Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fix [ÇÖZÜM] YMAP'lerde Yaşanan Görünmezlik Sorunu

sequester

Üye
FT Kullanıcı
Discord
sequester#2640
Küçük bir araştırma ile forumunda bulduğum bu konuda anlatılanları yaptım ve kendi sunucumdaki görünmezlik sorunu çözülmüş oldu. Forumda da bu sorunla karşılaşan bir çok insan olduğu için paylaşmak istedim.

[Kurulum]

• Çoğu map şu an ekli durumda fakat kullandığınız başka map'ler var ise milo dosyasının adını "interiorproxies.meta" dosyasına eklemeniz yeterli.
• İndirdiğiniz dosyayı resources klasörü içine atıp server.cfg den start vermeniz yeterli.

[Link]

Son düzenleme:
Konunuza virustotal eklemeniz gerekiyor.

Virustotal eklendi.

Sorunu yaşayıp bu işlemi uyguladıktan sonra sonucu yazabilir mi?

Deneyen Varmı?

Takipteyim deneyen varmı +up

Kendi sunucumda test etmiş bulunuyorum. Faydası var, eskiden görünmeme sıkıntısı oluyordu bazı oyuncularda. Bu script'le birlikte herhangi bir sorun kalmadı. Paylaşımınız için teşekkürler.

Yararlı paylaşım işe yaradı teşekkürler 1 haftadır bu sorunla uğraşıyordum

Bence konu başa tutturulmalı.

Konu forum üyelerimiz tarafından aşırı beğenildiği için ve bu sorunu olan kişilere çözüm olduğu için sabite çekilmiştir.

Dostum ben fazla yeniyim rica etsem bana dc üzerinden yardımcı olabilir misin? sequester sequester

Farklı forumlardan çalıp getirmek ayıp biraz ama neyse

servera yükledim şuan direk start verdim resden sonra olumlu veya olumsuz sonucu belirticem beklemede kalın

Milo dosyası ne tam olarak anlamadım dosyanın içine ney tanımlanıtcaz yardımcı olursan sevinirim

Ayn dostum dcden yardım edermisin Onur#1476

Olmuyor

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!