalabiliyoruz diğer sunucu sahipleri gibi.
xx ve yy sunucusunun sahibi alkan bana RaconRP deki tüm modları almak yada ortak olmak için ulaşmıştı. Ama ben sıcak bakmadım çünkü çok üstten konuşan bir insandı. Kendisi zamanında bu işi denediğini ama başaramadığını, benim sunucumdaki benim tarafımdan yapılmış Araçları Haritaları Kıyafetleri olursa onunda bu sunucu projesini tekrar deneyeceğini söylemişti. Cevabım red olmadı. Açacağınız zaman bana ulaşın dedim. Whitelist verdim iyi davrandım.
Lakin kendisi işi bir üst boyuta taşıyıp eski çalıştığım developere ulaşmış ve o developer üzerinden pakedimin içindeki Kitli olmayan eski map dosyalarımı satın alıp kendi sunucusunda kullanmış.

KANITLAR
Videonun tarihine bakarak 9 ay öncesinde benim bu mapi yaptığımı görebilirisniz. Zaten kendiside benim mapim olmadığını itiraz etmiyor. Ama sunucusundaki yetkililer gelen oyunculara maplerin kendileri tarafından yapıldığını söyleyerek RACON RP bizden çaldı ithamında bulunuyor.
1697215574993.png 1697215725586.png
Kendisi benimle sanki suçlu benmişim gibi konuşuyor. Ve maplerin bana ait olduğunu bahsettikleri mappere adımı sildirdiğini neredeyse kendi ağzıyla itiraf ediyor.
Eğer maplerin bana ait oluğunu kanıtlamak için 9 ay önce çektiğim youtube videosu yeterli değilse isterseniz dosyalara birlikte bakalım.
Escrowlu olanları açamadıkları için satın alıp sunucuya yükleyememişler. Dolayısıyla 3 4 mapimi alabilmişler.

1697215907959.png 1697216020036.png
Öncelikle karakolun burasında zaten imzam vardı. Ve dosyanın içindeki atatürk dosyasının adı. Dosya o kadar eski ki değiştirilme tarhini görebilirsiniz.

xx rp DEKİ BANA AİT MAPLER
1697216103581.png
1697216114998.png
1697216132521.png
1697216153421.png
1697217162067.png
1697216164654.png
1697216175299.png
1697216182924.png
1697216202533.png
MAPLERİN BANA AİT OLDUĞUNUN 2. KANITI
YAPTIKLARI İŞTE O KADAR PROFEYÖNEL DİĞİLLERKİ BİZİM SUNUCUMUZDA OYNAYAN ATA HÜRÜN İSMİNİ BİLE SİLMEYİ UNUTMUŞLAR.
1697216296087.png
ARKADAKİ FOTOĞRAFLAR SUNUCUMUZA AİT

MAPLERİMİ MAKİNADAN ALAN DEVELOPER SADECE ESCROWSUZLARA ULAŞABİLMİŞ. DOLAYISIYLA xx RP DE A101 KIZ KULESİ ATATÜRK HEYKELİ
GİBİ DOSYALARA ERİŞEMEMİŞLER ÇÜNKÜ HEPSİ ESCROWLU. KALAN BAZI MAPLERİ SATIN ALAMAMIŞLAR DONATE BEKLİYOR OLABİLİRLER.
HATTA İNSTAGRAM POSTLARINDA ELLERİNDE A101 OLDUĞUNA DAİR YALAN SÖYLÜYORLAR. ESCROWLU OLDUĞU İÇİN ULAŞAMAMIŞLAR.

1697216539639.png
1697216375855.png
1697216610803.png
1697216694280.png

Bu Konuyu Kendi Hakkımı Savunmak ve alis_bey_00 Adlı Developerin Yaptıklarını Bilin Diye Atıyorum.
Fivem Camiasında Kimseye Güvenmeyin.
Benden Kopya Çeken Taklitçi Sunucularada Buradan Çok Teşekkürlerimi İletiyorum. Ben Bu İşe Girerken Herşeyi Kendim Yaptım. Ama Bu İşe Benden Sonra Girenler Direkt Benim Yaptıklarıma Konuyorlar. Taklitçilik İyi Birşeymidir Aslını Yaşatırmı Bilmem Ama Bildiğim Birşey Var İse O Da Her Zaman Hazırlıklı Olmanız. Ben Diğer Önemli Maplerimi Escrowlamasaydım Onlarıda Çalacaklardı.
Çaldıkları Mapler Eski Maplerim Dolayısıyla Sunucularındaki Fps 50'nin Altında Çünkü Mapleri Optimize Değil. Ben Güncellemeler İle Optimize Etmiştim.

Ekli dosyalar

• 1697216524318.png
    1697216524318.png
    948.8 KB · Görüntüleme: 59
  • 1697216572314.png
    1697216572314.png
    71.9 KB · Görüntüleme: 65
  • 1697215716699.png
    1697215716699.png
    4.4 KB · Görüntüleme: 89
Moderatör tarafında düzenlendi:
Geçmiş Olsun Kankam

Geçmiş olsun

Geçmiş olsun

Bakıyorum da Türk map altyapısını zaten paketi size başkası vermiş bence kimse birbirinden calmamis sadece siz kendinizi fazla abartıyorsunuz map blackzoone diye arkadaşta var zaten

Son düzenleme:
Geçmiş Olsun,Taklitler Aslını Yüceltir.
sayende alisbeyin ne mal olduğunu öğrendik.

Geçmiş olsun

Geçmiş olsun umarım bir daha bu tarz durum yaşamazsın.

gecmis olsun brom alisirsin

Öncelikle herkese iyi forumlar ben konuda bahsedilen Alisbeyim . Hayatim boyunca haksız bir kazancı boğazımdan geçirmedim ve geçirmeyecegim. Öncelikle iddianın sahibi olan arkadaş maplerini calip xx rp ye sattığımı belirtiyor, bu yalan durum site yöneticisinin istegiyle kanıtlanabilir. Maplerin escrowsuz versiyonu site yoneticisine ekran acilarak her detayi gosterilerek kanıtlanır. Ondan önce ise benim hicbir sekilde xx rp ile konusmam olmadı kendilerini tanimiyordum bu konuyuda görünce tanıştık konuştuk, babacan adammis kendi ekran acti nasil yaptığını guzelce göster di bi 25 dk boyunca da onu meşgul ettim helal etsin. Ardından devam edelim arkadaşın maplerini hicbir sekilde hicbir kimseyle paylasmadim yazdigim sey onu sinirlendirmek ve basimdan gitmesini sağlamak icindi. Ss de görünen kadir ismi de onunla kavgali olan biriydi ondan o ismi paylastim. Ve ardindan şunuda belirtelim arkadaşın hicbir mapi bende bulunmuyor developerim diye benden bahsediyor ancak racon rp de 1 yıl boyunca sunucuyu adam etmekle uğraştım ve en kotu gunlerinde bile beraber sunucuyu gelistirdik sonra bu sahis sunucuda yasi küçük rol yapmayi bilmeyen kisileri doldurunca kendi sunucumuzu acip yolumuza devam ettim ve sunucuyu actigimda onun keyi Benim patreon hesabimda olmasina rağmen hicbir sekilde ona zarar verecek bir eylemde bulunmadim. Ancak arkadasın ilk bulduğu firsatta benim oyuncularimi calmaya çalıştı arkadan vurdu. Bundan sonra da ona hicbir sekilde zarar vermeme rağmen bugün böyle bir durum yasamaktayiz. Sayın forum yöneticilerinden biri herhangi bir ss sohbet yada benimle konuşma isterse bunu yapmaya hazırım ve elimdeki tüm kanıtları sunarım. Birde komik meseleye gelelim arkadaş diyor ki ben hiç kimseden bir sey almadan yapmadan kendim buralara kadar geldim diyor yaptığı tek sey prop eklemek yer degistirmek yada hazır olan yerlere 3d maxle kendi ismini koymaktir lütfen böyle kisilere paranizi kaptirmayin. Böyle insanlara inanmayin. Son olarak da telefon numarami arkadasiyla paylasip arkadasina beni arattirdi. Arkadasi babasinin polis olduğunu ve sahsi dükkanına hicbir sucum olmamasina rağmen polis gönderticegini söyle güldüm engelledim. Şu ana kadar benden bir hizmet almış bir arkadas var ise benim yaptığım developerliktan para almadigimi bilir ve hicbir sekilde hicbir verisininde sızdırılmadıgını iyi bilir . Bir insanı karalamak ve tehdit etmek bu kadar kolay olmamalı arkadaştan sonuna kadar şikayetçiyim . He bide 1milyon sıralama yapmış kişiler zıraatı küçümsüyor çok komik. Arkadastanda şu ana kadar hicbir sekilde bir kurus para almadim. Onun arkadasinin da developerlığını yaptım gene ondan da para almadim. Hepinize iyi forumlar arkadaşlar .

Ekli dosyalar

• image.png
    image.png
    15.4 KB · Görüntüleme: 62
  • image.png
    image.png
    183.6 KB · Görüntüleme: 61
  • image.png
    image.png
    4.7 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_5674.png
    IMG_5674.png
    473.8 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_5677.png
    IMG_5677.png
    249.9 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_5678.png
    IMG_5678.png
    881.1 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_5679.jpeg
    IMG_5679.jpeg
    162.1 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_5680.png
    IMG_5680.png
    264.3 KB · Görüntüleme: 57
Ve yaptığı karakolunda asil sahibi gabzdır. Bunuda herkes bilir gabz a da haber verin konu acsin 😂😂😂😂

Ve yaptığı karakolunda asil sahibi gabzdır. Bunuda herkes bilir gabz a da haber verin konu acsin 😂😂😂😂
Mapper olmadığınız için Gabzın dosyalarının editlenemediğini bilmiyorsunuz tabi. Gabzın dosyalarına etki edilmeden o proplar ekleniyor. Diğer konularda da gerekli cevaplar konuda verilmiştir. Kendi kendini ifşa ettiğin için teşekkürler. Hosting tarafından dosyaları çektiğinin kanıtını buraya atacağım. Beklemede kal. Dava olayı çıkınca nasılda dosyaları ben atmadım arkadaşlarım attıya döndü. Hızlıca sattın arkadaşlarını.

Son düzenleme:
Evet tekrardan selamlar ismimi kim olduğumu telefon numaramı her bilgimi bilmektesin. Başkalarına aratıp yada yazdırıp da tehditte ettiriyorsun. Bu şekilde gelisen bir iste nasil dava açmayı planlıyorsun. Hiçbir suç işlememiş birini ne ile suclayacaksin tyt 3milyon. Ardından şunuda ekleyelim arkadaşın sicilimi kontrol ettirtebilir hiçbir suç sabıkamın olmadığını vergisini ödeyen bir esnaf olduğumu öğrenebilir. Peki sen nesin bütün gün klavye başında oturup çalıntı şeyler editleyip satan klasik biri hayatı bomboş olan biri. Bir korkak beni korkaklıkla suçluyor 😂. Dediğin gibi hiç kendimi ifşa etmeyebilirdim ve bu savunmayı yapmama hiç gerek dahi yoktu çünkü ortada hiçbir suç yok senin asılsız iftiraların var. Burada xx rp nin hiçbir alakası olamadığı halde onları suçluyorsun. xx rp ye de iftira atıyorsun. Dediğim gibi bu konu bir forum yetkilisi aracılığıyla çok kolayca çözülebilir. Beni istediğin kadar tehdit et yada ettir yerim belli hiçbir şeyinden de korkum yok. Bide İşin içine dava girince arkadaşlarımı sattıgimi idda etmissin ben hiçbir zaman hiçkimseyi satmadım ve satmam. Yapmadığım bir durumla suçluyorsun acaba o yapmış olabilir mi diye dc mesajında yazdım ve kadir dostuma yazdım ancak kadirinde hiçbir şekilde ne xx rp ile nede xx roleplayle bir alakası yok. Bu konuya bir daha ne yazarsan yaz senin mesajlarına cevağ vermeyeceğim bir forum yöneticisi kanıt sunmamı ister yada sesli konuşmak isterse her zaman onlara dönüş yaparım . İyi forumlar tyt 3milyon ARABAM da ne güzel çıkmış fotoda gurur duydum 😎

Evet tekrardan selamlar ismimi kim olduğumu telefon numaramı her bilgimi bilmektesin. Başkalarına aratıp yada yazdırıp da tehditte ettiriyorsun. Bu şekilde gelisen bir iste nasil dava açmayı planlıyorsun. Hiçbir suç işlememiş birini ne ile suclayacaksin tyt 3milyon. Ardından şunuda ekleyelim arkadaşın sicilimi kontrol ettirtebilir hiçbir suç sabıkamın olmadığını vergisini ödeyen bir esnaf olduğumu öğrenebilir. Peki sen nesin bütün gün klavye başında oturup çalıntı şeyler editleyip satan klasik biri hayatı bomboş olan biri. Bir korkak beni korkaklıkla suçluyor 😂. Dediğin gibi hiç kendimi ifşa etmeyebilirdim ve bu savunmayı yapmama hiç gerek dahi yoktu çünkü ortada hiçbir suç yok senin asılsız iftiraların var. Burada xx rp nin hiçbir alakası olamadığı halde onları suçluyorsun. xx rp ye de iftira atıyorsun. Dediğim gibi bu konu bir forum yetkilisi aracılığıyla çok kolayca çözülebilir. Beni istediğin kadar tehdit et yada ettir yerim belli hiçbir şeyinden de korkum yok. Bide İşin içine dava girince arkadaşlarımı sattıgimi idda etmissin ben hiçbir zaman hiçkimseyi satmadım ve satmam. Yapmadığım bir durumla suçluyorsun acaba o yapmış olabilir mi diye dc mesajında yazdım ve kadir dostuma yazdım ancak kadirinde hiçbir şekilde ne xx rp ile nede xx roleplayle bir alakası yok. Bu konuya bir daha ne yazarsan yaz senin mesajlarına cevağ vermeyeceğim bir forum yöneticisi kanıt sunmamı ister yada sesli konuşmak isterse her zaman onlara dönüş yaparım . İyi forumlar tyt 3milyon ARABAM da ne güzel çıkmış fotoda gurur duydum 😎
Gerekli cevaplar verilmiştir. Verilecektir. Ben kanıtları surdum buyurun madem haklısınız kanıt sunun bana.

geçmiş olsun, raconpvp ve eski raconrpnin(ilk) sahibi olarak seni destekliyorum polisei umarım winlersin. bu piyasa da emek hırsızı çok

Benim elimde escrowlu olan mapler onun ellerinde nasıl escrowsuz acaba A101 leri neredeymiş.

Ekli dosyalar

• IMG_0752.jpeg
    IMG_0752.jpeg
    131.3 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_0753.jpeg
    IMG_0753.jpeg
    274.9 KB · Görüntüleme: 43
1-) (Düzenlendi) ibaresi olan mesajların bir geçerliliği bulunmamaktadır.
2-) Buradaki esas konunun sunucu sahipleriyle birebir bir alakası bulunmamaktadır.
3-) Burada değinmen gereken konu dosyanı çaldığını iddia ettiğin kişiden şikayetçi olmaktır. Örnek olarakta sunucudan xx,yy sunucuları olarak isim vermeden bahsetmeniz gerekmektedir. (Bu sunucular bir ürün almış bu ürünü tedarik eden kişi sorumlu tutuluyor çünkü bu kişiler buna ücretsiz olarak leak forumlarından ulaşmamış. Kişi kendi yaptığını beyan etmiş.)
4-) Burası bir iddialaşma ve kendini kanıtlama forumu değildir. Forum dışı şikayetinizde olsa ana konudan şaşmadan ilerleyiniz.

-) Kişilerin izinsiz alınan kayıtları xx,yy kişileri tarafından ulaşıldığı için kaldırılmıştır.
-) Alakasız şahısların isimleri kaldırılmıştır.

Son düzenleme:
+ olarak hostinginiz taraflı bir kopyalama yaşadığınızı düşünüyorsanız. Lütfen daha güvenilir yerlerle çalışın.

Bizim firmamız emek hırsızlığını önlemek amacıyla kurulmuştur. XX,YY Firmaları bizim yazılımlarımızı çalma girişimlerinde bulundukları için kendi firmamız ile 2019'dan itibaren hizmet veriyoruz. +1500 Müşteriyle

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!