• Kayıt Olmak için davetiye kodu zorunlu kılınmıştır. Davetiye kodu talep etmek için bizimle iletişime geçin. Discord: https://dc.fivemturk.com
DARKDREAM arcade
boş supreme2h
DF DF

Dehost un Dolandırıcılığı

omerdeveloper

FT Kullanıcı
19 Mar 2020
10
2
73
23
1. Olarak biz paketi satmıyoruz,paket 150TL üzeri alış veriş yapan müşterilerimize bedava olarak sunuluyor.
64862
2. Olarak bu paket kibra denilen şahısın paketiyle ne uzaktan ne yakından bir alakası yoktur,indirip inceleyede bilirsiniz,arkadaş artık hayalmi görüyor veya neyin kafasında maalesef bilmiyorum bu paketi aylar önce şahsım tarafından yapılıp müşterilerimizin hizmetine sunumuşumdur.En son güncelleme attığım tarihte aşşağıdaki ss'de mevcuttur.
64863
Saygılarıımla.

DF

INJ3CT0R

FT Kullanıcı
25 Kas 2020
445
85
88
Almanya
Discord
!NJ3CT0R#1741
Satma gibi bir durum yoktur DEHOST yetkilisi olarak söylüyorum. Dehost GTA V1 Kanalını biraz daha düzgün okursanız herhangi bir satış yok. Ama sizin gibi edebiyatsızlar para gördüğü gibi satış anlıyor :)

DF
  • Beğen
Tepkiler: zimons

KeremV

D-Mod
7 Eki 2021
60
19
8
Jüpiter
Öncelikle Merhabalar Ben son zamanlarda Dehost un paketini Alıp İncelemeye Başladım ve 150 tl ye sattıkları paketin kibra altyapılı düzenlenmiş ve bu forumda bedavaya paylaşılmış bir paket olduğunu Gördüm

DEHOST UN 150 TL YE SATTIĞI PAKET
İNDİRME LİNKİ :
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol

VT :
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol
Çoğu host firması alış veriş promosyonu adı altında bir paket, anti-cheat, ts3 vs. veriyor. Bu sadece FiveM de değil Minecraft, Arma, discord botuyla vds promosyonu gibi. Benim düşüncem yanlış anlaşılma olmuş.Ne dehost ile çalıştım ne de başka bir durum var genel düşüncemdir. İyi forumlar.

DF
Son düzenleme:

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!