Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Dehost un Dolandırıcılığı

Yorgun

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Yorgun#7977
KONU KİLİT

Son düzenleme:
1. Olarak biz paketi satmıyoruz,paket 150TL üzeri alış veriş yapan müşterilerimize bedava olarak sunuluyor.
64862
2. Olarak bu paket kibra denilen şahısın paketiyle ne uzaktan ne yakından bir alakası yoktur,indirip inceleyede bilirsiniz,arkadaş artık hayalmi görüyor veya neyin kafasında maalesef bilmiyorum bu paketi aylar önce şahsım tarafından yapılıp müşterilerimizin hizmetine sunumuşumdur.En son güncelleme attığım tarihte aşşağıdaki ss'de mevcuttur.
64863
Saygılarıımla.

Satma gibi bir durum yoktur DEHOST yetkilisi olarak söylüyorum. Dehost GTA V1 Kanalını biraz daha düzgün okursanız herhangi bir satış yok. Ama sizin gibi edebiyatsızlar para gördüğü gibi satış anlıyor :)

dehost 150 tl üzeri alıverişlerinizde paket hediye ediyoruz burda Şatış Yapan Yoktur Bilginize.

Öncelikle Merhabalar Ben son zamanlarda Dehost un paketini Alıp İncelemeye Başladım ve 150 tl ye sattıkları paketin kibra altyapılı düzenlenmiş ve bu forumda bedavaya paylaşılmış bir paket olduğunu Gördüm

DEHOST UN 150 TL YE SATTIĞI PAKET
İNDİRME LİNKİ :
VT :
Çoğu host firması alış veriş promosyonu adı altında bir paket, anti-cheat, ts3 vs. veriyor. Bu sadece FiveM de değil Minecraft, Arma, discord botuyla vds promosyonu gibi. Benim düşüncem yanlış anlaşılma olmuş.Ne dehost ile çalıştım ne de başka bir durum var genel düşüncemdir. İyi forumlar.

Son düzenleme:
Kendimi Akıllı Zannediyorumdur :eek:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!