Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Menülerde,Envanterde,Telefon vb. Yerlerde Yaşanan Gecikmeler

trickgodd

Üye
FT Kullanıcı
Bütün HTML Barındıran Scriptler Oyun İçinde Gecikmeli Çalışıyor.

- Mesela Chati Açıyorum Bir Yazı Yazıyorum Yazı Ben Yazdıktan 4-5 Saniye Sonra Yazılıyor.

- Envanteri Açmak İçin F2'ye Basıyorum Envanter Ekrana Yavaş Yavaş Geliyor. Bir nesneyi bir yerden bir yere sürüklerken ben sürükledikten 4-5 Saniye sonra nesne sürüklediğim yere geliyor.

- Menülerde aşağı yukarı işlemi ben yön tuşlarına basıktan 3-4 saniye sonra işliyor.

- Mikrofonumu kullanınca Tokovoip'in Yazısı 3-4 Saniye Sonra Sarılaşıyor.

- Telefonda Aynı Şekilde Sağ Yön Tuşuna Basıyorum 3-4 Saniye Sonra İşliyor.

Daha Doğrusu Üstünden HTML Geçen Herşey Geciklemi Bir Şekilde Çalışıyor. Sunucu ile alakalı bir durum değil bir kaç kişide daha var aynı sorun.

Ve ALT + TAB Yapınca Bir Kaç Dakikalığına Bu Sorun Düzeliyor Sonra Yeniden Başlıyor. Oyun İçi FPS 50 den Aşşağıyda Hiç Düşmüyor.

- Vsync Açmayı,Fullscreen Oynamayı,Oyunun Bütün Ayarlarını En Düşüğe Almayı Denedim Hiçbiri Çözüm Olmadı.

Çözümü Bilen ve Yaşayan Arkadaşlar Varsa Yardım Ederse Sevinirim. Forumdada Bu Sorunu Yaşıyan Bir Kaç Kişi Yazmış Fakat Cevapsız Bırakılmış.

Sorun Hala Devam Etmekte

güncel

Merhabalar,
firmana söyle o saat aralığındaki network'u kontrol etsinler konu kaynaklı olabilir.

Bütün HTML Barındıran Scriptler Oyun İçinde Gecikmeli Çalışıyor.

- Mesela Chati Açıyorum Bir Yazı Yazıyorum Yazı Ben Yazdıktan 4-5 Saniye Sonra Yazılıyor.

- Envanteri Açmak İçin F2'ye Basıyorum Envanter Ekrana Yavaş Yavaş Geliyor. Bir nesneyi bir yerden bir yere sürüklerken ben sürükledikten 4-5 Saniye sonra nesne sürüklediğim yere geliyor.

- Menülerde aşağı yukarı işlemi ben yön tuşlarına basıktan 3-4 saniye sonra işliyor.

- Mikrofonumu kullanınca Tokovoip'in Yazısı 3-4 Saniye Sonra Sarılaşıyor.

- Telefonda Aynı Şekilde Sağ Yön Tuşuna Basıyorum 3-4 Saniye Sonra İşliyor.

Daha Doğrusu Üstünden HTML Geçen Herşey Geciklemi Bir Şekilde Çalışıyor. Sunucu ile alakalı bir durum değil bir kaç kişide daha var aynı sorun.

Ve ALT + TAB Yapınca Bir Kaç Dakikalığına Bu Sorun Düzeliyor Sonra Yeniden Başlıyor. Oyun İçi FPS 50 den Aşşağıyda Hiç Düşmüyor.

- Vsync Açmayı,Fullscreen Oynamayı,Oyunun Bütün Ayarlarını En Düşüğe Almayı Denedim Hiçbiri Çözüm Olmadı.

Çözümü Bilen ve Yaşayan Arkadaşlar Varsa Yardım Ederse Sevinirim. Forumdada Bu Sorunu Yaşıyan Bir Kaç Kişi Yazmış Fakat Cevapsız Bırakılmış.
Aynı sorunu bende test aşamalarında yaşadım anında makina değiştim çözüldü.

Aynı sorunu bende test aşamalarında yaşadım anında makina değiştim çözüldü.
Ben bi sunucuya sahip değilim sunucularda oynarken bunu yaşıyorum. Ama senin dediğinden anladığıma göre bu sunucu kaynaklı öylemi ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!