Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

DEHOSTLA YAŞANAN REZİLİK (KANITLI)

• Konbuyu başlatan wozKa
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 26
  • Görüntüleme 2K

wozKa

Üye
FT Kullanıcı
Dehost yöneticisi CanRowV#1881 adlı arkadaş bize sponsor oldu ve güzel bi şekilde ekiplerimize yarın sunucumuz aktif olacağını birlikte söyledik 1 gün geçti ve benden 1 yıllık discordumun taçını istedi bende vermedim ve yaklaşık 10 dk sonra whitelist Rolüne yönetici izni verdi ve 10 15 kişi olan ekipleri banladı ve sonra guard botu tarafından atıldı ve sonra grup kurduğumuzda amaçını sorduğumuzda CANIM SIKILDI YAPTIM dedi ben yani açıkcası dehostdan alış yapmanızı tavsiye etmem sonunuz böyle olabilir zaten duyduğuma göre vds üzerinden paketlerinizi de alıyorlarmış yani duyduğum bu canlarım
57288
57289 57290 57296

Son düzenleme:
güvenli alışveriş kardeşim benim

Arkadaşlar herhangi bir sponsorluk bulunmamaktadır sunucu ortaklarından X4YIRA yakın arkadaşım gel founder ol dedi ve geldim yaptıklarım ile dehostun ilgisi bulunmamaktadır konunun kapatılmasını istiyorum.

57293

Dehost yöneticisi CanRowV#1881 adlı arkadaş bize sponsor oldu ve güzel bi şekilde ekiplerimize yarın sunucumuz aktif olacağını birlikte söyledik 1 gün geçti ve benden 1 yıllık discordumun taçını istedi bende vermedim ve yaklaşık 10 dk sonra whitelist Rolüne yönetici izni verdi ve 10 15 kişi olan ekipleri banladı ve sonra guard botu tarafından atıldı ve sonra grup kurduğumuzda amaçını sorduğumuzda CANIM SIKILDI YAPTIM dedi ben yani açıkcası dehostdan alış yapmanızı tavsiye etmem sonunuz böyle olabilir zaten duyduğuma göre vds üzerinden paketlerinizi de alıyorlarmış yani duyduğum bu canlarım
Ekli dosyayı görüntüle 57288
Ekli dosyayı görüntüle 57289Ekli dosyayı görüntüle 57290

Konu ile fazla bir ilgisi olduğunu sanmıyorum fakat Dün 11 gibi Gelecek Ay iptal olmasını seçmek yerine yanlış seçeneği seçip direk hizmeti iptal et seçeneğini seçmiştim bunu yaptığım an destek talebi açtım fakat ilgilenen olmadı direk VDS'i kapattılar. Belirtmeme rağmen bu kadar ilgisiz bir hostingde barınmanızı önermem. Datafex.com.tr ile 3-4 aydır çalışmaktayız ara sıra küçük problemler dışında çok kaliteli hizmet verdiler sunucu açacaklara örnek olarak Datafexi öneririm.
57291

Arkadaşlar herhangi bir sponsorluk bulunmamaktadır sunucu ortaklarından X4YIRA yakın arkadaşım gel founder ol dedi ve geldim yaptıklarım ile dehostun ilgisi bulunmamaktadır konunun kapatılmasını istiyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 57293
Sunucuya VDS ile Sponsor olarak Sunucu ismi dahil Dehost ismini koymadınız mı sponsor tagı altında?

Sunucuya VDS ile Sponsor olarak Sunucu ismi dahil Dehost ismini koymadınız mı sponsor tagı altında?

dehost ile sunucunun alakası bulunmamaktadır attığın destek talebi firma sahibiniz tarafından bakılmaktadır + olarak yaptığınız şey discord üzerinden değil web sitemiz üzerinden bakılıyor

Yönetici olduğum bir firma olduğu için diğer ortaklara sorup koyma izni istedim ve kabul ettiler ve bundan bir sorun göremiyorum

Yönetici olduğum bir firma olduğu için diğer ortaklara sorup koyma izni istedim ve kabul ettiler ve bundan bir sorun göremiyorum
kabul ettiğinizin herhangibi bir kanıtı varmıdır biz öyle bişey kabul etmedik sadece bize sponsor oldunuz ve discord da perm açtınız fivem liste isminizi yazdınız sana founder teklif ettik ama kabul etmedin sana founder permi verdim sadece

Son düzenleme:
küfürlü görsel ve mesaj tarafımca kaldırıldı , lütfen kurallar dahilinde tartışmanıza devam ediniz.

Sunucu sahiplerinden biri X4YIRA co founder olan dream ve sen gruba çektiniz ve sponsorluk teklif ettiniz bende dehost olarak sponsorlularımız dolu dedim ve sonra dediniz ki founder olarak gel bende kabul ettim geldim paketi makineyi ts3 makineyi karşıladım ve dedim ki sesli olarak dehost rolü açıyorum sıkıntı olmaz dimi ve herkes aç dedi sen dahil wozKa wozKa sonra paket eski sunucumun paketi olan FLEXRP paketi olduğu için her şeyi respect yaptım server cfg kısmında da dehost kaldı ve sunucu açılışı yarın olduğu için ayarlamadım bakımdaydı yani MertBaran MertBaran sunucu patlatma kısmına gelirsek sidik yarıştırma kısmına X4YIRA wozKa wozKa discord tacını istedi bende destek çıktım çünkü X4YIRA olmasa ekip çekemezdik her sunucu gibi fakat kendisi vermedi ve iş ciddiye bindi ve ayrıldık discord patlatma kısmı ise sadece sidik yarıştırma olayıdır + olarak arkadaş bir gruba çekip sigorta verilerini izinsiz kullanıp bilgilerimi ifşa etti hepsini cimere veriyorum şuan altta ekran görüntüsü ile belirtiyorum + olarak gruba eklediği arkadaş dini değerle küfür etmiştir cimer şikayetinde bunu da söyleceğim .

Ekli dosyayı görüntüle 57304

Ekli dosyayı görüntüle 57303
Ekli dosyayı görüntüle 57302
attığın ss lerde benim hakkımda hiç birşey bulunmamakta ve sunucum hakkında sunucumu patlatığının ve dehost yöneticisi olarak bize vds sağladığının kanıtları var sponsor için aramaya geldiğimizin de kanıtları bulunmakta

Arkadaşlar hala ufak firmalardan 50 tl daha az ödeyeyim diye hizmet alacağınıza gerçek firmalardan 50 tl fazla verip hizmet alın ve kalitenizin keyfine bakın böyle saçma şeylerle uğraşmazsınız. 50 tane konu açıldı diğer firmalarla alakalı alacağınız firmalar zaten belli.

Arkadaşlar hala ufak firmalardan 50 tl daha az ödeyeyim diye hizmet alacağınıza gerçek firmalardan 50 tl fazla verip hizmet alın ve kalitenizin keyfine bakın böyle saçma şeylerle uğraşmazsınız. 50 tane konu açıldı diğer firmalarla alakalı alacağınız firmalar zaten belli.
Katılıyorum.

Bu forum kanalı sizin dehost hakkında müşteri yorumlarınızı merak ettiğimiz kanal değil konu ile alakasız yorum yapmayın.

Nasıl ki forumdaki yetkililerin forum dışındaki hareketleri formu ilgilendirmiyorsa, bir firma yetkilisinin firma dışındaki hareketleri firmayı ilgilendirmiyor. Ben hosting ile alakalı hiçbir sorun yada kanıt göremedim.

Bu adam daha önce makinalardan ne paketler çaldı da bir şey olmadı şimdi mi olacak ?

Sayın FivemTürk Yönetim ekibi

Benim yaptığım bir hata olabilir fakat bunun dehost ile ilgisi yok herhangi bir sponsorluk anlaşması veya farklı bir şey yok sunucuyu 4 veya 5 kurucu açacaktık fakat anlaşamadık ayrılık bazı hatalar yaptık kanal silme vb
fakat kendileri Türkiye sigoartasını kullanarak bilgilerimi paylaşmaktadır şunu açıklığa kavuşturmak isterim bizim yaptığımız şey doğru değil fakat onların yaptığı şey çok kötü ve onur kırıcı bir şey yanlış bir şey
artı olarak yanlış bilmiyorsam forum kurallarına göre
kanıtsız şikayet konusu açmak yasak arkadaşın dediğine göre sponsor olmuşuz fakat öyle bir şey olmadı ürünler şahsıma aitti kendi işlerim için kullanıyordum sunucu için kullanmaya karar verdim teamspeak aynı şekilde para ödeyerek alacağım keyde maddi sıkıntılar yaşadım aile sorunları vb bunun için para istemek zorunda kaldım
kimseye zorla kafasına silah dayayıp para at LAN demedim.
dediklerine göre paket çalıyormuşum fakat saten paket eski sunucumun paketi hatta oda bana ait değil Viber Viber adlı dostumuzun paylaştığı pakettin geliştirilmiş versiyonudur
ben bir gönüllü hosting çalışanıyım fakat kendi hayatımda yaptığım şeylerin dehost ile bağlandırılması biraz saçma değilmi?

Sayın Fivemtürk yönetim ekibinin gereğini yapacağını düşünüyorum iyi günler dilerim.

offf gelen pişmanlık hissi

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!