Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

DeHost Rezilliği

Yihz

Üye
FT Kullanıcı
Hepinize Merhaba Değerli FivemTürk Üyeleri,

2 Gün Önce Adresinden bir sanal makina alıyorum, Ve Özellikleri ( 8GB RAM, 4CPU, 40GB SSD Disk, 1Gbit Hat ). Bunu Görerek Projem için Yeterli Bir Makina Gibi Duruyor Dedim. Ve 75 Türk Lirasına Satın Aldım. 5-6 Saat Sonra Makina Elime Ulaştı Ve Arkadaşımla Projemize Test Makinasında Başladık. Aradan 1 Gün Geçti Ve Artık 230Kbps indirme hızına kadar indi 40GB SSD Kapasiteli aldığım vds 19GB'a İndi. Hemen ticket açtık ve sadece kapasiteyi 38GB'a Çektiler. İnternet hızı ve Makinada ki kasma problemi halen çözülmedi, Ve aman aman birşey indirmedik. Biliyorum bu makina da kasar zaten dediğinizi duyar gibiyim. Ama şuan'a kadar aldığım hostinglerde bu kadar rezalet görmedim. DeHost'u deneyeyim dedim, Ve pişman oldum. 75 Türk Lirası çok bir para değil. Ama ben hizmeti iyi alamadığım için ve bir nevi dolandırılmış gibi hissediyorum. Yarın ilk işim yasal yollardan dava açmak olacak. DeHost kullanmanızı pek önermiyorum. Aşağıya Fotoğrafları Yolluyorum.

Screenshot_190.png Screenshot_193.png Screenshot_196.png Screenshot_197.png

Siz değerli forum üyelerini de düşünerek böyle bir konu açmak istedim. DeHost'dan memnunmusunuz bilemem ama yeni vds alacak arkadaşlara önermiyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_194.png
    Screenshot_194.png
    120.6 KB · Görüntüleme: 40
üzerinde çalıştığımız sunucu paketinin bulunduğu makine, paket tamamlandıktan sonra ilginç bir şekilde makinemiz sıfırlandı neden böyle bir şey olduğunu sorduğumuz da virüs bulaşmıştı o yüzden sıfırladık gibi söylemler karşısında kaldık fakat her eklediğimiz eklenti vs. şeyleri kendi bilgisayarlarımızda denemiştik. En sonunda iade yapıp makine desteğinin iptal edilmesini istediğimiz de yetkili birisi gelip çok üslubu yanlış ve umursamaz bir tavırla bizimle ilgilendi (ilgilendi demek doğru olmaz ama). Bekledik bekledik en sonunda discord sunucularından küfredip banladılar. Paketimizin çalındığını düşündük halen de öyle düşünmekteyim. Yaşadığım olayları yazmak istedim bu firmadan ürün almak artık size kalmış bir şeydir.

Adınıza üzüldüm bu firma adı altında forumda bir sürü konu var satın alım yapmadan konuları incelemeni tavsiye ederim sana.

2021 yılının mayıs ayında bende hem test vds hemde kendi sunucum için ( 16 CPU 16 RAM) özelliklerine sahip iki adet VDS kullanıyordum. Bahsettiğiniz gibi günden güne verdikleri hizmet düşüyor. İnternet hızları sabit değil sürekli değişiyor. Sunucumu ilk açtığım saatlerde sunucuya giren insanlar mantık olarak sunucunun stream dosyalarını yüklüyorlar ve sunucu pingi neredeyse saatlerdece 1000 sabitti tüm kullanıcılarda. Yani uzun lafın kısası hala daha aynılar hizmetlerini geliştirmemişler.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!